Skoči na vsebino

[vodič in vprašanja] PSP Custom Firmwares


lukidd

Priporočene objave

  • Odgovorov 229
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

dans bi mogu vn pridet....

ker je datum na qj je 10.1.

mene bolj zanima kak bo zgledalo ko bo še skype zram.

in upam da sony vgradi divx support.

drgač pa še dobr da mam network update še zmeri enablan. eni so se zajebal in so zja dal kako drugo funkcijo (npr reset konzole).

ampak mislim da je bilo vredno čakat. sploh ker maty pravi da FW seka (maty=Mathieulh)

ps3_forum2c.jpg

lukidd,0,ffffff,000000,0.png

pspmode fanclub prezident

Link to comment
ja mam verzijo 3.71 mislm da tisto offical od sonya pa bi jo rd spremenu na 3.71M33-4 ce bi mi gdo povedu kako?hvala ze vnaprej

ce bi malo prebral nazaj....bi zvedel kaj je treba storiti in kako dobis naso pomoc....

povej iz kot si in ce je kdo v blizini (ki to zna) ti bo pomagal....

cene pa bolha!

Link to comment

zdaj je zunaj že 3.90 m33, skype deluje, vendar je problem pri mikrofonu, preko usb-ja original sonyev pride cca 35 eur, nevem pa a podpira tudi MIC ki je preko slušalke... ve kdo za PSP SLIM slušalke+mic ? vem da jih dobiš zraven tistih learning programov itd, sam nevem če skype podpira to, al podpira samo usb verzije..

no tu je še usb kamera ki ima že vgrajen MIC... ampak je samo 1.3 mega..

lp

Link to comment

ja, skype je super zadevca, dela nenormalno dobro, edini problem je mic, ki je mal drag, za slušalke pa iščem če obstaja kje howto naredit si svoje :)

Drugače pa slišiš osebo super in vse...

mogoče pr skype manjka tekstovni CHAT , tko da trenutno če mic-a nimaš lahko osebo samo poslušaš.... mi je pa všeč sistem kako je narejeno, vse preko PSP menija...

a je kdo opazo kaj novega za remoteplay? js pogrešam stvari recimo da si lahko iz PS3 potegneš dol kako musko al pa sliko, ne da sam poslušaš preko linije...

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Hoj. Moj sin ima nov PSP. Naložen je original FW 3.80. A je kdo tako dober, da bi mi na mail rudibr@siol.net poslal navodilo (po možnosti v SLO), kaj storiti, da ga zamenjam s 3.80 M33? Sem že izgubil ure in ure, pa ne najdem točnih informacij oziroma navodil. Najlepša hvala za nasvet.

Aja, še to. DL sem FW 3.80 M33, zdaj pa nikakor ne gre naprej. A mi še kaj manjka?

Link to comment

1.) pandorina baaterija je zelo zakomplicirana in se jim/nam neda vsakemu novemu vsega pisat, pol ga pa se prepricevat, da bl simpl negre :D

Drugi (ki pa mejbi bi pomagal) pa preprosto nevejo kako....

2.) PSP sekcija je nasloh bolj skrta, mislim, da predvsem zato, ker ni govora o piratstvu...veliko ljudi pride samo zato, da bi pogruntali kko z to recjo, strazarji jih zavrnejo in folk odjoka stran. :ninja:

Happy hollidayz :beer:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.