Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Ja sej smo včeraj skupaj crkoval, kr ene 4 igre smo zgubil. Sej če vidiš da smo bli 2., 3., in 4. na lestvici na koncu potem ti je jasno da se ostali niso kej dost trudli. Pa un Rush al kaj je, samo kempanje....kr neki.

@Bessie: Ne vem, vseeno. Na XBLM je ne najdem, za PSN Store pa ne vem kje nej iščem. Treba fizično naročit?

Link to comment
Neki me mikrofon zeza, ne vem zakaj. Mal morm prečikerat nastavitve.

Aja kak daleč sta učeri pri co-op pršla. Jes sem obtičal v tretji mapi. Ne morm in me morm naprej. Že z nevem kok rendom folka sem šov in vedno crknemo. Faq za ponoret. Al dobim take hepane, ko leti naprej pa ga takoj frderbajo in ga morm it reševat in pol še mene. Al pa kurc neč ne nardi pa vse leti po men. In pol mene frderbajo predn on rit preple do mene, da bi me rešeu. Za popizdit.

Ma nisma mela časa kej dost, pa sma probala prvo mapo, pa nama ni šlo nekak pa potem s heličem, sma skor do konca pršla po moje, sam naju je cat lovil ker smo bli na Xboxu zmenjeni, tko da sva (ok, sem) strmoglavila. Če bi mela par minut bi po moje končala drugo mapo vsaj.

Link to comment
Ja sej smo včeraj skupaj crkoval, kr ene 4 igre smo zgubil. Sej če vidiš da smo bli 2., 3., in 4. na lestvici na koncu potem ti je jasno da se ostali niso kej dost trudli. Pa un Rush al kaj je, samo kempanje....kr neki.

@Bessie: Ne vem, vseeno. Na XBLM je ne najdem, za PSN Store pa ne vem kje nej iščem. Treba fizično naročit?

Ja rush je teamski..In lepo se je vidlo učeri, kak smo pušili na vseh frontah. Ker sam ne morš neč. Pol sem neki probu z tankom amapk, me je heli vedn v luft vrgu. Enostavno nič nismo mogl, ker je bla ekipa raztrosena povsod in vsak neki po svoje. Pa morm že dobit to preklto snipo SV98, ker se vidi, da proti tem začetnim SVD so ubijalske z enim šusom.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
Today i got my uniform,

but I'm not redy yet for war,

gotta learn to shoot the gun,

be fast,be strong be like no one,

gotta do my best all day,

cuz if I fail I'm out today.

Got to love my weponary,

be soldier of pure pedegree.

Gun check,

Musle check,

the target zone is on.

Every friday on discovery channel! :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Končno so popravili ter izboljšali moč jetov proti pehoti . Če igram tank vedno vržem dodatno optiko, automatski reloader ter HMG, pri AA tankih si vržem optiko, daljši čas automatskega streljanja ter rakete, na takšen način sem z tungusko nabil v eni rudni 46 -3 k/d ratio. Folk si ni dal dopovedat ter je kar naprej gnjavil z heliči. Rezultat je bil temu primeren.

Link to comment

Če niste vedeli je EA obljubil kupcem PS3 BF 1943 in potem tega ni bilo...

...no končno so obljubo izpolnili

Battlefield 1943 for BF3 PS3 Customers

There have been some misunderstandings around Battlefield 1943 and Battlefield 3. To address this we are making Battlefield 1943 available free of charge to owners of Battlefield 3 on the PS3 beginning this month.

Battlefield 1943 PlayStation 3 vouchers will be available on the following dates via the 1943redemption.battlefield.com portal:

November 26th, 2011 for Battlefield 3 players on PlayStation Network Sony Europe.

December 10th, 2011 for Battlefield 3 players on PlayStation Network Sony America.

December 17th, 2011 for Battlefield 3 players on PlayStation Network Sony Asia and Sony Japan.

To download your copy of Battlefield 1943 for the PlayStation 3 please follow the easy steps below.

Activate your Battlefield 3 Online Pass for the PlayStation 3 using the voucher included in the game (see step #5 for additional instructions).

Visit 1943redemption.battlefield.com on or after the dates outlined above for your region and log in with your Origin ID and password. Click here if you need help with retrieving your account information.

Select your territory. Note vouchers do not work across regions.

You will then receive a PlayStation 3 voucher for Battlefield 1943.

input your voucher into the PlayStation Network store. Instructions below.

From the XMB (cross media-bar) of the PlayStation 3 connected to a network, choose [account management] under the [PlayStation Network].

From the menu select redeem codes.

Enter voucher and select continue.

Download Battlefield 1943.

Povezava

Sem vedel, da je so neki dodatni razlogi za nakup PS3 verzije :fiufiu:

BessieSABU.png

Link to comment

Še drugi namig za MP z moje strani. Ko igraš RECON in imaš v svojem "arsenalu" tudi MAV oz. malo letečo napravico, s katero lahko lociraš sovražnike ter pomagaš squadu s takšnimi informacijami, lahko s tem MAV-om uničuješ sovražnikove MAV-e. Poiščeš na ekranu, približaš / zoom ter počakaš da Lock-aš nanj. Stisneš tipko / trigger za streljanje in MAV bo uničen ;)

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment

Saj ono foro glede camo uniforme ter termalne optike že poznate ? (za nepoznavalce, na tem dodatku za merjenje se vsak sovražnik obarva rumeno- oranžno , določeni camo te napravijo na tej optiki bolj temno obarvanega, in posledično te folk z temi termalnimi očali težje vidi).

Ker so mi nenehni updejti ter težave z punkbusterjom ražrle živce, ter sem slabo navajen na igranje z miško + nenehne žaljivke na cheat in hekanje , me zanima koliko manjše so mape na konzoli ter na sploh kako je igra konzolah, ker si bom vrjetno nabavil igro še za njih (pc verzijo pa prodal) ,sicer pa: fuj fej faj za EA in Dice za takšen polizdelek...

Link to comment
Saj ono foro glede camo uniforme ter termalne optike že poznate ? (za nepoznavalce, na tem dodatku za merjenje se vsak sovražnik obarva rumeno- oranžno , določeni camo te napravijo na tej optiki bolj temno obarvanega, in posledično te folk z temi termalnimi očali težje vidi).

Ker so mi nenehni updejti ter težave z punkbusterjom ražrle živce, ter sem slabo navajen na igranje z miško + nenehne žaljivke na cheat in hekanje , me zanima koliko manjše so mape na konzoli ter na sploh kako je igra konzolah, ker si bom vrjetno nabavil igro še za njih (pc verzijo pa prodal) ,sicer pa: fuj fej faj za EA in Dice za takšen polizdelek...

Mape niso manjše samo manj ljudi je... Igra se 12 : 12 ter ker ni možnosti ingame chat-a na konzolah, tudi ni trollov in jokic :D... Razen če ti začne preko mikrofona težit, kar pa mute tipka fajn izniči :beer:

Sem pa zadnje dni zelo opazil, da američani radi igrajo na evropskih serverjih, te vabijo v xbox live partye in trashtalkajo čez vsega boga. Pač kokr komu :no_no: ... Faktor zabave pa ostaja dokaj visok ;)

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.