Skoči na vsebino

[Uradna tema] Oblivion


shoelace

Priporočene objave

  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

naročil CE za PC pri Mimovrste. Tak da upam da jo hitro dobijo :)

Enivej, bojda je nemška verzija huronsko slabo prevedena--> http://www.gamestar.de/news/pc-spiele/rollenspiele/32322/index.html

Pa še nekaj za Casa

I haven't tried my copy but it appears the italian version is entirely translated (meaning voices too).

They have been telling me it would only be subtitled for months now...

 

 

Link to comment

GOTY. Nimam drugega komentarja za Oblivion.

No, ok, naj mi bo. DrMiha, dodaj 100+ ur tistim, ki jih nameravaš pokuriti za TESIV. Trenutno sem pri sedmih in nisem naredil še NIČ. Ampak fora je, da niti raziskoval in zgubljal časa nisem še, pa jih je vseeno sedem nanizal. Hud špil, hud. GRAW ima svoj kupček next-gen elementov, a v mojem dnevniku ga je Oblivion že orenk prehitel. Grafika je fantastična in to ne samo iz tehničnega stališča, pač pa iz artističnega, kar je panoga, ki me pri prejšnjih TESih ni nikoli tako zelo navdušila. Res je sicer, da smo šele sedaj prišli do grafičnega nivoja, kjer takšen fantasy svet lahko končno zadiha s polnimi pljuči, a vseeno.

Skratka, imerzija +100. Moram nekomu posodit špil za teden ali dva, sicer bom non stop nabijal, časa pa ni sploh. :)

Moravian Drakall, temni elf, custom class 'spellsword', rojen pod znamenjem Rituala.

P.S.: nabavite collector's edition, se splača, če kanite izvod obdržati v zbirki.

Link to comment

Case a je res tako dober Oblivion kot zgleda sem pogledal na Gamespotu 17 minutni filmček od igranja zgleda noroooo :crazy::cough:

collector's edition kaj vse je zraven ?? :headscratch:

:beer:

Sem bil v dilemi če si naj kupim BRAW ali Oblivion .

Pa mislim da bo treba kar oba dva nabavit . :rock:

Samo moram xbox 360 dobit nazaj še 1 teden pa malooooooo :crybaby: :doh:

Xbox

Link to comment

Hja, Oblivion spada v tisto kategorijo špilov, ki jih bodisi totalno vzljubiš, bodisi povsem zasovražiš. Odvisno od tega, kaj ti kot igralcu leži. Če veš, da so ti zahodnjaški (klasični) rpgji pri srcu, potem tu itak ni ne debate, ne izbire. Osebno najbolj tripam na ogromne svetove in na 'čist notr padu' efekt, ki ga znajo takšna vesolja pričarat. Oblivion po tej strani zaenkrat deluje nadnadmočno. Ostalo so detajli ... dokler ne začnejo po x urah kvarit izkušnje. In če je nikoli ne - in to je do trenutka pisanja tega posta primer Obliviona - potem pač adijo pamet in socialno življenje. :)

Link to comment
  • vrhovni

Ma, da so te skrini s take mašine prišli ne verjamem, to bolj zgleda kot tista fora, ko so Quakea 4 uspeli zagnati na Voodooju 2 in je zgledalo ravno tako nekako kot tele fotke.

Geforce FX 5200 je pomoje že DX9 grafična in zihr spaca skupaj orto boljšo grafiko - drugo je pa pri kakšnih FPS ..

Link to comment

Če nameravate igro resno igrati lahko kar odpišete socialni život. Toliko je za počet, da glava boli. In ta igra si zasluži naziv 'killer app'. Po uvodnih zdrahah v temnicah, kjer te igra lepo vodi za roko skozi vse osnove, se naenkrat odpre neverjetno podroben svet. Res, da je vse to že bilo prej ustvarjeno s slabšimi grafičnimi srčki, vendar ta naslednje generacije doda špilu čisto poseben čar. Še posebej, ko se prvič vzpneš na enega od visokih hribčkov in se uzreš dol v dolino/globino ali v nebo in počakaš na sončni vzhod/zahod ... :disbelief: (občasno padec framerata zaradi nalaganja novih lokacij ali preobsežnih detajlev, gor ali dol)

Sistem za bojevanje je tudi prav slastno predelan in nič več ni motečih udarcev v prazno kot je bilo to v predhodniku - brez crkotov zaradi smrdljivih rakov na začetku. Vse pa lepo poveže pregleden meni s statistikami, inventarjem in ostalo šaro.

Megalomanska okolica je natrpana z divjadjo, pošastmi, starimi gradovi in brlogi, ki jih lahko mirne duše raziskujete več ur. In ravno v tem je fora, da globina igre dovoljuje več urno zabijanje na obstranskih opravilih. Sam sem recimo porabil šest ur samo v prvem mestu, da sem sprobal in uporabljal svoje tatinske spretnosti (level 60 at sneaking, baby). Na mojo žalost pa so avotrji ustvarili mašetarske dobre dušice, ki ne sprejmejo ukradenih stvari (vsaj dokler ne spoznam sorodne tatinske NPCje). Buu, pa sem mislil, da bom lahko prodal tisto knjigo o zgodovini nekega kralja za 150 dinarjev. :fiufiu:

Link to comment

O fuk, tegale topica pa ne bi smel prebrati... :doh: :no_no: Zdaj pa ne vem, ali naj se parkrat zabijem s kolom po glavi in upam, da bom vse skupaj pozabil, ali pa začnem šparati za nov XboX360... Hm, ravno sem dal 26 jurjev za Mobitel račun...

/gre v drvarnico

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.