Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

OOOOOO! pizda, sm pozabo kak se reče temu špilu, verjetno zato kr ga nism nikoli uspel dobiti. odlična mešanica 2D ozadja in 3D likov. nor sm na shoot em up!!! kje lahko to fašem?

glede tumblepopa: priporočam nadvse, jaz sem to igral v oštarijah ko sem bil paglavec. velek sem bil toliko da sem komaj roke stegno do palice in gumbov :)

ratt-logo.gif
Link to comment
OOOOOO! pizda, sm pozabo kak se reče temu špilu, verjetno zato kr ga nism nikoli uspel dobiti. odlična mešanica 2D ozadja in 3D likov. nor sm na shoot em up!!! kje lahko to fašem?

Ajde, dam še en namig: začne se na Rad, pa dve besede so. Čekiri mulo, drugače pa prek e-baya, kjer kotira zelo visoko! Problem je tut v emulaciji, ker je emulacija Saturna ZAJE*ANA! :yuck::D

Link to comment
To je Descent Freespace: The Great War za Amigo CD.

Nikoli igral, sem iztuhtal za kaj gre :)

Serija je že prava, a si mimo usekal platformo. A naj ti bo.

Drugače gre za prvi Freespace, ampak za PC :) Ta in drugi del sta malodane kultna predstavnika skoraj crknjenega žanra, ki ga sdej držijo gor edino švabi s X serijo

 

 

Link to comment

That is correct! :thumbup:

Ryujevo rdečo rokavico sem dal, ker je res prepoznaven trademark njegovega dizajna kjerkoli se je pojavil.

Kljub temu, da to ni čisto prva 1 vs 1 zadeva, ostaja igra, ki je začela vse. :bowdown:

streetfighteryw0.png

Če bi jo rad kdo probal za par smehov, je na voljo v odlični kompilaciji "Capcom Classics Collection 2" za xbox in PS2 in za PSP pod imenom "CCC Reloaded". Seveda danes zgleda skorajda neigralna, a za tisti čas je bila že wowz0rz. :disbelief:

Damn you, Sagat! :annoyed:

Aja, komedija, izvirna različica se je igrala na avtomatu, ki je namesto šestih gumbov (po tri moči za roko in nogo) imela le dva velika analogna punch-buttona. Sila, s katero smo jih pritisnili je določila moč udarca. Primordialni mash fest! :bringiton: :rock:

sf1araw6.jpg

Poznavalce ostalih SFjev bo morda presenetilo, koliko danes znanih likov iz serije SF Alpha in (CvS2) je bilo prisotnih že v enki:

sf1posterpu9.gif

Aja, in Ryu z rdečimi papučami je top tier. Naj kdo reče, da se stvari niso razvile. :ihih:

Link to comment
Manic Miner. Ime stopnje mal poenostavi gruntanje. :P
Točen odgovor !

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.