Skoči na vsebino

X vs. Sony vs. Y


Priporočene objave

Aja vidiš sem dal geohotov screen shot donacije, pa je bila očitno zbrisana.

Ja vidim... sedaj vidim... lepo.. jaz sem pa še komentiral zadevo... ker nenazadnje nisem tukaj, da bom poročal to, kar si zna vsak, ki ga zanima sam prebrat/poiskat z googlom, pač pa da vržem čez še svoje mnenje.

Tista druga slika je edina, ki pokaže karkoli v zvezi s pozivom anonimusov in dejansko stanje njihovih akcij (ne glede na to kdaj je bila posneta),

LOL... smo spet tukaj?

Če si ti butthurt fanboy in si želiš, da bi bil rezultat akcije "dejasnko" takšen kot na sliki posneti vsaj nekaj dni ali let prej... to ne pomeni, da je temu DEJANSKO bilo tako.

Spet veš največ o vsem?

Si spet prepameten?

Na podlagi česa? (Tega, da se ne zavedaš, da si v resnici izjemno neumen ali ti pa samo fanboyizem tako megli um... najverjetneje pa kar oboje)

Zdej pa naj seciram tvoj stavek ,ki nima nikakršnega pomena tudi, če se nebi že stokrat izkazalo, da si prodajal meglo... brcal v temo...... ali celo meni očital brcanje v prazno sam pa brcal še bolj...

Tista druga slika je edina, ki pokaže karkoli v zvezi s pozivom anonimusov

Edina? LOL... in če ti pokažem še eno, ki DEJANSKO pokaže kaj v zvezi z pozivom anonymousa?

Ali si mislil edina, ki kaže "tebi ljubo vsebino"? LOL

Se zavedaš, da sodiš v razred patetičnih butthurt sonyfagov? Brez možnosti negiranja... besede so kar so... ti si sebe že prevečkrat pokazal...

Torej edina? LOL...

Ti neveš kaj pomeni edina. Ali pa si dejasnko pregledal cel internet... Kaj je bolj verjetno? LOL

dejansko stanje njihovih akcij (ne glede na to kdaj je bila posneta),

Dejansko stanje? Ker si bil predvidevam pred vsemi Sony trgovinami tega sveta v vsakem časovnem pasu ob 12 in seveda VEŠ kakšno je bilo dejasnko stanje? Tako veš tako kot "vedno"?

Kako ti veš kako je bilo dejansko stanje? LOL

Poznaš dejasnko stanje, ker si bil prisoten na vseh protestih? Ali ker si preučil EDINO fotografijo dogodka posneto vsaj 3 dni pred dogodkom in si iz nje izlušil dejansko stanje?

Ali zato, ker si preprosto sonyfag v tebi preprosto želi, da bi bilo dejasnko stanje tako kot na fotografiji, ki nima veze z dogodkom?

In kako lahko fotografija posneta PRED dogodkom kakorkoli kaže dejansko stanje dogodka?

Fuck ej,... ti si neumen kot noč... samo ne zavedaš se tega.

Še enkrat cel stavek?

Tista druga slika je edina, ki pokaže karkoli v zvezi s pozivom anonimusov in

dejansko stanje njihovih akcij (ne glede na to kdaj je bila posneta),

Ja model... fotografija posneta vsaj 3 dni pred dogodkom je EDINA, ki kaže dejansko stanje dogodka, ki se je zgodil v prihodnosti. Makes perfect sense... sploh ni treba razlagat takih reči.

Bravo! Clap clap clap... mogoče je spet čas za 3 dnevni odmor in potem vrnitev v velikem ignorantskem slogu? Ali boš kar novo temo odprl?

Da ne omenjam, da imaš na netu 1000 fotografij, ki kažejo dejasnko stanje in so bile posnete na dan dogodka...

(ne glede na to kdaj je bila posneta)

Fotografija posneta najkasneje 13.4. je EDINA, ki prikazuje DEJANSKO stanje na dan 16.4.... makes sense? Itak... fotografije, ki so bile posnete 16.4. niso relevantne.

Imaš popolnoma prav... kot vsak idiot, ki verjame,da ima prav... ABSOLUTNO ni pomembno kdaj je fotografija posneta... jaz sem pravkar sem slikal PS4... čez 3 minute pa bom imel priliko čez okno slikati prvo človeško odpravo v zvezdni sistem Alphe centauri... ja... jaz imam fotoaparat, s katerim lahko posnamem DEJANSKO stanje dogodkov preden se zgodijo...

Domena največjih debilov, I guess... in ne sploh ni pomembno kdaj fotografija nastane - najbolj točne so ravno tiste, ki nastanejo PRED dogodkom samim... LOL

Priceless...

tista, ki si jo dal kaže trgovino v Menchestru pred odprtejem oz. med fuzbal tekmo... ne kaže pa nobenega protestnika.

Vsaj kaže dejansko stanje na dotični dan... za razliko od fanoby materiala, ki je posnet preden se dogodki zgodijo... kar seveda nima veze. LOL...

Ni bil namen dati najbolših videov in slik, ki so na voljo - sploh ne bebotu, ki meni, da je stara in nerelevantna fotografija edina, ki kaže dejansko stanje... LOL LOL LOL... pač pa je bil moj namen zgolj zabit eno (ne edino, LOL) random sliko, ki je bila dejansko posneta pred Sony štacuno 16.4...

Moj namen je bil samo zabetonirat sonyfaga, ki je izdelal ta poster in seveda sonyfaga, ki je komential poster z smehom obupa (LOL). LOL

In kaj zdej... pred odprtejm ali med fuzbal tekmo? Ali oboje?

Pa še to... ker tega jaz ne vem... namreč ti si tisti, ki veš vse... Kaj hudiča pa delajo policaji med fuzbal tekmo pred Sony trgovino? Je to kakšen običaj v angili kjer imajo huliganstvo? Ali se med tekmami poveča kraja TVjev? LOL Ne vidim neke logične povezave...

In nobenega dokaza ni, da je za katerimkoli nedelovanjem PSN-ja stal anonimus, razen seveda besed anonimusov, vse kar vemo je, da določene Sony-jeve strani in PSN niso delovale v istem času, ko je anonimus napovedal napade in tudi če so jih izpeljali je bil izkupiček slab in posledica slab PR za anonimus, kar so tudi sami dojeli, prenehali in zato so zadevo poskušali popraviti 16.4. kar je bil popoln fail, vse kar obstaja so fotke iz Mencehestra, ki kažejo zaprto Sony trgovino...

Aha... torej se boš vrtel v krogu v upanju, da je folk kle dovolj neumen in ne bo opazil tvojih debilnosti? Bojim se, da so jih že... in da skoraj gotovo ti predstavljaš spodnjo mejo inteligence tukaj...

Poglej še enkrat kaj si trdil...

Anonymus je brca v temo, ker nima veze z naslovom teme in brca v temo ker niso

DDOSal PSN ampak

Targets:

1. www.sonypictures.co.uk

2. www.sony-europe.com

Si imel dejansko "dokaze" ko si to trdil? Ali je bila to spet ena od bilk na katero si se poskušal obesit? LOL

Zdej boš prodajal, da ni dokazov za napad na PSN? Predvidevam, da si imel TI 4.4.11, ko si to trdil, dokaze, da so napadli druge dve tarči? Ali te je samo preveč bolelo, da so sfukali PSN? Berem te kot odprto knjigo... česar si ne štejem v ponos, ker takih transparentnih debilov ni težko brati. LOL

Res si model... za tebi neljubo resnico rabiš dokaze... dočim vsako sebi ljubo zadevo si pripravljen verjeti še na tako trhlih temeljih.

Malce kontradiktoren si samemu sebi... se zavedaš? Ali je to zgolj posledica oklepanja vsake bilke?

Če ti ni jasno... PSN je bil down, anonymous je prevzel odgovornost in to je vse kar rabimo... dokler nekdo ne DOKAŽE, da ni bil anonymous je bil anonymous... Trditev debila z nizko inteligenco, ki ga ni bilo zraven proti trditvi anonymousa, ki naj bi to naredil... mislim, da je jasno kdo ve bolje kaj se je zgodilo. Ti pa si tisti, ki rabiš dokaze, če želiš trditi nasprotno...

Da ne začnem o na sveže posajenih bučkah, da je fotografija posneta najkasneje 13.4.2011 EDINA, ki kaže DEJASNKO stanje na dan 16.4.2011... Sem jaz res edini, ki vidi v tem nesmisel? LOL

Sploh pa ne pozabi, da se pogovarjaš z nekom, ki ti je pravkar povedal, da je videl zadevo na lastne oči. Ampak ti boš še naprej trdil svoje bučke... potem pa se ti zgodi, kar se ti je v postu #43... in to je bil kot sem povedal SAMO PRIMER.

Pa ne bluzi (spet nekaj na pamet, kar pač ritkico najmanj peče) o neuspešnih napadih... svet ni tak kot ga vidijo tvoje oči sfučkanega sonyfaga.... Sony ima že en teden vse večje strežnike za Prolexic-om... Itak vem, da nimaš pojma kaj to pomeni, sam googlat znajo tudi taki **** kot ti. V glavnem ne nabaviš Prolexica za obrambo pred neuspešnim ddosanjem... Sploh pa to ni poceni...

zadevo poskušali popraviti 16.4. kar je bil popoln fail, vse kar obstaja so fotke iz Mencehestra, ki kažejo zaprto Sony trgovino..

Hvala ti... full ti hvala... sem bil že na tem, da preiščem celoten internet, da bi videl, če obstajajo kake fotke iz protestov.... Sedaj mi ni treba, ker si že ti očitno pregledal cel internet in ugotovil, da (citiram)

vse kar obstaja so fotke iz Mencehestra, ki kažejo zaprto Sony trgovino..
.

Lepo, da si pogledal cel internet in poročal... res lepo od tebe.

Če je vse kar obstaja fotke iz Manchestra potem si lahko sonyfagi obesite še en kunčji rep za pas... ker je bila akcija anonymousov res popoln fail...

Edino, če to ni vse kar obstaja... internet je velik... samo ne, če si sonyfag in že v naprej veš kaj je edina sprejemljiva resnica potem kaj hitro ugotoviš, da ni pomembno kdaj je bila posneta EDINA fotografija, ki kaže DEJANSKO stanje... pa čeprav v preteklosti... nima veze? LOL Itak, da ne, če imaš IQ 90 ali manj... se sploh ne zavedaš, da to nima smisla...

Sicer pa tisto ta pravo šele prihaja... ampak Sony uporabniki s(m)o itak baje že navajeni na čakanje tistega ta pravega.

Ja res je... pravo šele prihaja... sicer ne zate... Tvoja prepričanaj bodo ostala kakršna so, saj niso vezana na DEJANSKE zadeve, pač pa na religijo, ki ji mnogi preprosto rečejo Sony...

V glavnem vidim, da si še vedno isti prepameten debil kot si bil.... Tak, ki misli, da je fotografija iz preteklosti edina, ki prikazuje dejasnko stanje... ni edina... in nevem če so te naučili... ti ne moreš fotografirat dejanskega dogodka PREDEN se je zgodil...

Mimogrede... kar se mene tiče post ne vsebuje nobene žaljivke, ker osebno verjamem da, če oslu rečeš osel... ga to nebi smelo užaliti - to je seveda moje skromno mnenje. Če moderatorji menijo drugače pa bom odsedel kazen na hladnem.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 299
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

No saj sem tega že navajen, da ti ej amrsikaj potrebno razložiti:

In kako lahko fotografija posneta PRED dogodkom kakorkoli kaže dejansko stanje dogodka?
A za metafore si že slišal?
Edina? LOL... in če ti pokažem še eno, ki DEJANSKO pokaže kaj v zvezi z pozivom anonymousa?
ok edina, ki sem jo našel in seveda po mojem nenju kaže kakšen je bil odziv na njihov poziv, ne kaže pa stanja na dan poziva, kar nisem nikoli trdil, kaže dejansko stanje, ne kaže pa kaj se je dejansko zgodilo... tako kot tvoja ne, čeprav je bila posneta na dan.
Se zavedaš, da sodiš v razred patetičnih butthurt sonyfagov?
med njih spadaš ti, kar kažes s svojo prizadetostjo in odkritim sovraštvom
da si imel TI 4.4.11, ko si to trdil, dokaze, da so napadli druge dve tarči
nisem trdil povzel sem njihove izjave, do danes pa ni trdnih dokazov za to.
ti ne moreš fotografirat dejanskega dogodka PREDEN se je zgodil...
lahko pa taka fotografija dejansko kaže to
Če ti ni jasno... PSN je bil down
ni bil prvič in ne zadnjič ne gelde na anonimus

Vse kar so dosegli je slab PR.

Mimogrede tvoj post je dokaza tvojega nivoja komuniciranja in če misliš, da z žaljenjem diskriditiraš kogarkoli razen sebe, se pač motiš, če to uspe drugim pri tebi, ne sklepat, da bo to tebi uspelo pri drugih.

BessieSABU.png

Link to comment
No saj sem tega že navajen, da ti ej amrsikaj potrebno razložiti:

Right... tvoje razlage so super smiselne... kot vedno.

A za metafore si že slišal?

Seveda sem! Moja najljubša metafora je:

Njegov nasmeh je kot sonce.

Če nisi opazil jih znam tudi uporabljati brez, da bi mi priletela nazaj v glavo... ne pozabi, da nisem jaz uporabnik fail metafor o bavarskih avtomobilih in blindiranih vratih. Sem pa že nič kolikokrat postregel z nadvse sočnimi metaforami.

Sedaj pa pojdiva k tvoji fail metafori...

Tista druga slika je edina, ki pokaže karkoli v zvezi s pozivom anonimusov in

dejansko stanje njihovih akcij (ne glede na to kdaj je bila

posneta),...

Ok sprejmem... Njegov nasmeh je kot sonce... Sedaj te pa vprašam... kako pa veš kakšen je dejansko njegov nasmeh, da ga lahko primerjaš s čemerkoli, če ga nisi nikoli videl?

Si ga videl?

Kar nas pripelje, do naslednjega citata...

ok edina, ki sem jo našel in seveda po mojem nenju kaže kakšen je bil odziv na njihov poziv, ne kaže pa stanja na dan poziva, kar nisem nikoli trdil, kaže dejansko stanje, ne kaže pa kaj se je dejansko zgodilo... tako kot tvoja ne, čeprav je bila posneta na dan.

Torej ti misliš, da je njegov nasmeh kot sonce, čeprav njegovega nasmeha nisi videl, si pa našel neko fotografijo, ki "seveda po tvojem [m]nenju" prikazuje kakšen naj bi bil njegov nasmeh?

In če preneham z metaforami... Kako pa veš kakšno naj bi bilo dejansko stanje, če nisi bil prisoten pred vsemi sony štacunami? Sam praviš, da je TO EDINA fotografija, ki si jo našel...

Torej kako VEŠ kakšno je bilo dejasnko stanje, da sploh lahko govoriš o tem, da naj bi ta fotka prikazovala dejansko stanje? Kot sam praviš - ne veš... tvoje mnenje je, da je bilo tako. LOL

Tvoja primerjava je FAIL model... nemoreš si zmišljevati stvari. Kot sem rekel... tvoje mnenje je, da je bil odziv tak. In to baziraš na eni sami fotki za katero sploh vedel nisi, da ni bila posneta 16. aprila... in sedaj bi se vlekel ven ali kako?

Nemoreš trditi, da je njegov nasmeh kot sonce, če sploh ne veš kakšen je njegov nasmeh... Si dojel?

Ok... ker itak nisi se lahko osredotočiš, da mi razložiš kako si lahko po eni fotki, ki ne prikazuje dogodkov dne 16. aprila ugotovil kakšni so bili dogodki 16. aprila?

Ali misliš, da tvoje mnenje oblikuje dogodke dne 16. aprila? LOL

Itak, da ja.

Tebi se zdi smiselno govoriti v metaforah o zadevah, ki jih dejansko sploh ne poznaš - kot si sam povedal. Edini vir info kaj se je dogajalo 16. aprila ti je slika, ki je bila posneta vsaj 3 dni prej... žal imaš premalo za smiselno metaforo... ki ni bila smiselna na prvem mestu.

Vidiš? Tako te diskreditiram...

Kaj pa kaže moja fotografija... zgolj dejstvo, da tvoja ni bila EDINA... kot si sprva trdil. Jih imam še brez skrbi - tudi take iz protestov, kjer je bilo 20+ ljudi pred štacuno. Samo čakam, da se še malce zarečeš, da ti spustim K.O. #456456...

Fail metafora je fail... kaj ti ni jasno? Al misliš, da lahko vsak nesmisel zaviješ v metaforo? Ne gre to tako... ammm... pa ti.. veš kaj je metafora? LOL

med njih spadaš ti, kar kažes s svojo prizadetostjo in odkritim sovraštvom

Hmmm... ustavi konje.

Patetičen? Tudi prav.

Butthurt? Itak... kdo pa s precedensom in v stalnem strahu, da mu spet poberejo lastno lastnino brez kompenzacije nebi bil butthurt?

Sonyfag? Never.

Mnja... prizadetost in sovraštvo pa sta očitno čustvi, ki jih ta strah in dvom prineseta s seboj. Res ne čutim ljubezni do Sonyja... pa ravnodušen tudi nisem... nismo vsi ovčice, ki še drugim naprej prodajali, da Sony ni odstranil ničesar, saj je vsak izbral sam. Še pomniš?

nisem trdil povzel sem njihove izjave, do danes pa ni trdnih dokazov za to.

SELEKTIVNO si povzel njihove izjave. Če karkoli... LOL

Ker, če nebi selektivno, bi "povzel", da so napovedali tudi napad na PSN. To ti je očitno ušlo... ali pa tega ni bilo v tvojem uradnem kanalu.. .lol

Sploh pa si ti TRDIL, da PSNja niso napadli, ker "blablanapadlinekidruzgablbalbanotrelevatnatall".

Sploh pa bi potreboval za smiselen povzetek najprej dostop do cele slike... povzetek povzetka je zelo zelo neumna zadeva. Povzame se celo sliko. Pa še to se ponavadi konča kot slovenska Wikipedia, ki je neuporabna. <-- Pa ti vidiš te metafore?

Sicer pa ja... Kot si sam povedal. Anonymous ni napadel PSN... ali kaj si že rekel?

Glede dokazov pa je janso kdo rabi kaj dokazovati. To je čar prevzemanja odgovornosti.. Ko poči bomba ne piše na bombi IRA, pač pa zgolj "nekdo" pokliče/pošlje pismo "IRA je bila"... in je IRA... namreč - poznaš koga, ki bi za lasten "gušt" prevzel odgovornost za kriminalna dejanja?

No, v glavnem to je čar prevzemanja odgovornosti... da dokler si edini, ki prevzema odgovornost in dokler ni dokazov, da NISI bil ti... si bil ti. In nihče - niti sodišče te ne bo vprašalo, da dokaži, da si bil ti, če trdiš, da si bil.

Torej, če hočeš dokazat, da ni bil Anonymous je breme na tvoji strani.

Ti si trdil, da PSNja niso napadli. TI... Nisi nikjer povzel, da so rekli, da PSN ni napaden. Pač pa si narobe sklepal, da ker PSNja ni med nekimi tvojimi tarčami, ga niso napadli... Veš... napad na tiste dve in PSN med seboj ni izključujoč. Torej tvoje sklepanje na podlagi "povzetka" je bilo napačno.

Anonymus je brca v temo, ker nima veze z naslovom teme in brca v temo ker niso DDOSal PSN ampak

Targets:

1. www.sonypictures.co.uk

2. www.sony-europe.com

Vidiš? Ti si trdil, da niso ddosal PSN... to nikjer ne piše v tistem kar si povzel... to je tvoj fail sklep...

Imaš slučajno dokaze, da Anonymous ni ddosal PSN? Ker če jih nimaš bo žal beseda Anonymousa v tem primeru kaj je dejasnko počel vredna več kot tvoja... moram povedat kakšna beseda?

Dovolj diskreditiran?

lahko pa taka fotografija dejansko kaže to

Najprej bi moral vedet kakšno je bilo dejansko stanje, da bi vedel, če ta fotografija kaže kakšno je bilo dejansko stanje...

Sicer pa ne... Protesta pred/v Sony trgovinami ne moreš slikati preden se je zgodil prvič v zgodovini. Res ne... ti mogoče misliš drugače.

Mimogrede o nivoju komunikacije; zakaj teh svojih debilizmov ne poveš v polnem stavku? "taka fotografija"... "kaže na to".... Res? To je najbližje kar stojiš za svojim drekom? Dej povej v celem stavku... kakšna fotografija kaže na kaj?

Slika travnika iz leta 1950 kaže, da bo na njem stal nebotičnik leta 2012? In potem ti meni o nivoju komunikacije.

lahko pa taka fotografija dejansko kaže to

Wtf... kaže na kaj? Ima to kar si povedal kakršen koli smisel? Dej to v poln stavek in povej kaj pomeni.... ker edini dejanski pomen, ki ga jaz pripisujem temu je "ah ah my anus hurts be gentle anoynmous"... si dojel metaforo? LOL

ni bil prvič in ne zadnjič ne gelde na anonimus

Popolnoma res!

Pa še ena insiderska; Ni bil niti zadnjič zaradi anonymousa.

Vse kar so dosegli je slab PR.

Ja... skupina anonimnih ljudi, ki si rečejo anonymous mora res skrbeti za dobro ime... mislim, da so najeli eno hudo PR firmo. Če bi slišal že kdaj prej za anonymous (kar je sedaj že več kot jasno, da nisi) bi vedel, da je težko biti na slabšem glasu kot je anonymous.

ČE bi bili na dobrem glasu ne bi bili močni - se tega zavedaš? Koncept anonymousa deluje samo dokler, se ga bojiš. Nedvomno ima anonymous precej vzporednic z terrorizmom... ampak kot pravijo; "One mans terrorist is another mans freedom fighter."

Vsekakor entitete kot je anonymous vsakemu CEOju dajo vedeti; think twice, act once... Sploh pa ni vsaka firma dovolj močna, da ji je anonymous samo trn v peti kot recimo Sony (Prolexic je drag)... vendar tudi iz trna se razvije gangrena, če ga ne pozdraviš. Vidiš te bogate metafore? In ti meni, če vem kaj to je... bah...

No, ko smo (spet... očitno ne dojameš) pri tem kaj so dosegli... Sony ima že čez miljon škode... če imajo 10 strežnikov jih je že Prolexic stal več... imam pa občutek, da imajo mogoče kakšnega več.

Mimogrede tvoj post je dokaza tvojega nivoja komuniciranja in če misliš, da z žaljenjem diskriditiraš kogarkoli razen sebe, se pač motiš, če to uspe drugim pri tebi, ne sklepat, da bo to tebi uspelo pri drugih.

Moj nivo komunikacije s tabo je definitivno dosegel nulo... Že ta konkreten post je čisti dokaz, da je temu tako. Je pa še vedno nad tvojim nivojem na katerem nisi sposoben ene stvari argumentirat in pripeljat čez vodo. Si pa poln faila, ko je treba bit pameten...

Kakšnim žaljenjem? Nisi prebral, da MENIM, da nikogar ne žalim, ker če oslu rečem osel zame to ni žaljitev? Koga naj bi po tvojem sploh žalil?

V glavnem... nikogar ne diskreditiram z žaljenjem... tebe konkretno diskreditiram z tem, da ti mečem v glavo neumnosti, ki jih trdiš in niso resnične... štekaš? Ko bluziš o brcanju v temo in ga podkrepiš z dejansko brco v temo... ko govoriš o tem, da je fail fotografija metafora za dejansko stanje, ki ga nisi videl in ga ne poznaš. S tem... pa poglej zadnji post namenjen tebi v drugi temi, če rabiš še dodaten material...

Tako, da res ne vem o čem govoriš... Sicer pa ja... na meni deluje.. če bi jaz trdil take neumnosti in bi mi jasno nakazali, da sem trosil neumnosti... bi bil tiho in se posul z pepelom. Tako, da na meni vsekakor deluje, da me diskreditiraš z argumenti. Poskušaj kdaj. LOL

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ja no potem je resnica kaj, da je Other Os zaradi napadov Anonimus nazaj, da so vsi Sony strežni down in delnice Sony-ju padajo zaradi anonimusov. Sony zapira trgovine po celem svetu in firma propada. Ampak tudi, če je to res kaj imajo kupci njihovih izdelkov od tega? Kaj ima anonimus od tega? Sony propade zaradi anonimus, waou, dol mi visi, še vedno je dovolj drugih, še bolje dajmo vse sesut potem se dajmo pa še med sabo, imeli bomo čudovito anarhijo, obstali bodo pa najboljši!?

Če mi nek produkt ni všeč kupim drugega, ne rabim anonimusa ali kogar koli, da se postavlja za mene, če mi sony vzame Other Os se bom sam odločil, ali ga rabim ali ne, ali imam problem s tem ali ne in ga bom tožil, vrnil izdelek, ali pa ga obdržal takega kot je, to je moja stvar in med mano in tistim, ki mi je nekaj vzel.

Še vedno stojim za tem, da anonimus z dos napadi ni uporabil pravega načina in dal je bil rezultat slab.

Protesti so dober način, ampak z nekaj udeleženci to pač ni uspešen protest, tako, kot ni uspešen protest z veliko udeleženci in uničevanjem parlamenta.

Ideja o svobodi govora, človekovih pravicah... je odlična, ampak izvedba, način in podpora pa slaba.

Lahko se gremo s slikami, citati, povezavami itd. in se lovimo na napakah ampak zgornja vrstica stoji na mestu. Sony-ju so škodovali in dosegli svojih zahtev približno toliko kot tisti mulc proti bolj okroglemu "kolegu".

To je pravi način.

Tukaj pa so odzivi na anonimus:

FB

Anonews

Vgchartz

QJ

Kotaku

Eurogamer

pa to ni moje idiotsko mnenje!

Pa še najnoveši pozivi z mnenji...

Gamespot

.

.

.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

jz sam napisman in ni pojma ne volje brat vaša šara..hrem jgrat Gearse3BETA ker je xbox bulši ;)

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Ja no potem je resnica kaj, ...

V bistvu ne vem o čem blebečeš...

Vse kar sem hotel jaz izpostavit je, da blebetaš o nesmislih... Vse lepo in prav, da imaš svoje mnenje o teh rečeh...

Vendar trditve kot so recimo, da jaz brcam v temo, ker anon ne napada PSN in da fotka iz preteklosti lahko kaže na dejansko stanje za katerega sploh ne veš kako je... no to nima veze z tem. To ima veze z tvojim oprijemanjem za vsako bilko, ker si butthurt zaradi celotnega Sony fiaska in posledic - to se tovjemu Sonyju nebi smelo zgoditi.

In veš kaj je edina razlaga tvojega zaganjanja v te trditve? Da te preveč peče dejasnko stanje in si raje zmisliš sebi ljubo resnico. To si jasno nakazal.

Zakaj ne odgovoriš kako si vedel kakšno je bilo dejansko stanje, da si lahko govoril v metaforah? Ker si že povedal, da si sklepal po eni fotografiji ki sploh ni bila posneta na dotični dan? Ali ker si se vlekel ven... LOL

V glavnem... vidiš kako te diskreditiram? Z lahkoto.

Sedaj pa išči naprej katarzo, ker menim, da te še vedno peče, saj realnost ni po receptu fanboya.

Glede pravega načina pa se zavedaj, da pravi način ZATE... ni nujno pravi način za druge... malo manj sklepaj po sebi pa bo - če ti misliš, da anon ni napadel PSN... no je to zgolj tvoja resnica, ki je ali pa ni resnična... no ta konkretna pač ni bila... kot mnoge druge. Bodi pameten naprej.

In še enkrat; odzivi na anonymous so irelevantni, ker je jasno, da je anonymous že na slabem glasu. Vlada ZDA meni, da so to cyber teroristi - in vsi vemo, da kar ZDa označijo za terorizem to tudi je. Dvomim, da boš našel katarzo v teh "odzivih"... ali pak... saj si že nakazl, da lahko najdeš uteho še v tako za lase privlečeni laži.

Sicer pa kakšni so kej odzivi na Sonyjevo odstranitev other OS in preganjanjem hekerjev v teh medijih? Predvidevam, da pozitivni... LOL

Mimogrede... anon bo SOnyju samo skrivil las.. brez panike o propadu. Če pa se bo slučajno zgodilo kaj hujšega (recimo releasanje dokumentov/e-mailov, ki dokazujejo da je bil Other os odstranjen zaradi finančnih razlogov) in bo šla škoda v desetine miljonov ali več pa se bo s tem doesglo naslednje: Ko bo nasledji board direktorjev v XY kompaiji razmišljal o odstranitvi XY funkcije po prodaji... bo pač dvakrat premislil... a ni to učinek vsakega terorizma?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Butthurt in peče tebe zato sovražiš in si osebno prizadet in skušaš to prikazati in oblažiti ok, razumem.

Odzivi iz večine medijev kažejo točno to kar kaže slika, ki sem jo prilepil, akcije anonimusov so v primeru Sony spodletele in so imele kontra učinek, ja te pač peče mene ne, kot sem že omenil, če ni Sonyja je pa Nintendo ali pa MS, dol mi visi, važno je, da jaz lahko zadovoljim svojo strast oz. hobi igranja iger.

Pravi način je za vse razen morda kakih sadomazohistov tak, ki ne vključuje nič krivih in nedolžnih.

Sony je 100x premislil predno je dostranil Other OS žal nekateri svojih dejanj niso premislil pred tem, navsezadnje SOny je Linux uradno podpiral že na PS2 in ga je še bolj na PS3 seveda dokler se niso našli genialci, ki so hoteli več, zdaj hočejo pa samo to kar so že imeli!?

zanimivo, da se mimogrede spregleda novica o uradnem načinu odklepanja novejših Sonyjevih telefonov, seveda ni zanimivo, ker ne bo nikomur izziv, da bi ga odklepal, a ni to kul novica za prve strani in celotno skupnost? Ni, ker tudi ni bila, da ima PS3 Other OS.

Nikoli nisem podpiral odstranitve, nasprotno podpiram hekanje in odklepanje, ne podpiram pa slabo izpeljanih nepotrebnih scriptkidijevskih akcij. Nekaj anonimnih hektivistov si vzame pravico v svoje roke in meni, da jih bo skupnost podprla!? Žal ne na ta način, sej sami so to že dojeli, ker tisti, ki vlečejo niti pač niso nekdanji sonyfagboybuthurti.

BessieSABU.png

Link to comment
Butthurt in peče tebe zato sovražiš in si osebno prizadet in skušaš to prikazati in oblažiti ok, razumem.

Odzivi iz večine medijev kažejo točno to kar kaže slika, ki sem jo prilepil, akcije anonimusov so v primeru Sony spodletele in so imele kontra učinek, ja te pač peče mene ne, kot sem že omenil, če ni Sonyja je pa Nintendo ali pa MS, dol mi visi, važno je, da jaz lahko zadovoljim svojo strast oz. hobi igranja iger.

Pravi način je za vse razen morda kakih sadomazohistov tak, ki ne vključuje nič krivih in nedolžnih.

Sony je 100x premislil predno je dostranil Other OS žal nekateri svojih dejanj niso premislil pred tem, navsezadnje SOny je Linux uradno podpiral že na PS2 in ga je še bolj na PS3 seveda dokler se niso našli genialci, ki so hoteli več, zdaj hočejo pa samo to kar so že imeli!?

zanimivo, da se mimogrede spregleda novica o uradnem načinu odklepanja novejših Sonyjevih telefonov, seveda ni zanimivo, ker ne bo nikomur izziv, da bi ga odklepal, a ni to kul novica za prve strani in celotno skupnost? Ni, ker tudi ni bila, da ima PS3 Other OS.

Nikoli nisem podpiral odstranitve, nasprotno podpiram hekanje in odklepanje, ne podpiram pa slabo izpeljanih nepotrebnih scriptkidijevskih akcij. Nekaj anonimnih hektivistov si vzame pravico v svoje roke in meni, da jih bo skupnost podprla!? Žal ne na ta način, sej sami so to že dojeli, ker tisti, ki vlečejo niti pač niso nekdanji sonyfagboybuthurti.

In kako to pojasni zakaj si TI trdil, da brcam v temo hkrati pa sam brcal v temo?

In kako to pojasni, da si ti po eni irelevantni fotografiji vedel kakšno je bilo dejasnko stanje - saj si vendar priznal, da je tisto edina fotografija, ki si jo videl preden si si zmislil katarzično metaforo? LOL

Kje je zdaj tvoja pripravljenost pojasnjevanja? Ali bi rad pozabil na svoje fail metafore?

In nikoli nisi podpiral odstranitve? Glej... dokler se ne opereš dreka, ki ga trenutno mečem vate, res ne bom šel iskat še dodatnega sranja o tem, da si je vsak sam odstranil Other OS... in kako je bil baje neuporaben - pa čeprav je to spet eno od tvojih mnenj, ki ne drži v realnosti.

Drugače pa kar zapoj še kakšno pesem o ugledu anonymousov... očitno še nisi dojel.. saj boš počasi. Res ne vem kateri del tega , da je anon že na slabem glasu tebi ni jasen? A obstaja še slabši image kot, da te ZDA označijo za teroriste?

In kaj ti podpiraš je tvoja stvar... irelevantna... bistveno zanimivejše je zakaj si izmišljuješ mnenja, ki ti pomagajo spati... sej vem zakaj... ni treba povedat.

Zdej ti pa še mimogrede postrežem s svojo teorijo zarote... zgolj začrtal bom hipotezo... več si lahko vsak sam razišče če ga zanima.

Vsi vemo, da je ZDA vojska kupila čez 9000 PS3jev za izdelavo super computerja...

No.. to je stara novica...

Relativno nova je, da je bil Condor cluster, kot se imenuje superciomputer dokončan 1. decembra 2010... In ko je bil končan je presegel že tako visoka pričakovanja glavnih znanstvenikov, ki so ga sestavli... 1. december je dober mesec preden so tožli Geota...

Iz uradnega glasila ameriških letalcev: http://www.airmanonline.af.mil/news/story.asp?id=123228018

500 teraflopov za ceno 2 miljona z 10% konzumacije elekrične enrgije, ki bi ji porabila kakšna druga rešitev.

Če je to res... je IBM posral tri opeke, ko je to slišal. In poklical Sony na razgovor. LOL

Namreč IBM prodaja CELL rešitev z 500 teraflopi za pičlih 10 miljonov BREZ DAVKA....

Sedaj pa... zakaj Sony ne toži ljudi ki nalagajo špile na torrent? Zakaj ne toži izdelovalcev multimana in gaia managerja? To so tisti, ki spodbujajo piratstvo...

Ne... Sony toži Geota in Grafa... za katera se ve, da ne podpirata piratstva in njuni izdelki ne podpirajo piratstva... a vendar Sony besno toži le njiju in ne nevem kolko drugih ki podpirajo piratstvo..

Čudno?

Niti ne... namreč Graf in Geo sta delala na povrnitvni Other OSa... stvar, ki je očitno veliko bolj nevarna kot bogi pirati. Zakaj naj bi bil other OS nevaren pa mislim, da je jasno vsakemu... Nihče ne bo kupil za 10 miljonov brez davka to, kar bi lahko dobil za 2 miljona za davkom...

Mimogrede... 500 teraflopov vas postavi v top50 supercomputerjev iz seznama iz Decembra 2010.

Sej vem, da je teorija zarote... sam 2 miljona proti 10 miljonov je precej zgovorna zadeva.

In Bessie? Cry me a river. Pls.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
In kako to pojasni zakaj si TI trdil, da brcam v temo hkrati pa sam brcal v temo?
takrat je bilo tako kasneje pa so napad razširili tudi na PSN
In kako to pojasni, da si ti po eni irelevantni fotografiji vedel kakšno je bilo dejasnko stanje - saj si vendar priznal, da je tisto edina fotografija, ki si jo videl preden si si zmislil katarzično metaforo? LOL
ni res napisel sem da je edina ki kaže dejansko stanje, ne da je slika dejanskega stanja in edina slika dejanskega stanja, no morda sem pretiraval morda je še kakšna npr.

alcoholics-anonymous-alcoholics-anonymous-demotivational-poster-1242680452.jpg

Kje je zdaj tvoja pripravljenost pojasnjevanja?
niti nisem pripravljen, no za hec se včasih splača potruditi, zelo podobno kot za sovrašrvo.

da je anon že na slabem glasu tebi ni jasen?
aja aniso to borci za svobodo govora in pravic ob bok drugim borcem za te pravice, nekako sem bil že skoraj prepričan v to, le da njihova dejanja dajejo negativno konotacijo.

Glej... dokler se ne opereš dreka, ki ga trenutno mečem vate,
nimam kej prat, večino pade nate.

Niti ne... namreč Graf in Geo sta delala na povrnitvni Other OSa...
ja to sta počela še predno so ga odstranili... časovnio stroj pa to, sta že v naprej vedela, da ga bo potrebno vrniti nazaj. In ja Sony je dal Other OS samo zato, da go bo čez čas lahko odstranil in zajebal kupce, evo če to dokažeš, no potem dam pa prav vsemu kar počnejo anonimus.

Sedaj pa... zakaj Sony ne toži ljudi ki nalagajo špile na torrent?
a res misliš, da ti jaz lahko na to odgovorim, mogoče pa vejo anonimus in je to del teorije zarote!?

Nihče ne bo kupil za 10 miljonov brez davka to, kar bi lahko dobil za 2 miljona za davkom...
ja in taki klastri so kot gobe po dežju rasli povsod kjer so jih rabili, PS3 je kljub vsemu še vedno igrača, ki omogača tudi to in še vedno, tako, da kljub odstranitvi v novejših FW-jih ti še vedno lahko postaviš tak klaster.

Clustre so postalvjali že zdavnaj s PS2, tako, da ja "cry baby cry", predvsem pa IBM joka zaradi tega... not, "boys don't cry".

397071037_5cb730c83b_o.jpg

BessieSABU.png

Link to comment
takrat je bilo tako kasneje pa so napad razširili tudi na PSN

LOL... ja takrat je bilo tako... eno uro kasneje je pa bilo že drugače... ali pa si samo ti izvedel eno uro kasneje kot drugi... si bil pač v temi zaradi česar si tudi brcal v temi...

Delusion delusion... če si imel ti slabe informacije še ne pomeni, da je temu bilo tako - ali pa sem bil jaz Nostradamus in sem uspešno napovedal prihodnost? LOL

Na tak način me diskreditiraš? LOL..

Patetik si..

PSN so že napadli takrat, ko si ti še vedno trdil, da jaz brcam v temo.

To je dejstvo. Plezaj naprej po steklu. Saj ti gre dobro.

ni res napisel sem da je edina ki kaže dejansko stanje, ne da je slika dejanskega stanja in edina slika dejanskega stanja, no morda sem pretiraval morda je še kakšna npr.

Ja ni edina, ki kaže dejasnko stanje...

SI pa ti po tej eni (sam si rekel, da je edina, ki si jo našel) fotografiji očitno vedel kakšno naj bi bilo dejasnko stanje... kako je to možno?

Samo na en način; da si si že v naprej ustvaril mnenje, kakšno naj bi bilo stanje... brez realne podlage... lastnost fanboyev.

Sploh te pa sprašujem že desetič; KAKO SI VEDEL KAKO JE DEJANSKO STANJE, ČE NISI BIL PRISOTEN IN SI VIDEL ENO NERELEVANTNO FOTOGRAFIJO? Se ti ne zdi, da odgovor na to vprašanje pove veliko o tvojih sfučkanih možganih?

niti nisem pripravljen, no za hec se včasih splača potruditi, zelo podobno kot za sovrašrvo.

Whatever... očitno si pripravljen razlagat svoje nesmisle z novimi nesmisli... vsekakor si jasno povedal, da brcaš v temo... no, če te zabava, da trgam tvojo kredibilnost na koščke tudi prav... itak se tega ne zavedaš, sicer bi že bil kjer ti je mesto.

aja aniso to borci za svobodo govora in pravic ob bok drugim borcem za te pravice, nekako sem bil že skoraj prepričan v to, le da njihova dejanja dajejo negativno konotacijo.

LOL... Si prebral kar sem ti ŽE povedal? Najbrž si.. samo dojel nisi, ker je višja znanost... mogoče bo v drugo.

One mans terrorist is another mans freedom fighter.

Bo?

Ja anonymousi so terroristi ali borci za svobodo... odvisno s katerega zornega kota gledaš.

Kakšen je pa zorni kot sonyfaga pa veš ti najboljše.

Uradno stališče pa je, da so anonymousi "cyber terroristi"... tako jih je označila vlada ZDA... in vsi vemo, da ko pridemo do tega kdo je in kdo ni terorist imajo glavno besedo ZDA... namreč oni so glavni pri deljenju teh oznak... spet kdo drug bo rekel, da so ZDA terorist... Ampak prav ima vedno tisti, ki te lahko polomi, če se ne strinja s tabo.. in to so ZDA.

nimam kej prat, večino pade nate.

Me boš moral prej diskreditirat... kot jaz tebe... Sicer pa ti res še vedno misliš, da si pameten?

Če si pridi počistit svoj drek še v drugi temi... ali zato nisi dovolj pameten? LOL

ja to sta počela še predno so ga odstranili... časovnio stroj pa to, sta že v naprej vedela, da ga bo potrebno vrniti nazaj. In ja Sony je dal Other OS samo zato, da go bo čez čas lahko odstranil in zajebal kupce, evo če to dokažeš, no potem dam pa prav vsemu kar počnejo anonimus.

Preden je bil odstranjen sta delala na njegovi vrnitvi? Si spet zmišljuješ bučke? Čemu si jih izmišljuješ, če trdiš, da ti dol visi? Zakaj ne zmoreš operirat zgolj z dejstvi, če te ne bolijo?

Pred tem sta delala V OTHER OS... v njem... v linux okolju na PS3... ne pa na njegovi vrnitvi... Kaj tebi ni jasno ali si spet sam izmišljuješ stvari?

Od kje tebi, da sta pred odstranitvijo delala na vrnitvi?? Ah ja... spet bo ignoriral ali povlekel iz riti neko mnenje, da je on menil, da je tako... LOL

Po odstranitvi pa sta delal na njegovi vrnitvi, da bi lahko nadaljevala delo v njem pod istimi pofoji kot sta napravo kupila.

Kaj tebi ni jasno in kakšno vezo ima časovni stroj ve samo tvoja neinteligenca... Časovni stroj si rabil za posnet proteste 16. aprila, da si lahko sliko objavil 13. aprila... tu se rabi časovni stroj ne pa v tvojih pravljicah.

Geo in Graf sta začela delati na vrnitvi po odstranitvi... pred tem sta samo uporabljala other Os.... govori si pravljice dalje.

Glede razloga za dodajanje in odstranitev Other Os , ki se ti zdi strašno nelogična poteza... ti nakažem da samo ti ne razumeš logike, kot posledica tvoje nizke inteligence.

Sony da možnost Other OS zaradi davčnih mahinacij, saj dobiš ponekod nižje davke za računala... A bo? Dovolj motiva? Torej, ga ni dal zato, da ga lahko odstrani...

Profesor Dr. Frank Mueller Severno karolinške univerze izdela prvi cluster z 8 PS3... iz njega dobi več moči kot bi jo za 5000$ smel dobiti po lakomnem mnenju drugih prodajalcev rešitve... nekje 2008 vojska kupi 3000 PS3jev (iz trgovinskih polic, ker jih Sony po besedah Dr. Linderman (graditelj Condor Clusterja) ni hotel prodat! zakaj ne je najbrž jasno)... IBM zateži Sonyju, ki ima z IBM najbrž kar močno pogodbo o tem kaj ja in kaj ne... in pač odstrani Other OS, ker so ljudje ugotovili, da se ga da "zlorabiti" in iz njega dobiti več moči, kot bi si lakomne duše želele...

Dovolj motiva za odstranitev? Torej so bili po tej teoriji kupci samo žrtve lakomnosti.

Od kje tebi to:

In ja Sony je dal Other OS samo zato, da go bo čez čas lahko odstranil in

zajebal kupce, evo če to dokažeš,

Zakaj bi dokazoval nekaj, kar sploh ne mislim, da je bilo tako? V bistvu je moje prepričanje o tem še veliko slabše - namreč če bi to naredili zgolj za sprevrženo zabavo je manj slabo, kot da so to naredili zaradi lastnega pohlepa.

Pa maš logično razlago, zakaj je dal in odstranil Other OS... Odgovor na 99% vprašanj je "denar"... in ponavadi je "krivec" vedno tisti, ki je največ dobil...

Seveda nimam dokazov zato pa je to zgolj teorija zarote...

Vsekakor pa ni tako nelogično zakaj bi Sony najprej dal in nato vzel Other OS... motiv so imeli za oboje.

In ne ... motiv ni bil zajebat kupce... pač pa zaščitit IBMov biznis in najbrž sebe, ker bi morali plačati kakšne odškodnine... IBM in Sony sta skupaj razvila CELL... in to kar se je začelo dogajat z clustranjem PS3jev je NELOJALNA KONKURENCA. Povrhu vsega celo med partnerji...

Torej Sony je odstranil Other OS, da se je izognil pizdariji z IBM... in postransko zajebal kupce... zagotovo ni bil motiv samo zajebanje kupcev.

Ampak verjami zgodbici, da je Geo kriv za odstranitev Other OS... In razlog je bila zagotovo varnost... Zato pa smo eno leto kasneje kjer smo... PS3 je shekan, da bolj ne more bit... Očitno niso dosegli želenega cilja, če je bil razlog varnost. LOL

Vsekakor pa zgleda to kar sem predstavil mnogo močnejši motiv kot neka imaginarna varnost... ki je bila v končni fazi 100% kompromitirana tudi brez other OS...

a res misliš, da ti jaz lahko na to odgovorim, mogoče pa vejo anonimus in je to del teorije zarote!?

To so retorična vprašanja model... samo kažem na določene čudnosti...

Da tožijo hekerje, ki želijo povrniti Otehr OS in ne crackerjev, ki delajo multimana in dejasnko piratizirajo. Več kot očitno je, da jih pirati ne zanimajo - ker jim očitno niso nevarni. LOL

Dočim Other OS jim je očitno smrtni strah...

ja in taki klastri so kot gobe po dežju rasli povsod kjer so jih rabili, PS3 je kljub vsemu še vedno igrača, ki omogača tudi to in še vedno, tako, da kljub odstranitvi v novejših FW-jih ti še vedno lahko postaviš tak klaster.

Clustre so postalvjali že zdavnaj s PS2, tako, da ja "cry baby cry", predvsem pa IBM joka zaradi tega... not, "boys don't cry".

Glede na to, da je bilo šele 1. decembra 2010 dejansko dokazano, da zadeva deluje v praksi... je razumljivo, da ne rastejo kot gobe po dežjo, ker je 1. december 2010 malo pozno za kupit Other OS PS3je... Vendar verjamem, da nekdo s tvojo inteligenco tega ne zna povezati...

Dr. Linderman je rekel, da je bil pač to riziko za 2 miljona ki se je splačal. Samo sedaj bi seveda vsak kupil to, ko vidi da dela... Samo je na srečo za IBM malce pozno za tiste, ki so čakali ziheraštvo.

In ja... sedaj bi začeli rast kot gobe po dežju, če bi bilo še mogoče... Ker 500 teraflopov za 2 miljona je zastonj. Kje pa naj dobim nekaj 1000 Other OS PS3jev, da lahko to še vedno naredim - pa veš samo ti... in mi očitno ne boš povedal.

Glede tega, da so klustrali že PS2... kaj je point? Nič? A so PS2je sklustrali in naredili supercomputer z močjo top50 na svetu? Za desetino cene? Za desetino porabe energije? Ne... torej kaj ma to veze z klustranjem PS2?

Če si ti nizko inteligenten in ne znaš smiselno povezovat stvari se vzdrži... clustrali so tudi pentiume 133 pa to ne pomeni nič v naši debati...

Dejstvo, da lahko klustraš 2000 PS3 in iz njih povlečeš 500 teraflopov pa je vsekakor IBMovemu vodstvu pocedilo marsikatero potno srago... Ti ne vidiš problema v tem, da tvoj partner prodaja za 2 miljona to, kar ti nudiš za 10 miljonov? In to povrhu vsega nekaj kar sta SKUPAJ razvila?

Če se IBM ni obregnil v to potem sem jaz papež... in ne ne rabim dokazov. Preprosto vem, da je 1. decembra 2010, ko je condor cluster zagnal IBM posral par opek.

Vsekakor se je IBM zjokal SOnyju... oziroma bolj verjetno... povedal svoje... in pokazal s prstom na pogodbo, ki so jo sklenili na začetku te skupne naložbe v CELL... in tam noter je zagotovo tudi nelojalna konkurenca.. saj vendar pogodbe niso spisali nesposobni SOny obvetniki, ki še enga mulca niso sposobni zdrobit kot se spodobi.

Dovolj bo... verjetno itak nisi dojel bistva... čemu se trudim? Ker vem, da kdo drug dejansko razume.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
PS3 je kljub vsemu še vedno igrača

Full si car... res...

PS3 je igrača in Other OS je neuporaben, ane?

Ali je PS3 naboljša naprava pod soncem, ker ima BD in browser in je sposoben renderirat 4D grafiko? Ali igrača? Zmeden...

A ni Other OS ena BISTVENIH prednosti PS3 pred 360? Ali je neuporabne? Zmeden...

Kako je že s to neuporabnostjo Other OS? Aja... ZATE ni uporaben, ker očitno nisi dorasel zadevi... Pa bi povedal, da si ti nedorasel in da ni Other Os neuporaben... bi mi bilo takoj jasno.

V glavnem lepo, da spreminjaš svoja stališča kakor piha veter...

Mimogrede... Other OS ni neuporaben...

In PS3 z Other OSom NI bil igrača... pač pa računalnik.

Namreč naprava z CPU, RAM in ostalim I/O kar rabiš, ki omogoča namestitev polnopravnega OSa kot recimo linux je po definiciji RAČUNALNIK. Computer...

Dejstvo, da lahko na njem igraš tudi igrice pa je nekako nerelevantno... tudi na Core2duo konfiguraciji jih lahko... pa je še vedno računalnik. Tudi na telefonu jih lahko pa še ni igrača...

PS3 je kvečmu igralna konzola IN računalnik. Dokler je imel možnost Other OS je bil tudi računalnik. In kdor je na 3.21 ima še vedno računalnik...

Mimogrede... SOny je rekel, da je PS3 computer... in je celo rekel, da ni igralna konzola... In kdo bo vedel bolje kot Sony?

No... jaz si vzamem pravico da vem bolje... zame je bil od vedno igralna konzola in računalnik.

Zate pa samo igrača... pač si bil nedorasel uporabi Other OS... samo to ne pomeni, da je PS3 igrača... pač pa, da si ti nesposobni levak, ki misliš, da je igrača.

To, da si levak potrjuje tudi dejstvo, da misliš, da je Other OS neuporaben... neuporaben zate govori samo o tebi in ne o predmetu...

Ne razumem kako je lahko vsestanska naprava z linuxom lahko igrača... ti imaš sfučkane pojme... ki pa jim celo spreminjaš pomen odvisno od konkretne situacije...

In sedaj ko sem te zmlel just for the hell of it se lahko vrnem k osnovnemu pointu kar sem hotel povedat.

PS3 je kljub vsemu še vedno igrača

Kar sem hotel povedat je samo to...

Da me spominjaš na svojega gospodarja Sonyja, ki je kot razlog za drugi vdor v Grafovo stanovanje navedel to, da je šaril po igrah... Sicer ni... Vendar Sony trdi, da je Other OS igra... V drugem TROju od Grafa... žal je v nemščini.

Nazadnje, ko sem slišal je bil Linux operacijski sistem... sam očitno Sony ne diferencira med operacijskim sistemom in igro... ali pa zgolj uporablja tehnike, ki so sonyfagom že dolgo znane... prilagajaj terminologijo trenutnim potrebam... in tukaj sem zapazil to podobnost med gospodarjem in sonyfagom.

Sicer pa ni pomembno kako ti rečeš zadevi... benchmarki ne sprašujejo ali laufajo na igrač iali supercomputerju... samo pljunejo ven performance... in ta "igrača" je imela pač preveč performanca za 500$.. toliko, da je igrača zasenčila supercomputer rešitve od IBMa... ni čudno, da jih je zbodlo, ko igrača s police nudi več od specialnih rešitev po meri....

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
SI pa ti po tej eni (sam si rekel, da je edina, ki si jo našel) fotografiji očitno vedel kakšno naj bi bilo dejasnko stanje... kako je to možno?
nsaj ne vem a se delaš budalo al si, stanje smo vsi lahko videli kakšno je, slika je samo lep prikaz stanja.
Kakšen je pa zorni kot sonyfaga pa veš ti najboljše.
ne očitno to veš ti, jaz nimam pojma.
Uradno stališče pa je, da so anonymousi "cyber terroristi"... tako jih je označila vlada ZDA...
citat, povezava..? baje anonimus kar vre od FBI agentov (cronicle.su)
Me boš moral prej diskreditirat... kot jaz tebe... Sicer pa ti res še vedno misliš, da si pameten?

Če si pridi počistit svoj drek še v drugi temi... ali zato nisi dovolj pameten? LOL

Lej v glavnem se sam, moje mnenje o nesmiselnosti in napačnem delovanju pa potrjujejo odzivi internetne skupnosti in medijev

In ne ... motiv ni bil zajebat kupce... pač pa zaščitit IBMov biznis in najbrž sebe, ker bi morali plačati kakšne odškodnine... IBM in Sony sta skupaj razvila CELL... in to kar se je začelo dogajat z clustranjem PS3jev je NELOJALNA KONKURENCA. Povrhu vsega celo med partnerji...
LOL jst bom kar umru!

Sony plača IBMi da razvije procesor po njegovih načrtih, IBMi znanje uporabi za razvoj MSovega procesorja in potem Sony odstrani Other OS zato, da IBM ne joka o nelojalni konkurenci OMG ma kakšen travar Grucho Marx!

PS3 je shekan, da bolj ne more bit...
3.60 se zaekrat kar dobro drži.

Vsekakor pa zgleda to kar sem predstavil mnogo močnejši motiv kot neka imaginarna varnost...
bolj kot pravljica za lahko noč, odstranili so ga, ker je kazal na stranska vrata, ki so kasneje omogočila odklep, zdaj bojo pa to prikazali kot finančno breme, da ne zgubijo tožbe. IMO, če zajebal naj bi pustil kot je poiskali drug ključ za vrata.
Odgovor na 99% vprašanj je "denar"...
ja denar, ampak ne denar, ki ga po tvoje izgubi IBM ampak Sony, ker odklep PS3 omogoča nelegalno uporabo programske opreme od katere služi denar tudi za naslednjo konzolo, seveda bi bilo po tvoje bolje, da ga ne bi in ne bi šel razvijati nove konzole in bi propadel, po moje pa mi je pa vseeno se bo že kdo drug našel, bi bilo pa škoda, podobno kot je škoda, da sega ne dela več konzol.

Od kje tebi, da sta pred odstranitvijo delala na vrnitvi?
Ne vem zakaj je bilo potem sploh treba hekat, če je bil Other Os že tam kamor ga je postavil Sony?

Po odstranitvi pa sta delal na njegovi vrnitvi, da bi lahko nadaljevala delo v njem pod istimi pofoji kot sta napravo kupila.
User agreements se redno popravlja in spreminja tako, da se tudi pogoji in njuno delo nikoli ne bo pomenilo iste pogoje kot so bili pred odstranitvijo, ali bo to novejši FW ali pa ne bo možna uporaba PSN ali vseh iger enake pogoje ti lahko zagotovi samo Sony, če s eodloči ali mu to naloži sodišče, da vrne opcijo other OS nazaj v svoj vmesnik.

Da tožijo hekerje, ki želijo povrniti Otehr OS in ne crackerjev, ki delajo multimana in dejasnko piratizirajo. Več kot očitno je, da jih pirati ne zanimajo - ker jim očitno niso nevarni. LOL

En se je že poravnal in odpovedal svojim pravicam, za drugega bomo še videli. Koga in zakaj tožijo je njihova odločitev, po moje tistega, ki ga lahko in menijo, da jim dela krivico/škodo, vprašaj njih.

Dočim Other OS jim je očitno smrtni strah...
nek problem morajo imeti z njim, glede na zgodovino in podporo Sonyja Linux bi rekel, da ni problem Other OS ampak to kako ga omogočiti ne da bi s tem omogočil tudi kaj drugega.
To so retorična vprašanja model... samo kažem na določene čudnosti...
ne to so bedasta vprašanja, ne mroeš tožiti nekoga, če ne veš kdo je. Lahko pa probaš in postaviš internetno stran in na ves "glas2 prodajaš backup kopije Sony iger, se ti ni treba bati, ker po tvoje takih ne tožijo in ne preganjajo.

Glede na to, da je bilo šele 1. decembra 2010 dejansko dokazano, da zadeva deluje v praksi...
Kolikor vem delujejo že od 2008 http://www.ps3cluster.umassd.edu/ in zmogljivi računalniki se uporabljajo za različne namene, npr. za igranje šaha, da ga potem ko dokažeš zmogljivost razstaviš in ja za experimente so igrače več kot odlične, če greš malo na Ef pogledat boš tam našel vse živo od aibota dalje, no vsaj imeli so ga. Ne vem kako si predstavljaš ti clustre za resno delo z nezanesljivo opremo RLOD je vseeno prepogost, da bi omogočal rabo PS3 za kaj več kot relativno poceni experiment in da bi delal konkurenco IBMu.

Kje pa naj dobim nekaj 1000 Other OS PS3jev, da lahko to še vedno naredim - pa veš samo ti... in mi očitno ne boš povedal.
PS3 repair kit pa te fore.

Ne... torej kaj ma to veze z klustranjem PS2?
veze ima s tem, da je to sony podpiral že od prej in je vse skupaj le nadgradnja tega.

Dejstvo, da lahko klustraš 2000 PS3 in iz njih povlečeš 500 teraflopov pa je vsekakor IBMovemu vodstvu pocedilo marsikatero potno srago... Ti ne vidiš problema v tem, da tvoj partner prodaja za 2 miljona to, kar ti nudiš za 10 miljonov? In to povrhu vsega nekaj kar sta SKUPAJ razvila?

Dejstvo je da težko narediš klaster 2000PS3-jev, če imaš denar in ljudi, ki se s tem ukvarjajo, pa je možno, IBM pride in ti ga seveda za ceno postavi, dokazuje le da so sproktirali odličen procesor, ki ga IBM uporabljal tudi v svojih blade serverjih.

It turns out that IBM, Sony, and Toshiba spent 400-million dollars and five years in designing Cell. Meanwhile, Microsoft benefited from all the research and development.

Sevada pa bo Sony zaradi IBM odstranil Linux iz svojega produkta zaradi IBM, še dobro, da ni ukinil Bluraya zaradi Toshibe, aja ne toshiba je HD zaradi Sony-ja, ker so partnerji in so jokali.

Preprosto vem, da je 1. decembra 2010, ko je condor cluster zagnal IBM posral par opek.
Ali pa so bili ponosni na svoje inžinirje!?

Če si pridi počistit svoj drek še v drugi temi... ali zato nisi dovolj pameten? LOL
fakalije so tvoja priljubljena jed zato jih prepuščam tebi sploh pa tvojih ne mislim čistit.
nekje 2008 vojska kupi 3000 PS3jev (iz trgovinskih polic, ker jih Sony po besedah Dr. Linderman (graditelj Condor Clusterja) ni hotel prodat! zakaj ne je najbrž jasno)...
itak, ker je vsak pridelal takrat cca 200$ izgube in ker vojska kupuje na tone iger s katerimi potem Sony pokriva izgubo, me pa zanima kako bodo vzdrževali ta svoj kluster in kako dolgo bo aktualen, PS3 je Igrača in deli, ki so vgrajeni vanj niso vrhunski, če bi kdaj kakk PS3 odprl in potem primerjal vsebino s kakim IBM, HP strećnikom bi vedel o čem govorim.

Dovolj bo... verjetno itak nisi dojel bistva... čemu se trudim? Ker vem, da kdo drug dejansko razume.
Ja itak, torej je zdaj IBM kriv za odstranitev Other OS, ja zakaj pa potem anonimus napadajo Sony LOL

BessieSABU.png

Link to comment
nsaj ne vem a se delaš budalo al si, stanje smo vsi lahko videli kakšno je, slika je samo lep prikaz stanja.

Stanja za katerega si ti vedel kakšno je bilo po eni sami sliki, ki si jo našel... pa še ta se je izkazala za kr neki... definitnvno ne tako kot je napisal nek sonyfag pod sliko april 16...

To je moj point... kakšno je bilo stanje ti bom pokazal jaz, ki imam več kot eno nerelevatno sliko... Najprej pa bi rad slišal kako si lahko po eni irelevatni sliki in ničemer drugem VEDEL kakšno naj bi bilo stanje?

To je bistvo... ker tu se skriva odgovro na marsikaj... ampak jasno...

Anon ni napadel PSN... aja to si pa v tej rundi zaradi doslednosti spustil?

Ali takrat ni napadal, ker si imel 100% celovite in točne vire, saj si jih vendar navedel? LOL

Kaj pa Amazon? So napadli? LOL

Kot pravim... dokler je treba pametovat si glavni. Ko je treba stat za drekom pa gladko ignoriraš... Povej še kaj o brcanju v temo in PSN.. LOL

ne očitno to veš ti, jaz nimam pojma.

Sicer nima veze z tem, da sem te zabil s tem ko sem ti razložil, da je anonymous terorist in borec za svobodo pa še kaj tretjega...

Si vprašal kaj je anon in sem ti razložil... Zdej pa požri brez teh neumnih komentarjev kaj jaz vem...

Kdo pa pričakuje, da bo loj kot ti vedel, da ima vsaka medalja dve plati? Itak da nimaš pojma...

citat, povezava..? baje anonimus kar vre od FBI agentov (cronicle.su)

Citat? Ti meni citat? Spelji se... Povej najprej kaj veš o napadih na PSN... ali to spregledaš ker si failan moron?

Sicer pa imaš citatov o anonymousih cel kup kakorkoli pogledaš... Mimogrede... iz afere HBgary je ušlo tudi dejstvo v okviru privatnih mailov firme, da je FBI načrotval napad na infrastrukturo Wikileaksa saj naj bi bilo njihovo početje teorizem... Trenutno je celotne pizdarija pod preiskavo senata saj se je razkrilo ogromno podlosti... Določene stvari so mišljene da ostanejo skrite. Sicer pa googlaj... vse maš na dlani...

In ko ti "dokažem" da imaš narobe itak ignoriraš... Ane... PSN pa te fore... "Takrat ni bil pod napadom"... Resno? LOL

Sicer pa anon mrgoli od FBIja dejstvo... res se ni težko infiltrirat v skupino, kjer se od tebe zahteva zgolje eno; da si anonimen. LOL... Pravi pdvig... tale FBI mora biti hudo sposoben... No kaj se je zgodilo zadnjemu bebčki, ki je mislil, da lahko infiltrira anonymousa in proda info FBI vemo vsi... He got pwned.

Lej v glavnem se sam, moje mnenje o nesmiselnosti in napačnem delovanju pa potrjujejo odzivi internetne skupnosti in medijev

Nah... smiselnost bo potrdila ali ovrgla zgodovina... ne mediji.. mediji samo poročajo. Zgodovina pa bo pokazala kdo je imel prav... Podobno kot v primeru Rose Parks... malo poglej kaj so mediji pravili o njenem dejanju leta 1955... pa to ni vplivalo na sliko danes.

Tvoja mnenja so pa itak razred zase.

In spet smo pri nesmiselnosti... Nazadnje, ko sem slišal Prolexica ne najameš kar tako brez smisla...

Sicer pa lahko pustiš, da umetnik ustvari svojo umetnino do konca in jo šele nato ocenjuješ.

LOL jst bom kar umru!

Sony plača IBMi da razvije procesor po njegovih načrtih, IBMi znanje uporabi za razvoj MSovega procesorja in potem Sony odstrani Other OS zato, da IBM ne joka o nelojalni konkurenci OMG ma kakšen travar Grucho Marx!

Ni bilo plačilo... bil je JOINT VENTURE... pa ne JOINT ala Travar joint... pač pa JOINT VENTURE. Uf... ja vem... preveč zate...

Ti bom razložil v tvojih pojmih.

Joint venture pomeni, da jaz in ti dava skupaj sredstva, da nekaj narediva skupaj. Ni nujno denar... lahko prispevaš samo znanje ali kakšen drugi vir. Pa tudi ni nujno 50/50... to je vse stvar pogodb.

IBM ni razvil CELLa za Sony... To je prva napačna info, ki jo imaš. Pač pa so ga razvili vsi trije s tošibo vred skupaj.

Kdo ima koliko, kdo je koliko dal in kdo ima kakšne pravice/dolžnosti pa žal ne vemo, saj pogodbe nihče od nas ni videl.

Samo ti se kar smej... to je predvsem posledica tega, da nimaš pojma o ekonomiji... niti pravu... kot pravim.. jaz sem te že zdavnaj pospravil v predal svobodnega umetnika, ki očitno živi v svojem fantazijskem svetu.

3.60 se zaekrat kar dobro drži.

Itak.. po mnenju človeka, ki je tajil, da je PSN poln cheatejrjev... kolkor mi je znano se je po tvojem tudi 3.55 dobro držal? LOL

bolj kot pravljica za lahko noč, odstranili so ga, ker je kazal na stranska vrata, ki so kasneje omogočila odklep, zdaj bojo pa to prikazali kot finančno breme, da ne zgubijo tožbe. IMO, če zajebal naj bi pustil kot je poiskali drug ključ za vrata.

Dober motiv... vsekakor so odstranili stranska vrata... sicer malce čudno, da nekoga tako motijo stranska vrata, ko pa so glavna popolnoma trhla in nezaklenjena...

Ali da bo razumel tudi kekec; S tem, ko so zavarovali stranska vrata so jim hekerji brcnili dol kar glavna vrata...

Vsekakor je cilj dosežen... PS3 je zavarovan... in nihče nima Other OSa ki ga je kupil.

ja denar, ampak ne denar, ki ga po tvoje izgubi IBM ampak Sony, ker odklep PS3 omogoča nelegalno uporabo programske opreme od katere služi denar tudi za naslednjo konzolo, seveda bi bilo po tvoje bolje, da ga ne bi in ne bi šel razvijati nove konzole in bi propadel, po moje pa mi je pa vseeno se bo že kdo drug našel, bi bilo pa škoda, podobno kot je škoda, da sega ne dela več konzol.

Neveš kakšna je pogodba s katero so šli v joint venture... je pa v njej skoraj zagotovo klavzula o nelojalni konkurenci... sicer se s teboj težko pogovarjam o tem ,ker ne veš ne kaj je joint venture ne kaj je klavzula...

Vsekakor odstranitev other OS ni popolnoma nič koristila SOnyju... še več - PS3 verjetno nikoli nebi bil shekan in skrekan do obisti, če nebi drezali v hekerje. Noben heker, ki se spoštuje ne bo jailbrekal naprave, ki že poganja Linux.

Torej je potrebno poiskat koga drugega, ki je kaj pridobil z odstranitvijo. Sony defintivno ni dobil nič... kaj PS3 slučanjo ni skrekan in shekan?

Ne vem zakaj je bilo potem sploh treba hekat, če je bil Other Os že tam kamor ga je postavil Sony?

LOL kaj? Ne razumem?

Ko v Windowsu inštaliraš Office; je to hekanje? Ko v svoj Dellov PC vgradiš novo grafično; je to hekanje? Ko naviješ grafično; je to hekanje? Ko vgradiš nov ventilator; je to hekanje?

Seveda je! Torej kaj je bilo treba hekati? Ker ima vsak pravico, da si SVOJE stvari PRILAGODI za lastno uporabo kakor mu paše. Ali pa ti ne razumeš čisto zadev o katerih govoriš...

Čemu pa naj nekdo nebi hekal lastnih stvari? Čemu? Ker mu fiktivni sporazum, ki ga ni nikoli sprejel to prepoveduje?

Najprej boš moral povedat zakaj naj nebi hekali... potem ti bom pa jaz povedal zakaj naj bi... sicer pa je odgovor na dlani; ker rabi MS Word, ker rabi močnejšo grafo, ker rabi močnejšo grafo, ker rabi več hlajenja! In tisoč drugih razlogov... bebo.

Pa mimogrede... Other OS je bil dejansko samo bootloader... google it.. ne bom ti razlagal. In bootloader ti je omogočal, da namestiš poljuben OS, ki je kompaktibilen. Torej si moral hekat že samo, da si začel uporabljat Other OS.

Razen seveda, če ti pod hekanje razumeš poskušanje omogočit pirate... Vendar to ni hekanje...kvečemu krekanje s čemer pa se Geo ni ukvarjal.

User agreements se redno popravlja in spreminja tako, da se tudi pogoji in njuno delo nikoli ne bo pomenilo iste pogoje kot so bili pred odstranitvijo, ali bo to novejši FW ali pa ne bo možna uporaba PSN ali vseh iger enake pogoje ti lahko zagotovi samo Sony, če s eodloči ali mu to naloži sodišče, da vrne opcijo other OS nazaj v svoj vmesnik.

Woot? User agreement moraš najprej sprejeti... In ne Graf in ne Geo ga nista sprejela. Oziroma tako trdita. Zakaj sklepaš, da je kdorkoli vezan na enostransko pogodbo, ki je ni nikoli sprejel?!

O čem govoriš... še sam ne veš?

En se je že poravnal in odpovedal svojim pravicam, za drugega bomo še videli. Koga in zakaj tožijo je njihova odločitev, po moje tistega, ki ga lahko in menijo, da jim dela krivico/škodo, vprašaj njih.

In koga in zakaj jaz ddosam je moja odločitev... a ni svet svobodne volje krasen?

In sedaj si odkril ameriko? Aja ne... svobodno voljo.

V glavnem dejstvo, da tožijo Grafa in Geota in nikogar drugega je zelo zgovorno...

Sicer pa je SCEA poleg Geota tožila še 4 druge... Failoverteam.. tiste pajace, ki so širnemu svetu pokazali koliko da Sony na security.

Očitno se je tudi Sony odpovedal pregonu njih štirih... Torej če se tudi Graf poravna bo to 33% uspešnost... Sicer pa še manj... LOL

Da ne omenjam, da se je moralo miljone ljudi odpovedat poštenemu online okolju... aja ne... ni res... nič ne plačajo torej nimajo pravic... to sem očitno ustrelil mimo. LOL

nek problem morajo imeti z njim, glede na zgodovino in podporo Sonyja Linux bi rekel, da ni problem Other OS ampak to kako ga omogočiti ne da bi s tem omogočil tudi kaj drugega.

Ja.. kaj drugega!! Kot recimo poganjanje piratov in kolaps poštene igre na PSN... Aja ne... lol... to se je dalo tudi brez other OS. LOL

No sedaj bi potem takem lahko povrnili Other Os... PS3 je itak shekan... in kot vidimo Other Os ni bil potreben... samo nesposobnost sonyevih inženirjev.

ne to so bedasta vprašanja, ne mroeš tožiti nekoga, če ne veš kdo je. Lahko pa probaš in postaviš internetno stran in na ves "glas2 prodajaš backup kopije Sony iger, se ti ni treba bati, ker po tvoje takih ne tožijo in ne preganjajo.

Sej vem, da si ignorant... samo moraš res to kazati na vsakem koraku?

Ne moreš tožiti nekoga, če ne veš kdo je? V sloveniji in ameriki lahko... kje si pa ti mislil?

Si že slišal za ovadbo proti neznani osebi? Ravno te dni je bila podana ena za odstrel medveda pri velikih laščah...

če pa bi rad precedens, da je Sony tožil nekoga, za katerega ne ve kdo je bil.. pa evo ti ga:

untitled-1.jpg

Nisem jaz tožil "Bushinga" iz kalifornije in "Segherta" iz kaj jaz vem kje... LOL

Bebo...

Vidiš? Vprašanja niso neumna... samo ti si neumen zato misliš, da so vprašanja... si pa neumen zgolj ti.

Vidiš... spet eno tvoje fail mnenje... kolko jih je že bilo ali si nehal štet? In potem ti trdiš, da mene diskreditiraš... You wish, sucker.

Kolikor vem delujejo že od 2008 http://www.ps3cluster.umassd.edu/ in zmogljivi računalniki se uporabljajo za različne namene, npr. za igranje šaha, da ga potem ko dokažeš zmogljivost razstaviš in ja za experimente so igrače več kot odlične, če greš malo na Ef pogledat boš tam našel vse živo od aibota dalje, no vsaj imeli so ga. Ne vem kako si predstavljaš ti clustre za resno delo z nezanesljivo opremo RLOD je vseeno prepogost, da bi omogočal rabo PS3 za kaj več kot relativno poceni experiment in da bi delal konkurenco IBMu.

Prvi cluster 8ih je bil postavljen že leta 2007... če ne prej.

Vendar jaz ne govorim o klustranju PS3 pač pa dejstvu, da je bil 1. decembra 2010 zagnan cluster PS3jev ,ki melje z močjo 500 teraflopov.

In tak cluster je definitivno razlog, da lahko IBM sere opeke.

Štekaš? Cifra ki te postavi v top50 na svetu... malce bolj relevantno kot tvoj članek, ki ne postreže z eno relevantno cifro.

PS3 repair kit pa te fore.

Whatever... spet streljaš v prazno.. pač posledica, da bi bil rad pameten...

Sploh veš kaj je PS3 repair kit?

veze ima s tem, da je to sony podpiral že od prej in je vse skupaj le nadgradnja tega.

Ja... sam tisti clustri niso metali ven 500 teraflopov surove moči... in niso predstavljali nalojalne konkurence partnerju.

Dejstvo je da težko narediš klaster 2000PS3-jev, če imaš denar in ljudi, ki se s tem ukvarjajo, pa je možno, IBM pride in ti ga seveda za ceno postavi, dokazuje le da so sproktirali odličen procesor, ki ga IBM uporabljal tudi v svojih blade serverjih.

Ok... 2000 PS3jev iz štacune... po 600$ je 1,2 miljona... Ostane mi čez 8 miljonov, da najdem nekoga da mi zmontira... Ja za 8 miljonov bom res težko našel nekoga,da mi zmontira...

IBM pa hoče za enako močno rešitev 10 miljonov (po besedah stvariteljev condor clusterja pa kar 20 do 40 miljonov, saj je cena 10miljonov zgolj hardwere iz IBMovega cenika brez davka, sam bom vzel najnižjo cifro)... Če imaš denar si kupiš IBM...

Če imaš pa samo 2 miljon pa PS3je... Hack... če me skrbi da se bodo kvarle si bi kupil 4000 kosov, kar je še vedno samo 2,5 mio.

Sevada pa bo Sony zaradi IBM odstranil Linux iz svojega produkta zaradi IBM, še dobro, da ni ukinil Bluraya zaradi Toshibe, aja ne toshiba je HD zaradi Sony-ja, ker so partnerji in so jokali.

Sony ni bil neloyalna konkurenca toshibi... ali je bil PS3 5x cenejši od podobne Toshibine rešitve?

Kaj boš spet mešal jabolke in hruške?

In sony bi iz svojega produkta mimogrede odstranil other os, če bi mu zaradi nelojalne konkurence recimo IBM zagrozil z kakšno odškodnino, ki je najbrž predvidena... namreč 5x ceneje je pač zelo prepoceni...

Vendar glede na to, da sploh ne razumeš kaj pomeni nelojalna konkurenca... ja to je tako kot če bi toshiba...

Ali pa so bili ponosni na svoje inžinirje!?

Seveda so... takoj za tem, ko so investitorji ponosni na letno poročilo... do takrat pa so inženirji zgolj plačana delovna sila...

fakalije so tvoja priljubljena jed zato jih prepuščam tebi sploh pa tvojih ne mislim čistit.

Dej povej še enkrat... so napadli PSN?

Kako pa kej dejstvo, da ne moreš tožiti neznane osebe? LOL

Ja res moraš čistit za mano... Bebo.

itak, ker je vsak pridelal takrat cca 200$ izgube in ker vojska kupuje na tone iger s katerimi potem Sony pokriva izgubo, me pa zanima kako bodo vzdrževali ta svoj kluster in kako dolgo bo aktualen, PS3 je Igrača in deli, ki so vgrajeni vanj niso vrhunski, če bi kdaj kakk PS3 odprl in potem primerjal vsebino s kakim IBM, HP strećnikom bi vedel o čem govorim.

Ps3 je igrača... še vedno?

Glej... ti lahko uporabljaš kakršno koli terminologijo... vendar PS3 je lahko TUDI igrača, je pa tudi video predvajalnik, računalnik in igralna konzola.

Glede komponent pa samo tole; PS3 v klimatiziranih in neprašnih sobah kjer bo deloval nebi smel imeti hudih problemov. Sicer je zagotovo bolj nezanesljiv kot IBM rešitev...

Vendar, če bi si prebral za kaj ga bodo uporabljali bi videl, da ta aspekt nekvalitete hardwera nič ne gane graditeljev. Če bi imeli neomejen dostop do Other Os PS3 sploh nebi imeli problemov z nadomeščanjem hardwera.

V glavnem 2 miljona proti 10 miljonov... naravno, da rešitev za 2 miljona ni enako fina kot za 10 miljonov - Vendar ali je 5x slabša? Ne... ni... je 2x slabša? Niti to ane... sploh pa graditelji pravijo, da za 20 - 40 miljonov kot bi morali plačat za konkurenčno rešitev nebi imeli nič. Saj si ne morejo privoščit tega denarja, poleg tega pa bo cluster namenjen predvsem raziskavam, ki ga ne bodo koristile 100% ves čas, kar bi dodatno oslabilo investicijo... za 2 miljona? Se neben ne sekira če bo povprečno 30% obremnejen.

V glavnem lepo je streljat na pamet... Definitivno je IBM hardwere tolko kvaliteten da je vreden 5x cene... najverjetneje pa pride iz istega tekočega traku kot komponente za PS3...

Ja itak, torej je zdaj IBM kriv za odstranitev Other OS, ja zakaj pa potem anonimus napadajo Sony LOL

To so neumna vprašanja... če že rabiš... No lahko kej razložiš o toženju neznanih oseb, ker očitno veliko veš o tem... Kot o vsem.

Ima pa neumno vprašanje vseakor odgovor...

Ker IBM nikomur ni prodal Other OS.

Ker IBM ni odstranil Other OS.

Kriv je še vedno Sony.

Sedaj razumeš?

Sonyjev motiv pa niam veze z krivdo. Sony je pritisnil gumb. Zakaj pa je druga zgodba.

Sicer pa vzamem nazaj... ni neumnih vprašanj... Neumen si samo ti, ker očitno ne dojameš zakaj nosi Sony, ki je prodal PS3 in odstranil Other OS po nakupu vso odgovornost.

Tudi, če je vzrok IBM je to med SOnyjem in IBM in pogoji njunega joint venturja. Čisto možno je, da Sony ni smel nelojalno konkurirat IBMu... Take klavzule so med partnerji običajne... vendar kaj bi o tem vedel svobodni umetnik.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Stanja za katerega si ti vedel kakšno je bilo po eni sami sliki
ne za stanje sem vedel že prej slika ga samo predstavlja, ne dojameš ane?
Anon ni napadel PSN... aja to si pa v tej rundi zaradi doslednosti spustil?
ker nimam uradnih podatkov, je edini vri pač njihov, ki rpavi, da najprej niso potem pa so, kaj se je zgodilo vedo pri Sonyju.
Kaj pa Amazon? So napadli? LOL
po njihovih virih so si premislili.
Sicer nima veze z tem, da sem te zabil s tem ko sem ti razložil, da je anonymous terorist in borec za svobodo pa še kaj tretjega...
ki je tajil, da je PSN poln cheatejrjev...
citat?
Ali da bo razumel tudi kekec; S tem, ko so zavarovali stranska vrata so jim hekerji brcnili dol kar glavna vrata...
no in v čem je problem, če nekoga tožiš, da ti brcne dol glavna vrata? Praviš so JIM, SO JIM torej se strinjaš, da niso hekal svoje lastnine, ampak Sonyjevo!!!?

Si vprašal kaj je anon in sem ti razložil... Zdej pa požri brez teh neumnih komentarjev kaj jaz vem...

Kdo pa pričakuje, da bo loj kot ti vedel, da ima vsaka medalja dve plati? Itak da nimaš pojma...

ma zabijaš ti sebe v zid z glavo, anonimus ima več kot dve plati, nekatere so kar OK.

Joint venture pomeni, da jaz in ti dava skupaj sredstva, da nekaj narediva skupaj. Ni nujno denar... lahko prispevaš samo znanje ali kakšen drugi vir. Pa tudi ni nujno 50/50... to je vse stvar pogodb.

IBM ni razvil CELLa za Sony... To je prva napačna info, ki jo imaš. Pač pa so ga razvili vsi trije s tošibo vred skupaj.

še dobro da sem dal citat, da veš za toshibo ampak potem ne boš pa težko razložil 50/50, ja itak a so ga razvili skupaj ampak v prvi vrsti za PS3, potem za IBMove strežnike in morebitno uporabo v ostalih elektronskih napravah.

Vsekakor je cilj dosežen... PS3 je zavarovan... in nihče nima Other OSa ki ga je kupil.
ja odloči se imaš repair kit la ne?
Neveš kakšna je pogodba s katero so šli v joint venture... je pa v njej skoraj zagotovo klavzula o nelojalni konkurenci... sicer se s teboj težko pogovarjam o tem ,ker ne veš ne kaj je joint venture ne kaj je klavzula...
Ti imaš pač bujno domišljio in veš vse kaj imata Sony pa IBMi, pa še kdo.

Vsekakor odstranitev other OS ni popolnoma nič koristila SOnyju... še več - PS3 verjetno nikoli nebi bil shekan in skrekan do obisti, če nebi drezali v hekerje. Noben heker, ki se spoštuje ne bo jailbrekal naprave, ki že poganja Linux.
opa, torej trdiš, da pred odstranitvijo other OS-a ni nihče hekal PS3?

November 26, 2006

The World's First PS3 Hack - PS3 Game Dumping

03.01.2010

Run PS3 Backups via MotorStorm Hack
Step 1: Install Ubuntu on your PS3 (or kubuntu)

Step 2: Install Windows XP on Ubuntu

Step 3: Install CloneCD on Windows XP and connect to network another PC so has seen in My Network Places. I do not know if AnyDVD HD is necessary, but I installed it for me

Step 4: Open CloneCD, select new image, insert the game, select “Protected PC Game”, change the extension to ISO.

Step 5: Ripper Blu-Ray on PC via network favorites.

Step 6: Burn with ImgBurn (or CloneCD) in 1X on the PC or has been ripped game

January 5, 2011

First PS3 Custom Firmware released! KaKaRoTo CFW
tolk o geohotevem PS3 reper kitu

povezav ti ne dam, sam poišči

Vsekakor odstranitev other OS ni popolnoma nič koristila SOnyju...
no s tem se pa strinjam in sme se vedno.

Sony defintivno ni dobil nič... kaj PS3 slučanjo ni skrekan in shekan?
Portala 2 ne morež zagnati na taki konzoli. kaj je Sony dobil z odstranitvijo, ja nič bistvenega, gre za to kaj bi lahko izgubil, očitno so mnenja, da več kot če bi ostal.

Ko v Windowsu inštaliraš Office; je to hekanje? Ko v svoj Dellov PC vgradiš novo grafično; je to hekanje? Ko naviješ grafično; je to hekanje? Ko vgradiš nov ventilator; je to hekanje?
A? V nobenem primeru ne kršiš nobene pogodbe ali zakona razen, če simaš piratsko verzijo Offica, ukradeno grafično, pri navijanju pa je včasih potreben tudi kak hek...
Torej kaj je bilo treba hekati? Ker ima vsak pravico, da si SVOJE stvari PRILAGODI za lastno uporabo kakor mu paše
ja...
Čemu pa naj nekdo nebi hekal lastnih stvari?
Sonyju ni potrebno hekat ničesera, ker zadevo dobro pozna, kako je pa lahko neka stvar tvoja lastna ampak je ne poznaš dovolj dobro, da se moraš zatečt k hekanju pa veš ti. Janša je tudi hekal lastni govor LOL

jaz sem te že zdavnaj pospravil v predal svobodnega umetnika, ki očitno živi v svojem fantazijskem svetu.
kot kaže si bil ti potem notri že od prej!?

Najprej boš moral povedat zakaj naj nebi hekali... potem ti bom pa jaz povedal zakaj naj bi... sicer pa je odgovor na dlani; ker rabi MS Word, ker rabi močnejšo grafo, ker rabi močnejšo grafo, ker rabi več hlajenja! In tisoč drugih razlogov... bebo.
no lepo da se spodaj podpišeš. Naj hekajo itak, nimam nič proti, Sony se mi zdi, da tudi ne dokler se mu ne zdi, da je je ogrožen njegov kapital.

Woot? User agreement moraš najprej sprejeti... In ne Graf in ne Geo ga nista sprejela. Oziroma tako trdita. Zakaj sklepaš, da je kdorkoli vezan na enostransko pogodbo, ki je ni nikoli sprejel?!

O čem govoriš... še sam ne veš?

ne še bolje je, da se delaš, da ga ni. Ona dva sta verjetno napisala iz nule cel vmesnik, ki je sicer identičen Sony-jevemu le da ima Other OS, lepo from skrech in nista pipala Sonyjevega, aja ne vem zakaj pozabljaš na KaKaRoTo?
Razen seveda, če ti pod hekanje razumeš poskušanje omogočit pirate... Vendar to ni hekanje...kvečemu krekanje s čemer pa se Geo ni ukvarjal.
daleč od tega, da bi jaz tako razumel.

V glavnem dejstvo, da tožijo Grafa in Geota in nikogar drugega je zelo zgovorno... to je vse kar imam za povedat glede tega.
torej NIČ nimaš za povedat, to je pa point mojih postov, nič ne poveš le svojo najljubšo jed mešaš.

In koga in zakaj jaz ddosam je moja odločitev... a ni svet svobodne volje krasen?
in na koncu tudi sam sprejmeš posledice, če te dobijo.

Kot recimo poganjanje piratov in kolaps poštene igre na PSN... Aja ne... lol... to se je dalo tudi brez other OS. LOL
preteklik?

Nisem jaz tožil "Bushinga" iz kalifornije in "Segherta" iz kaj jaz vem kje... LOL

Bebo...

lep podpis res ampak se ni treba redno podpisovat, ti trdiš, da Sony toži samo dva prave pirate pa en, torej kaj drži?

to

Da tožijo hekerje, ki želijo povrniti Otehr OS in ne crackerjev, ki delajo multimana in dejasnko piratizirajo. Več kot očitno je, da jih pirati ne zanimajo - ker jim očitno niso nevarni. LOL

al' to

Ne moreš tožiti nekoga, če ne veš kdo je? V sloveniji in ameriki lahko... kje si pa ti mislil?

In potem ti trdiš, da mene diskreditiraš...
ne trdim da se sam.

Vendar jaz ne govorim o klustranju PS3 pač pa dejstvu, da je bil 1. decembra 2010 zagnan cluster PS3jev ,ki melje z močjo 500 teraflopov.

In tak cluster je definitivno razlog, da lahko IBM sere opeke.

Štekaš? Cifra ki te postavi v top50 na svetu... malce bolj relevantno kot tvoj članek, ki ne postreže z eno relevantno cifro.

top50 no dej pokaži to listo... ampak lej to samo potrjuje dejstvo, da so naredili odličen procesor in da je dal Sony na police konzolo, ki je to omogoča, no danes jo je treba hekat za kaj takega, ampak nisem zasledil, da bi imel Sony kaj proti taki uporabi.

Iz zgodovine...

May. 27, 2003

Apparently, a large number of PlayStation 2 machines can be assembled to create a cluster capable of 500 GFLOPs, which qualifies as a supercomputer. This cluster was built on the cheap: the PlayStation 2s were bought at retail, and all of the components for the cluster cost only US$50,000. Although this PlayStation 2-based cluster and other Beowulf clusters can sometimes reach “supercomputer” status, they aren't powerful enough to be among the world's 500 fastest supercomputers. Still, this concept has intriguing ramifications. One possibility would be to buy several thousand single-chip versions of the PlayStation 2 CPU and GPU, which will soon be available on a 90 nm process. A formidable supercomputer could be created with enough of these chips. In a few years technicians will probably be unable to resist the temptation to string together several thousand “Cell” CPUs, which are modular in nature. If each Cell CPU is considered to be a “supercomputer on a chip” then what would one call a cluster consisting of several thousand Cell chips? Thanks to Geekzilla for the heads-up.
Ja... sam tisti clustri niso metali ven 500 teraflopov surove moči... in niso predstavljali nalojalne konkurence partnerju.
v teoriji so

torej 7 let kasneje se je to uresničilo...s PS3

Sploh veš kaj je PS3 repair kit?
nimam pojma, razsvetli me in cel svet.

Ok... 2000 PS3jev iz štacune... po 600$ je 1,2 miljona... Ostane mi čez 8 miljonov, da najdem nekoga da mi zmontira... Ja za 8 miljonov bom res težko našel nekoga,da mi zmontira...

IBM pa hože za enako močno rešitev 10 miljonov... Če imaš denar si kupiš IBM...

Če imaš pa samo 2 miljon pa PS3je... Hack... če me skrbi da se bodo kvarle si bi kupil 4000 kosov, kar je še vedno samo 2,5 mio.

ker se to že ve še iz časov PS2, vsi letijo in drvijo po PS3 za raziskovalne namene, pravzaprav je bilo to res, marsikatera univerza si ga je omislila, po moje celo v sloveniji, ampak ti isti ne bi nikoli kupili IBM, ker IBM poleg moči in cene zagotavlja še kaj drugega. Lahko pa me skušaš prepričati, da bi banke, statistični centri, vojask (ne za raziskovalne namene)... raje kupil PS3 kot IBM.

Sony ni bil neloyalna konkurenca toshibi... ali je bil PS3 5x cenejši od podobne Toshibine rešitve?
seveda ni bil, tako kot ne IBMu, s čim pa s tem, kar je počel in omogočal že prej več let.

najverjetneje pa pride iz istega tekočega traku kot komponente za PS3...
odpri svoj PS3 in si poglej npr. pasto na procesorju in izdelavo hladilnika.

Ker IBM ni odstranil Other OS.

Kriv je še vedno Sony.

Seveda je kriv sony, ker IBM ni imel nič s tem.

Bom pa nehal komentirat tvoje veleumnosti, predvsem zaradi higiene na KSi forumu, če imaš pa osebne težava z menoj ZS in se lahko v živo pomeniva, čeprav ne vem o čem!?

BessieSABU.png

Link to comment

Manjka ti argumentov... ali pa jih jaz ne uspem izluščiti iz teh neumnih enostavčnih odgovorov na stvari potegnjene iz konteksta...

V glavnem...

Si dojel, da si imel napačne informacije o napadih na PSN?

Si dojel, da lahko tožiš neznano osebo?

Si dojel, da je PS3 igrača?

Si dojel, da je Other OS neuporaben?

Si dojel, da ima vsakam medalja dve plati?

Si dojel, da Sony ni plačal nikomur za razvoj CELLa?

Si dojel, da kvasiš neskončno neumnosti na katere kaj hitro pozabiš, ko ti pokažem kako si glup?

Po tvojih odgovorih sodeč si popolnoma dojel.

Sicer pa zakaj bi toliko dlakocepili?

PS3 je shekan, anonymous je Sonyju prizadejal vsaj par miljonov škode in še ni končal, PS3 uporabniki imajo enega boljših onlinov, ki je skoraj tako dober kot Live... samo crossgame chata nima... PS3 je na vseh področjih vodilna konzola... Kje je problem?

Life is good bi lahko rekli.

PS: Sicer pa nimam nobenih težav s teboj... zgolj z tvojim prodajanjem tvojih nerealnih mnenj kot nekih univerzalnih resnic. Kljub temu, da obstaja neskončno dokazov, da trosiš neresnice.... od napadov na PSN do tega, da je Sony komu plačal za razvoj PS3... vsaj preveri svoja mnenja preden izpadeš idiot. Sploh, ker tako težko prenašaš lastne faile.

Še vedno nisi povedal kako si vedel kakšno je bilo dejasnko stanje 16. aprila... namreč nisem te vprašal KDAJ si vedel... pač pa kako... si povzel po virih, katerih edina slika je bila tista, ki si jo serviral? - kar pomeni, da tudi viri niso imeli ravno točnih info saj vsi vemo, da ni vira, ki bi bil prisoten na 16. april pred vsemi štacunami poleg tega pa po eni sliki iz preteklosti ne moreš sklepati na realno stanje. Mimogrede - to, da tvoji viri niso imeli več kot tisto sliko, si že sam povedal! Ne pozabi.

Moje vprašanje je preprosto: Kako si vedel kakšno je bilo stanje na 16. april, da si si lahko izmislil fail metaforo... KAKO... ne kdaj... ne kaj je metafora... pač pa KAKO.

Nemreč edina smiselna odgovora bi bila;

a) Ker sem bil pred vsemi štacunami.

B) Ker sem videl več kot eno sliko posneto v preteklosti. Realno vsaj eno iz dogodka samega... pa še po tej nebi mogel vedeti kako je bilo dejansko stanje.

Poročanje medijev, ki nimajo slik s katerimi bi podkrepili dejstva pa omogočajo sklepanje zgolj fanboyem, ki ne prenesejo sebi neprijetne resnice.

Vidiš kam bi te rad pospravu? Pa se na vse pretege braniš... Vendar je jasno... naletel si na fail sliko... mislil, da je to to... in se zaletel v beton... splash, kot vedno.

Podobno, kot si mislil, da anon ni napadel PSNja... aja ne... sam takrat ga ni napadal, ko si ti to rekel... najbrž si mislil v tistem trenutku, ane? Edini detajl je, da si ti to rekel, ko je bil PSN že vsaj 5 ur na vzdrževanju. LOL

No, v glavnem... kako veš kako je bilo stanje? Ali povzemaš spet po svojih nepopolnih informacijah kot v primeru PSN?

Sej mi ni treba odgovorit... niti ne pričakujem... vse je retorično. In če boš res nehal komentirat moje poste bom strašansko vesel... nič ni slabšega kot da ti nek loj sere z nekimi nerealnimi mnenji, ki jih je dobil bog ve kje... najverjetneje si jih gladko zmišljuje, da lažje spi.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Suck this Sony... (sonyfags also... hitro hitro na pomoč!!)

http://www.cs.cmu.edu/~dst/GeoHot/

Let's All Jailbreak the Sony PS3

As a computer scientist, I am interested in how Sony PS3 protection works, how it was broken by Fail0verflow, the further contributions of George Hotz, and the steps needed to make the PS3 able to run Linux once again. Since I am actually a computer science professor, I am particularly interested in how this information can best be taught to others who desire to learn it. I do not believe there is anything improper, much less illegal, in teaching people computer science.

Request for materials: I would like to receive tutorial information on: Sony PS3 access protection mechanisms, the Elliptical Curve Digital Signature Algorithm (ECDSA), the structure of the PS3 hypervisor, METLDR, signing tools, and any other topics necessary for a person reasonably skilled in computer science to be able to gain full access to the PS3. It is my intention to make this information publicly available on my web site here at Carnegie Mellon.

What not to send: Please don't send me encryption keys (I already have them), cracking tool executables (my goal is to teach people, not provide convenient tools for piracy), or information that has been obtained illegally through theft or fraud. Keep in mind that reverse engineering is a legally protected activity under the Digital Millennium Copyright Act (DMCA).

Why I am doing this: Sony is attempting to use the DMCA to deny computer scientists the right to speak about technical details of certain Sony products. This assault on free speech is intolerable and must not go unanswered.

David S. Touretzky

Research Professor of Computer Science

Carnegie Mellon University

Pittsburgh, PA 15213

Educational Resources for PS3 Hackers:

Download Center:

  • Console Hacking 2010, Fail0verflow's slide presentation from the 27th Chaos Communications Congress (134 page PDF).

HAHAHA... sue this Sony. David Touretzky je profesor na Carnegie Mellon University in velik borec/aktivist/hacktivist/terorist za svobodo govora in prost pretok informacij.... Ta isti model, ki je med prvimi mirrorjal Geohotove ključe.. pardon... Sonyjeve ključe.

Res bo lepo gledati kako se bo Sony spravil na to životinjo... Se bo res našel junak, ki bo poskušal srat po svobodi govora tega modela? Dvomim... močno dvomim.

Why am I doing this? Fur teh lulz, I guess? Great LULZ old man! Great.

Bo Sony nabral jajca, da toži strička Dave-a? Kolikor razumem, bo striček Dave zbral in javno objavil kuharske recepte...

Sony se bo moral naučiti očitno zgrda, da bolj kot tlačiš smodnik v sod, bolj ga bo razneslo.... mmm... kakšna prefinjena primerjava...

Lepo, da bo sedaj vse delo zbrano na enem kupu... Pod varnim okriljem.

Tukaj je en izsek članka iz EFF (https://www.eff.org/deeplinks/2011/04/sony-v-hotz-ends-whimper-i-mean-gag-order)

The judicial process should never be used to shut down lawful communication

and investigation. Here's hoping future security researchers will refuse to be

intimidated and that other companies will decline to follow Sony's heavy-handed

example.

Ja... na srečo so modeli kot Dave Touretzky, ki zgleda kot človek, ki "takes no shit from no one"... pa da vidimo kako bo Sony temu možu onemogočil javno širjenje informacije o varnosti v PS3... Good luck sony...

Zgleda, da sreča obrača hrbet Sonyju... Nah... mislim, da jim je sreča že zdavnaj obrnila hrbet... Saj niso imeli enega pozitivnega izzida že nekaj let... vse jim gre narobe. kot da ni dovolj, da jih je Nintendo nabil jih nabij še M$, ki mu še kaplja mleko po bradi... Pol pa se najdejo še tipi, ki jih jebejo v glavo, releasajo keye, jih še malo jebejo v glavo... Sony in Sonyfagi pa cepetajo na mestu, kot da bo to karkoli doseglo. Seveda ne bo... očitno Sonya mami ni naučila, da je najboljše otroke, ki te zafrkavajo ignorirati... le tako se bodo naveličali... krokodilje solze in cepetanje jih pa samo še podžge. LOL

Vsekakor je lepo, da se bo vse delo failoverja, grafa, geota in mnogih drugih developerjev zbralo pod varnim okriljem tipa, ki pač ne bo požrl vsakeg dreka, ki mu ga bo SOny poskušal servirati.

Pomojem ga Sony ne bo tikal... nima tolko jajc... namreč sonyjeva jajca najbrž gredo zgolj do preganjanja posameznikov... poleg taga pa so se najbrž ja do sedaj naučili, da ne diraj lava dok spava. Ni pametno... LOL

No, pa da vidimo kaj Sony sedaj misli o prostem pretoku informacij in svobodi govora... in če se pravila igre kaj spremenijo, ko imajo na drugi strani močnega igralca. LOL

Sony iz dneva v dan bolj izgublja svojo vojno proti prostem pretoku informacij in svobodi govora... pardon... vojno proti piratom. Ali je ta že izgubljena? LOL

Najbolj zagrizeni zagovorniki Sonyja in njihovih podlosti so trdili, da ni problem v hekanju lastne naprave, pač pa v javni objavi... LOL... bomo videli, če je javna objava res glavni problem... ali je bil motiv zgolj fail poskus uničiti posameznika zgolj zato, ker pravni sistem to dopušča. Pa še to jim ni uspelo..... revčki... It sucks to be Sony.

Mogoče pa jim bo FBI pomagal... LOL... sonyfagi stavijo na FBI, da bo prijel vse tiste ki želijo škoditi Sonyju... LOL... najbrž tisti isti FBI, ki bi plačal privatni firmi 2 miljona $ za javno dostopne podatke, ki jih lahko vsak debil najde na FB in Googlu... na srečo jim je anonymous te iste podatke priskrbel zastonj in ameriškim davkoplačevalcem prihranil denar... upajmo, da bo FBI bolje zaščitil Sonyja kot je http://hbgaryfederal.com/... wiped from the internet... aja ne... FBI jih ni varoval... FBI je celo kupoval od njih info, ki jih lahko zgoogla vsak mulček zastonj... bu hu... res se je kaj za bat. LOL

So much hurt... so much butthurt... cry me a river, fanboyz.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Round 2, FIGHT! (http://ca.kotaku.com/5794265/is-the-entire-playstation-network-down)

psndown.jpg

In spet se je izkazalo, da je imel failboy narobe... Anonymous je kakšen teden nehal napadat PSN zgolj zato, da ponudi možnost Sonyju, da razmisli, če res to hočejo. No pa zato, ker so ga meli skritega za Prolexicom... včeraj se je ugotovilo, da login API ni bil pod Prolexicom..... Površnost ali stiskaštvo? Kdo bi vedel.

Sedaj stranke ne trpijo zaradi Anonymousa, pač pa zaradi Sonyjevih napačnih odločitev in ignorantstva. Sony je imel dovolj časa, da se odloči kaj bi rad. In so se... žal ne svojim strankam v prid.

Itak pa ne napada anonymous... PSN je spet down zaradi "vzdrževalnih del". Vendar glede na količino vzdrževanja bi pričakoval kaj več od omrežja... LOL

Sicer pa baje ni hujšega... sony pravi na blogu: "certain functions of PlayStation Network are down"... resnica je ta, da je zadeva globalno padla...

Oh well.... another day... another Sony fail.

Zdaj samo čakam nekoga, da mi neutemeljeno pove, da brcam v temo. LOL

Sony Defence Force incoming in 3, 2, 1.... nah... pomojem jih tokrat ne bo. Its a lost cause. LOL

UPDATE: Sony je svojim zaposlenim v podpori, katerih telefoni bodo pregoreli poslal naslednji e-mail:

Hi,

Due to emergency maintenance all PlayStation®Network and Qriocity services

including stores, account management, external auths and CST are currently

unavailable since approx 5am GMT this morning.

We don't yet have an estimated time as to when services will be restored but

will provide further updates when they are available.

Emergency maintenance? LOL

Sem mislil, da se vzdrževanje planira v naprej...

No estimated time? LOL

Itak, da ne, če ni v njihovih rokah... It ain't over till its... over? Nekaj takega....

Vsaj iskreno bi lahko povedali svojim strankam... ne pa da jih imajo za norčke...

Nekaj smešnih komentarjev iz PS bloga kjer se trenutno dogaja velika drama.... in veliko uporabnikov se je začelo zavedati KDO je odgovoren za PSN...

Thanks for the update….mines been on and off for a few weeks

Anon attacks? Still? They said they’d stop…

i don’t like the way you guys are hiding this situation from us….for example

@askplaystation doesn’t answer anything that goes out of their automatic

responses…and all the access to psn via pc has been down for the past 24h and

it’s until now that you guys are able to give us an official update to this

matter?

Vaguest update ever. Most of us already know anonymous, a group of bratty

childish hackers (the bad kind of hackers), is succeeding at hacking Sony’s

servers and websites; there’s no real need to hide information from your biggest

supporters… Just let us know the detail of what sony is planning in order to

combat these people so that the people who are being effected are at least

knowledgeable about why they aren’t being offered the services they are entitled

to because of their agreement to the psn terms of use.

this is complete bs. I mean I cant even connect properly. Guess I gotta live

with it as its “free”

*ahem* this comment is a statement on that I’m going to make a comment at

some undetermined time in the future. I appreciate your patience while the

comment is being written – I’m simply giving you an update on the comment’s

status as way of an

explanation for the lack of content in it.

Thank you for your patience.

I guess finally admitting there is a problem is the first step…

Well thanks for the update. Is it maintenance? There’s no DDOS attacks…

“We will report back here as soon as we can with more information.”

Must be a REALLY big hassle to go so far out of your way to post some actual

info for your userbase now and then…

Bogi revčki... so much butt hurt... vendar se že pozna, da prihajajo k sebi in se zavedajo, kdo jim mora zagotavljat PSN, če sploh kdorkoli glede na to, da je "zastonj vključeno v ceno konzole"... LOL

Ja... Sony zelo ceni svoje uporabnike... dovolj, da jih ima za debile. But thanks for the patience, anywayz. LOL

To bo še zabavno... LOL

In še "I told you so moment"... iz dne 18.4.2011:

[PSN] ni bil prvič in ne zadnjič [offline] ne gelde na anonimus

Popolnoma res!

Pa še ena insiderska; Ni bil niti zadnjič zaradi anonymousa.

Told ya... moji Nostradamus triki so brutalni... ali pa samo operiram z bolj točnimi informacijami, kot kakšen butthurt failboy, ki nadebudno trdi, da brcam v temo... in potem bi nekateri s človekom, ki zna napovedati prihodnost debatirali o dogodkih v preteklosti? Go figure...

Kdo ima slab PR? Ali bi bilo bolje vprašat kdo nima poštene PR službe, ki bi pomirila besne uporabnike... Sry... down fur faggotry... just have patience... LOL

Vsa vprašanja so logično retorična... menda se vidi, da mi je vse jasno. Celo prihodnost. :)

PS: Kaj pravi manual za napako 80710A06?

80710A06 Issue with system The Playstation 3 has encountered an issue

No shit? LOL

PS2: Kot, da ni dovolj, da je miljone ljudi mislilo, da so edini, ki ne morejo online, saj Sony ni povedal takoj ,ko so se začele težave... Jaz recimo sem že včeraj zvečer vedel, da mnogi ne morejo na PSN... Sony očitno misli, da se je začelo šele danes zjutraj ob 5ih po GMT času... vsaj povedali bi, da folk nebi rabil resetiravat routerjev in iskat po forumih... pač če spoštuješ klienta si iskren...

Pa še dokaz kako se Sony norčuje iz uporabnikov...

http://community.eu.playstation.com/t5/PlayStation-Network/PSN-Outage-today-Thursday-21st-April-2011-80710A06/td-p/12758774?WT.mc_id=TSO_EN_106

Ta post je imel najprej naslov Maintenance scheduled today Thursday 21st April 2011.

Sedaj ima naslov PSN Outage today Thursday 21st April 2011.

Kako vem? Ker se jasno vidi po komentarjih, ki nosijo v naslovu "RE: Maintenance scheduled today Thursday 21st April 2011" nekje na drugi strani pa se prevesijo v trenutni naslov... "RE: PSN Outage today Thursday 21st April 2011"...

In kje je norčevanje? Da scheduled pomeni vsekakor načrtovan dogodek... Kot pravim.. .vsaj po resnici bi povedali... ampak očitno si mislijo svoje o uporabnikih... in zganjajo Damage Control kot, da kdorkoli ne ve kaj se dogaja... samo še slabše bo zaradi tega sprenevedanja... LOL

Sony se je sam odločil za vožnjo s tem vlakom... že več kot eno leto nazaj... in mislim, da pred končno postajo ta vlak ne bo več ustavil... očitno modrost, da ne drezaj v panj ni dana vsakemu. LOL

Zgleda, da je Sony za svoje uporabnike pripravil krasen velikonočni vikend... LOL

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://blog.us.playstation.com/2011/04/21/latest-update-on-psn-outage/

While we are investigating the cause of the Network outage, we wanted to

alert you that it may be a full day or two before we’re able to get the service

completely back up and running. Thank you very much for your patience while we

work to resolve this matter. Please stay tuned to this space for more details,

and we’ll update you again as soon as we can.

A day or two? Pa kaj bodo serverje na novo inštalirali... LOL

Ja ni kaj... po več kot 24 urah Sonyju še vedno ni jasno kaj jih je zadelo... They should have expected it.

EU PS blog je sicer omenjal:

the possibility of targeted behaviour by an outside party.

Vednar so že odstranili, ker jih je najbrž sram... saj niti ne veš kaj je bolj sramotno. Pa še neki je pisalo v zvezi z tem, da upajo, da bodo zvesti uporabniki prenesli napade strumno in veselo....

Besnenje uporabnikov pa je že videti... Večinoma so besni na Sony - nekaj takih ki ne dojame kdo jim zagotavlja storitev, ki je zastonj pa na anonymous... nekaj slabega PR za Sony predvidevam glede na to, da vsi in njihov pes vejo kaj se dogaja... pa ravno za velikonočni vikend... Sony ni mogel izbrati slabšega časa za vzdrževanje. :(

In kaj parvi anonymous na enem od svojih mnogih FB strani?

Take a break from online gaming for a while…..it will help your skills, your health, and your emotional levels, which by the way are a bit out of order if they are being shackled by the PSN being down. We have no qualms about our actions, even though it may affect fellow anonymous or supporters… we hope they understand the bigger picture.

In potem so si nekateri povedali pravljico za lahko noč kako je anonymous nehal napadat PSN, ker je to metalo slabo luč na njih... pa kolikokrat sem jim rekel, da to nima veze z ničemer... če mora kdo pazit na slab PR je to nedvomno Sony. LOL

Kmalu po tožbi Geota sem rekel, da je Sony začel vonjo, ki je ne more zmagati... lahko pa jo kolosalno izgubi. In zgleda, da se to dogaja... LOL

So much butthurt.... mora biti kar boleče gledati kako se odvijajo dogodki zadnjih tednov... sočustvujem s pravimi fanboyzi, ki trpijo s Sonyem... Ne pa ne... LOL

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

48 ura vzdrževanja na velikonočni vikend je že minila... kaj ima povedati Sony?

An external intrusion on our system has affected our PlayStation Network and

Qriocity services. In order to conduct a thorough investigation and to verify

the smooth and secure operation of our network services going forward, we turned

off PlayStation Network & Qriocity services on the evening of Wednesday,

April 20th. Providing quality entertainment services to our customers and

partners is our utmost priority. We are doing all we can to resolve this

situation quickly, and we once again thank you for your patience. We will

continue to update you promptly as we have additional information to share.

Še prevod z Google translate iz Sonyevščine v angleščino:

We have no idea what hit us. We have no idea when it will be up. What we can say for sure is that we got

pwned big time.

Ta del je najbolši...

In order to conduct a thorough investigation and to verify

the smooth and secure operation of our network services going forward, we turned

off PlayStation Network & Qriocity services on the evening of Wednesday,

April 20th.

Že dva dni ugotavljajo "verify the smooth and secure operation of our network services"... Vsak lolek jim lahko pove, da ni kaj preverjati, ker je odgovor: Not secure.

Mogoče bi morali začet ugotavljat kako bodo to popravili... če še vedno ugotavljajo kaj se je zgodilo... potem slabo kaže... mogoče v ponedeljek?

Mogoče pa je ta še bolj zabaven...

We are doing all we can to resolve this situation quickly, and we once again thank you for your patience.

Quickly? To late for that. LOL

Patience? Ga je že zdavnaj zmanjkalo... sodeč po komentarjih pod to objavo na US PS blogu.

Zadeva je že medijsko močno pokrita od kotakuta do BBCja:

http://www.bbc.co.uk/news/technology-13169518

http://ca.kotaku.com/5794990/sony-confirms-external-intrusion-is-behind-psn-outage

Some bad press right there. LOL

Mmmmm... velikonočna torta je res odlična!

Pa še skromen nasvet za mojega prijatelja v teh težkih dneh:

original.jpg

In blesav stripič, ker vem, da jih ima rad:

original.jpg

@kekit: Lov na čarovnice bi bil, če bi bile zadeve imaginarne... žal so za mnoge povsem realne... predvsem za Sony in tiste, ki jim je online še vedno tolk pomemben... :)

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.