Skoči na vsebino

[Uradna tema] DS Lite


Anduril

Priporočene objave

  • Odgovorov 411
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

Kadar so panti v igri je zmerom problem pri padcih. Stari GBA ni sans da bi blo kaj narobe, ko je padu si ga pobral in igral naprej:) Pa tudi SP se mi zdi da je boljsi, beri lazji in se tezje kaj pokvari pri padcu. Mi ga je sin vrgu na tla ze kar nekajkrat in je se vse ok:)

ps, a obstajajo kaksna ohisja za SPje? V SLO? In ali ga je tazko zamenjat?

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

Zanimivo. Pred par dnevi je brat s treninga prinesel DS - naj bi ga softmodal za njegovega prijatelja. Toda ko sem zagnal FlashME, sem bil globoko presenečen. Dejansko je šlo za model z PWC (Power Management Chip), torej z osvetlitvijo kakršno ima Lite. Govorice so resnične ... :D

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Ok, imam en resen problem.

Mojemo DSju (fatzoru) so šli zvočniki, ni več duha in sluha iz njih :puppy::wasted:

EDIT: Če ga priklopim preko AUX kabla na radio se sliši...torej od zdaj naprej slušalke all the time

:tard:

EDIT2: Bog obstaja, čudeži se godijo !ALELUJA! Zdaj prižgem DS in zvočniki so delali...nevem kako ampak delajo !!! Pa prej ko niso je tisti knofek - in + za glasnost bil dokonca na +.....DELA !!!

Amen !

followmeontwitter.png
Link to comment

Če je kdo iz okolice Nove Gorice in bi rad par poceni novih špilov, jih imajo v tamkajšnjem Merkator centru v 1. nadstropju v trgovini Direndaj. Špili so sledeči: -Nintendogs 19,90€ (z belo in rjavo škatlico)

-Wario Ware Touched 19.90€

-Polarium 13.90€

-Project Rub (Fee the magic XY/XX)-13.90€ -nisem siguren

-Pac Pix-???

+ FF Tactics advance 19.90€

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.