Skoči na vsebino

Spisek, ocene, cene in opisi Virtual Console iger


AndY1

Priporočene objave

  • 2 tednov kasneje...
  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

  • vrhovni

Če ti je všeč gameplay v Zeldah in ALTTP še nisi poizkusil, nimaš nobenega izgovora, da ga ne bi. :D

Sicer je pa splošno znano, da imam o ALTTP zasidrano mnenje, da je en izmed najboljših špilov vseh cajtov - če ne kar najboljši - tako da moji nasveti mogoče niso čisto objektivni. :P

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...
  • vrhovni

Slej ko prej bo zihr prišla, samo dvomim, da bo kej ful kmalu. Glede na sporadične izide N64 špilov na VC (in naslednji je na vrsti F-Zero X, če se ne motim), bo preteklo še kar nekaj sline, preden bomo ugledali Majoro.

Ni pa nobenega razloga, da toliko časa ni ne duha ne sluha o Super Metroidu, argh! :x :bringiton:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

A je še vedno 1000 pik 10 eurov? Se pravi, da Super Mario Bros. stane 5€? Sestra bi rada to spet igrala, a meni se zdi drago.. Kaj jaz vem, te stare zadevščine bi bile lahko cenješe.

Katero igro je vredno definitivno naložit ne glede na ceno? Do sedaj nisem igral skoraj nič od Nintenda, wii je moja prva njihova konzola. ;)

Link to comment
  • vrhovni

Ne glede na ceno, hu. :o

Klasike, s katerimi ne moreš faliti, pomoje: SNES in N64 Zelde (A Link to the Past, Ocarina of Time), če so ti všeč takšni špili, Super Mario World (SNES), Super Mario 64 (N64), Star Fox 64/Lylat Wars (N64), F-Zero (SNES), mogoče tudi N64, Wave Race 64, Mario Kart 64 za multiplayer, pa verjetno bi se še kaj našlo ..

Stran v prvem postu je res uporabna kar se tega tiče, lahko izveš vse o špilih in še kul opise imajo. Malce tam pobrskaj, mogoče po priljubljenih žanrih, pa boš našel marsikak fajn špil.

Edit: cene za Wii pike so še vedno iste, jap ..

Link to comment

Klasike, s katerimi ne moreš faliti, pomoje: SNES in N64 Zelde (A Link to the Past, Ocarina of Time), če so ti všeč takšni špili,

se strinjam, da je link to the past ena bolših zeld(jaz ga drgač igram na gba-ju :beer::beer: ;tko, da je iskušna mal drugačna na "big screen" ).

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
  • vrhovni

Bohsigavedi. Ponavadi se za noben špil v naprej ne izve, kdaj in kateri bo prišel .. samo Japončki izvejo za vsak mesec vnaprej, kaj jim bo kapljalo na VC.

Če koga zanimajo njihovi septembrski izidi:

NES (500 Wii točk)

04.09.07 - Battle City (Bandai Namco)

04.09.07 - Mach Rider (Nintendo)

Moero!! Pro Yakyuu (Jaleco)

Tower of Druaga (Bandai Namco)

Super Famicom (800 Wii točk)

Super Metroid (Nintendo)

Gradius III (Nintendo)

Nintendo 64 (1.200 Wii točk)

Tsumi to Batsu: Hoshi no Keishousha [sin and Punishment: Successor of the Earth] (Nintendo)

Mega Drive (600 Wii točk)

04.09.07 - Golden Axe III (Sega)

Chelnov [Atomic Runner] (Data East)

Super Thunder Blade (Sega)

Landstalker (Sega)

PC-Engine (600 Wii točk)

04.09.07 - Legend of Hero Tonma (Hudson)

04.09.07 - Override (Hudson)

Salamander (Konami)

Gaiflame (Hudson)

Detana!! TwinBee (Konami)

Ta Sin & Punishment naj izdajo na evropskem VCju, baje gre za enega izmed najboljših N64 špilov ever, pa ni nikoli izšel izven Džapenlanda. Beh. :bleh:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...

hmm, odvisno kakšni špili so ti kul, malo več napiši :)

meni dobre zadeve recimo za n64 sta paper mario (1000) in sin and punishment (1200 se mi zdi, zato ker so ga translate-al in je zato kao mal dražji)... ali pa super ghouls n ghosts in contra 3 alien wars za snes, oba sta po 800 mislim... ampak odvisno kaj ti dogaja, od omenjenih zadev tule samo pri paper mario verjetno ne boš izgubil živcev ( ker predvidevam da nisi nek old school hardcore igralec ;) )

poglej tisti link ki je zgoraj napopan za opise in ocene vc špilov, in poglej zadeve ki imajo 4 ali 5 zvezdic si preberi stvar, poglej slike/video posnetek in boš videl ali ti stvar sede ali ne...

še mal offtopic: sin and punishment ni le "navaden" rail shooter... bolj mešanica rail shooterja, shoot-em-up-a in run-and-gun zadeve... je pa od treasure :love:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.