Skoči na vsebino

Dodatne stvari Za XBOX 360


Dangerous

Priporočene objave

Ampak wii je večinoma fejk, ker so vsi gizmoti le kos plastike, v katerega položiš daljinca.

Pravi šefi so motorka, ribiška palica, kontrolna plošča za vlak, kontrolna plošča za mecha, plesna podlaga, zvijajoči se analogni joypad za dirkačine, pištola in bazuka za shoot-the-screen, paneli z ogromnimi gumbi za true azijske ritemščine, taiko bobni in pa seveda... arcade stick! Seveda ne vse za X360, ampak ok.

Humm, en zanimiv thread bi se lahko na to temo naredilo.

Link to comment

No ja, že običan Point Blank light gun, proper arcade stick, orenk plehnat DDR dance mat, Namco NegCon in kak Pop'n'Music mega-gumbni zaboj so po moje vrhunec industrije, kar se tiče naveze hardver-softver.

Motorka je joke, ampak vse drugo ima nek svoj namen. Po ergonomiji, smislu in funkcionalnosti zame že guitar hero ni nič nad nivojem ribiške palice ali, ne vem, ročke za vlak usmerjat.

Tako da daleč od tega, da bi bilo vse krš. Samo pravo igro morajo imeti, če ne sami zase ne pomenijo nič.

Link to comment

ali kdo ve kje bi lahko kupil te kontrolerje recimo sedaj iščem po internetu kje bi lahko kupil guitar hero pa nič nenejdem pa še kod sem omenil prej nemorm narociti iz amerike prek interneta ker nimam take kartice...

tko da če kdo ve kkšno stran kjer so te kontrolerji z igricami vred seveda za kupit (po primerni ceni...) naj mi prosim napiše

hvala :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.