Skoči na vsebino

New Super Mario Bros [DS]


Priporočene objave

  • Odgovorov 63
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • 2 tednov kasneje...
Ok, a sem samo jaz tle mal debilen ali se res ne da sejvat izven vmesnih in končnih gradov? What the kind of fucked up decision was that? :yuck:
Ne, žal ne, po mojem kakšna zaščita pred tepčki, ki bi prvo misijo preigral ene 1000x samo zaradi točk. Je pa tečno, ja, in to ekstremno :doh:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • 5 tednov kasneje...
Ok, a sem samo jaz tle mal debilen ali se res ne da sejvat izven vmesnih in končnih gradov? What the kind of fucked up decision was that? :yuck:

Seveda se da :) Sicer ne iz menija, ampak na sledeč način: Ko si na kateri od vmesnih postaj med gradovoma in ne moreš sejvati, skočiš do hiše, kjer moraš za vstop plačati s petimi kovanci (lahko v istem svetu ali pa skočiš v kakšnega drugega; kjer jih pač še imaš na voljo) in tam te vpraša, če bi rad sejval. Tudi, če te potem v zadnji misiji ubijejo, ti igra štarta na poziciji pred tisto hišo :)

Link to comment

So igri pač hoteli dodati old skul občutek. Vendar pa vseeno razvijalci radi pozabljajo, da je igra namenjena za prenosno konzolo. In čar le-te je ravno igranje za kratek ali daljši čas kjerkoli, kadarkoli. Takšen sistem ubije poanto prenostnosti. Ok, lahko uporabim standby, ampak to je le začasna rešitev.

Isti problem ima MP, kjer se moreš vlačit čez celotne nivoje, da se skobacaš v ladjo in shraniš potek.

Link to comment

ali Muller že ima Maria, če kdo ve ?

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment
  • vrhovni

Končno obrnil NSMB čez vikend .. prov fajn platformščina, a za moje pojme daleč od klasik, kot sta zame SMB3 in SMW.

Celoten špil prelahek, šefi abnormalno prelahki (halo, zadnjega šefa naredit iz prve z malim Mariom? :roll: ), zblojeno sejvanje, neuporabni predmeti (želvaka sem uporabil v celem špilu 2x, isto velikega Maria, mini Maria malce večkrat, pa še to samo zaradi secretov ..), mnogo premalo secretov, vsaj glede na moje dosedanje izkušnje, itd, itd. Aja, še celo nadzor se mi zdi, v primerjavi s starejšimi Marii, precej zgrešen - ko da bi bil vodovodarček ves čas na ledu, ni tiste odzivnosti, ki se mi zdi, da je bila prisotna v vseh Mariih do sedaj ..

U, kera negativnost. :disbelief: No ja, kljub vsemu temu več kot simpatičen špil, ki ga špilaš in špilaš, dokler se ne prebiješ do konca .. a lahko bi bil tolikoooo več. Žal. :tard:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.