Skoči na vsebino

Wii igre @ SLO


Tr0n

Priporočene objave

po mojih izkušnjah z gamecube verzijo, je špil brutalno zafu*an... pravzaprav tako nekako (če ne ultra bolj) kot f-zero gx, glede težavnosti seveda... kar niti ne čudi preveč, ker so avtroji isti -> amusement vision :car:

tako da to da zgleda kiddie naj te ne zavede sploh ;)

Ko odkleneš unlimited continue sploh ni več tako kajlan, pač trial and error. Meni je uspelo končat advance brez crkota, je pa res, da sem v Expert mode gotovo crknu več kot 100-krat preden sem se prebil do konca. Še najbolj me je motilo nestalno število fps pr nekem lv, kjer si na vrhu kolesa in proti tebi hodijo fliperji. Drugače pa je špil kul.

Link to comment

saj ravno o expert govorim, da narediš 50 levelov z enim kreditom si bog :tepen:

pa pri f-zero mislim cup-i na master in cel story mode (ta pa že na normal) :tepen::tepen:

konec čisti...

recimo pri smb sem na 7 stopnji expert rabil ene pol leta, da sem prišel čez... nisem pa igral vsak dan jasno, ker me je zadeva tako razpizdila, da sem jo raje pustil na miru za nekaj časa ... :lol:

Link to comment
mene pa zanima zakaj pišeš ob tako pozni uri če ne ne veš kaj pišeš...

ne sprašuj neumnosti in si preberi pravila foruma

Poslušej

Mislm, da tebe res nima zanimat zakaj tako pozno pišem po forumu, razn, če maš občutek, da si moj oče izpred 20 let... Pač sem zastavil vprašanje in prosim pogovarjaj se v normalni verziji, če pa mislš da si jack ker si dve igrce obrnu pa tko povej.

Dean+SLO.png

[dr.]Dean SLO

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.