Skoči na vsebino

Mass Effect


Priporočene objave

  • Odgovorov 162
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • 4 tednov kasneje...

JoJ!!! Ma ka bi dal, da bi zbolel za kak teden ali dva :crossfingers:

Namrec kupil sem si mass effect (hvala lupin) Na zacetku mi je bil malo bedn

zdaj pa me zgodba vlece notri :innocent: pa mam ju3i solo :x

aja se za gaficne cipe. GRAFIKA JE LOCO :crazy:

XBL: qDING DONGp

PSN: DoodlyDingDong

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...

Ko končaš glaven quest pri Mass Effect-u a lahko potem še nadaljuješ z levelanjem characterja, ki si ga imel pri glavnem questu? (recimo, da delaš stranske queste)

A če greš na novo delat glaven quest na višji težavnosti a potem se ti skilli in level characterja (ki si ga že imel) ohranijo tako da potem samo nadaljuješ npr. od 30. levela naprej al ga moraš že spet od začetka levelat.

Kako je pa s levelom characterja pri Bring Down the Sky misiji, ali se ti ohranijo leveli? Ali se splača imeti ta dodatek za 400 MS points?

Link to comment
Oblivion se je main quest končal v slabih deset urah če si vedel kam točn it. Pri ME sem na cca 20 urah in sem level 35, pravkar pa sem končal Virmis, sedaj pa lutam po Artemis Tau main quest. Špil ima ziher prek 100 ur sploh ker lahk uporabš isti lik ob new game in če se igra na insane je baje zadeva reeees dolga.

Oblivion je res lahko dolg k svinja. Bratranec je naredil že praktično vse (lahko hodi po vodi, leti, kaj pa vem kaj vse) in je nabral krepko čez 100 ur. (cca. 130-140) :ihih:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Kako je pa s levelom characterja pri Bring Down the Sky misiji, ali se ti ohranijo leveli? Ali se splača imeti ta dodatek za 400 MS points?

vse se ti ohrani, samo se ne splača nabavit - ok, no ni ne vem kako drago, tako da konec koncev lahko probaš - ampak ne pridoda mnogo k zgodbi, niti ni dolg kvest.

Link to comment
  • Pred 6 meseci ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 9 meseci ...

Če tale igra ni fucking epic. Mene in PiKi-ja 17 je čisto zasvojila :tepen:

Izredno zabavna stvar,v igri, so mi odločitve, ker gre zgodba lahko čisto drugače glede na to kaj izbereš. Kako ste se kaj vi odločali? Kdo je prežival Ashley ali Raidan?

P.S. A je komu ratalo obdržati Wrexa živega med pogovorom na tisti plaži pred utrdbo? Ne glede na to kaj sem izbral, vedno je bil isti izid(Ashley ga ustreli). Fucking lame.

Edit: Katero klaso ste izbrali? Jaz sem Vanguard.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.