Skoči na vsebino

19. Nagradna igra - arkada


Anduril

Priporočene objave

  • vrhovni

Ne vem, koliko vas je opazilo, ker sem še sam ravnokar (I love you ozi :beer:), ampak KSi je v glavnem meniju pridobil novo čudo - Igralnico.

Gre za skupek (trenutno) petih enostavnih flash špilov, v katerih se lahko preizkusite in pomerite svoje moči s sokonzolaši za večno slavo in t.i. bragging rights. Ali pa samo zabijate malo časa med šihtom. :lol: O bolj prikritih namenih, ki jih nakazuje pozdravno sporočilo igralnice, bo moral pa kaj več razkriti ozi. :mwahaha:

Otvoritveno nagradno igro pričenjamo z Arkadno igro Chopper Challenge!

POGOJE IN PRAVILA SODELOVANJA NA NAGRADNIH IGRAH NAJDETE MED NAVODILI FORUMA!

PROSIM, da si vzamete čas in jih preletite!

ZA BOLJŠE SLEDENJE IN KOMENTIRANJE SMO PONOVNO OBUDILI FORUM NAGRADNE IGRE.

Trenutni špili:

- Tetris

- Asteroids

- Chopper Challenge

- Snake

- Space Invaders

Simpl ko pimpl, ampak jst vem, da bom na parih špilih čist preveč časa zabil. :lol:

Urejano od ozi
premikanje teme sem in tja ko mačka mlade :P
Link to comment

Zaenkrat je to za priviligirance

Bessie, nimaš pravic za dostop do strani. To je lahko posledica naslednjih razlogov:

  1. Tvoj uporabniški račun nima zadostnih privilegijev za dostop do strani. Morda želiš urejati prispevek nekoga drugega ali pa dostopati do naprednejših administrativnih možnosti?
  2. V primeru, da želiš objavljati in ne moreš, je morda administrator onemogoič tvoj račun ali pa čaka na aktivacijo.

BessieSABU.png

Link to comment

Po moje, da če je upočasnjena igra, je upočasnjen tudi timer v igri. Spomnim se časov NFS Underground, kjer bi naj bili krogi dolgi mogoče kako minuto, meni se je pa na švoh PCju zdelo vse skupaj ful počasno in so bili dejanski časi sigurno za pol minute daljši. Se je dalo videt že, če si gledal sekunde, kako so letele naprej.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
Gost
Debata je zaprta za nadaljnje komentarje.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.