Skoči na vsebino

Halo Reach seznam aktivnih igralcev !!!


Gapi x3

Priporočene objave

Za kak Co-op sem zraven pa tudi v MP se lahko pridružim (ga sploh še nisem zagnal :roll: ). BessieSLO

čaki malo...v drugi temi praviš da je Halo:REACH dolgočasen kod Travar...ne štekam :headscratch:

a veš kaj mislim ne?

To!

Zeeeeh, si dolgočasen kot Halo Reach. Iger imaš celo morje, če hočeš, aja samo ti bi rad zraven še debatni krožek.

debatni krožek ???

WTF

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Kaj ti ni jasno, če je dolgočasen še ne pomeni, da ga ne igram, tarok je tudi lahko dolgočasen, če imaš pa fajn družbo pa ni, predvsem sem pa v drugi temi ciljal na SP, skoraj vsaka MP igra je lahko zabavna z dobro družbo.

Pa morda bi take zadeve lahko spraševal preko ZS ali na Ixu preko chata, ker nimajo veze s to temo. Razen, če si attention whore...

BessieSABU.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Ma ne vem. Zdaj vsi neke druge stvari igramo, al pa sploh ne. Apollo igra Mass Effect skoz in skoz, Ding Donga ni nikjer, Cinnareya ni nikjer, Soundwava isto ne, Relix, Josip in jaz smo padli v Borderlands in tam zapravljamo čas, Morbid pa se nam čudi in denial. Skratka no Halo no more atm. Lahko pa bi kaj.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.