Skoči na vsebino

Battlefield 3


Bessie

Priporočene objave

Kokr je ane... kdaj lahko ze ob 1 popoldne igramo ;) Pa tudi do 4 zjutri se zna zavlečt, če je volja! :)

Aja zdej se počas spravljava z milanom igrat tko, da join if u can :)

@Ozi: Rade volje bi doniral ampak nimam te moznosti glede tega plačevanja preko neta :\

do cetrtka nimam igre pri sebi, tako da bi se vam v cetrtek pridruzila, ce lahko. samo jaz sem ornk zacetnik, tako da znate zgubit zivce

mistress3riple.png

Link to comment
skorej da. ker ti bo sicer manjkalo en kup map. pa še žurka je, ko se rulja spravi na doublexp evente. pol se luleki prepucavajo kdo je pobasal več 10k pik v šusu. ti pa gledaš...

:drool:

Sorry 100k pik je blo ! ;)

@mistress: Ja pa ne za premium... zdej, če hočeš met DLCje je fajn, če ti pa ni do igranja pa brez veze, da kupuješ! Mi večinoma kr mešano igramo... Odvisno kok nas je gor in kdo ma premium kdo pa nima.

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • N7
me mika igrati DLCje. v bistvu rabim en push oz. malo prijaznih ljudi, da mi fore pokaze.

ajme... ok... vidm, da res ne bo šlo BREZ tega, ane.

prav.

:roll:

mistress3riple, DEJ LEPO TE PROSIM, PRIDI K NAM V SQUADE, pestuj nas v najtežjih trenutkih bitk in groze, amputiraj nam razcefrane ude in pomirjaj s svojim naravnim morfijem... brez tebe bo šel KSi skvod v :censored:.

;)

ozi_SLO.png

Link to comment
ajme... ok... vidm, da res ne bo šlo BREZ tega, ane.

prav.

:roll:

mistress3riple, DEJ LEPO TE PROSIM, PRIDI K NAM V SQUADE, pestuj nas v najtežjih trenutkih bitk in groze, amputiraj nam razcefrane ude in pomirjaj s svojim naravnim morfijem... brez tebe bo šel KSi skvod v :censored:.

;)

:lol kok pa ti mene zezas :headscratch: ce bi znala igrat, bi ti vrnila v igri

pa nisem mislila, da me moras tako javno povabt, ceprav se sedaj pocutim ful pomembna :blush:

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.