Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Hehe, sem vam rekel, da bom takoj vedel, čeprav ta igra v bistvu sploh ni pustolovščina, je bolj sklop miselnih ugank. Je pa res, da je od Sierre (celo enak sistem točk je imela kot Sierrine pustolovščine), tako da jasno, da sem vedel odgovor. Meni je bila ta igra (The Castle of dr. Brain) zelo všeč, sem ravno imel 10 ali malo več let, pa so mi dogajale take luštkane miselne igre.

Ja, zdaj mi je pa škoda, da sem prej Discworld omenil, ker sem ravno na to temo imel eno dobro uganko: V kateri pustolovščini je glavnemu junaku dal glas Eric Idle? (to je tisti Monty Pythonovec, ki poje Always look on the bright side of life, medtem, ko je pribit na križ (Life of Brian))No, zdaj vsi vemo, da je odgovor Discworld, in lahko gremo dalje.

No, da nehamo že enkrat s PC avanturami, gremo spet malo na oldschool konzole.

Da vidim, če znam sploh slikico nalimati:

my.php?image=wrathoftinkibinkija2.png

Edit: Ja, zdaj vemo, da ne znam. No, kakorkoli, na zgornjem naslovu imate slikico, pa ne se bati, ni naslov igre Wrath of Tinki Binki, to je samo naslov igre, ki bi jo jaz z veseljem igral, če bi obstajala (Tinki Binki je šef Telebajskov)

Potegaman.jpg
Link to comment

wrathoftinkibinkija2.png

Evo sem jaz nalimal. Nevem sicer kaj je to ? xxxxxxxx al kaj ? Sicer se itak več ne grem, premoč ste... A lahko kako obtožim Juniorja, da je kršil pravila KSi-ja in ga tako bananate ? :razzy:

EDIT: Kjer so xxxxxx je bila beseda (2 pravzaprav) sem izbrisal, da se ne osramotim :rockbrow: Joke, ne itak nimam pojma kaj je ? Robin Hood ? Zelda ? Nevem no...

followmeontwitter.png
Link to comment

Vse najboljše Andurilu ob tem jubileju. Tukaj pa je moje darilo:

Solomon's Key je pravilen odgovor. Slika je iz NES verzije, igra pa je obstajala tudi za C64 in Arcade. Ko sem bil majhen, sem jo igral na C64, sploh nisem vedel, da obstaja tudi za NES. Ko pa sem jo videl na VC (NES) za Wii, pa sem takoj odštel tistih 5 EUR zanjo. Ni mi žal, igra je vredna tega, jo priporočam vsem, ki imate Wii, sploh, če imate radi arkadno-miselne igre. Velja za zelo težko igro, sploh zadnjih nekaj stopenj je res svinjskih, vendar sem jo jaz kljub temu obrnil v nekaj urah, sem jo pa nato takoj šel obrniti še enkrat. Igranje te igre z remotom je pa itak čisti užitek. Na NESu igra ni ponujala nobenega snemanja, kar je bil problem, saj se tistih 48 stopenj kar vleče (če bi jih preigrali naenkrat), zato pa VC funkcija avtomatične shranitve našega položaja ob izhodu iz igre tukaj res pride do izraza.

RIDDICK: Hvala, da si nalimal sliko namesto mene. Veš, taka preprosta opravila nam starim prdcem povzročajo velike težave, medtem ko se vi mladi s tem znanjem že rodite (jaz sem bil ravno tvoje starosti, ko sem internet sploh prvič videl). Zato pa ne poznaš teh iger, ki jih omenjamo, saj so vse po vrsti starejše od tebe.

Potegaman.jpg
Link to comment

Jaz ga imam tudi - original v škatli.

Edini problem je, ker ima zelo bugasto inštalacijo in zagonski program, ki zelo težko prepozna, da laufa originalen špil, kljub originalnemu CDju.

Tudi patch, ki se ga dobi na internetu, s katerim se inštalira igra ni ravno najboljši.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.