Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Ta je pa bila huda. To pa to, ko smo se do sedaj samo neke avanture šli, pa nas je ta slika potem čisto zavedla. Šele po številnih hintih sem se spomnil na to igro, čeprav je bila v svojem času zelo znana in sem jo tudi igral. Samo, kdo bi iz slike ugotovil, da gre za letalsko simulacijo?

Ker vas večina te igre (Strike Commander) ne pozna, oziroma se je ne spomni: bila je kot Wing Commander (glej podobnost v imenu - obe je naredil Origin), le da ni bila vesoljska, temveč letalska simulacija. Medtem, ko sem Vinko Manderja veliko obračal, sem Strika samo nekaj malega probal, zato se tudi nisem spomnil po sliki, ker vprašanje, če sem jo sploh videl. Mi je pa bila kar všeč (ravno zaradi podobnosti z Vinkotom), čeprav je bila letalščina, teh pa nikoli nisem maral. Raje sem imel Privateerja, ki je prišel kmalu zatem.

OK, gremo dalje, čeprav me je po takšni uganki vseh ugank kar malo sram, ker je moja bolj tako, pa tudi še vedno ne znam slikic limati, zato bom kar link dal:

http://img185.imageshack.us/my.php?image=lepakacafo0.png

Edit: sem videl Andyjev post zdaj, jasno, to je bil klon Privateerja, ki je prišel ven dve leti pred Privateerjem in celo od iste firme. :lol:

Potegaman.jpg
Link to comment

Malo je že postalo dolgočasno, bom kar zelo pomagal.

Temu modremu čudaku je ime Lolo, bile pa so tri igre v tej seriji, vse praktično enake, le z novimi stopnjami in veliko večjo težavnostjo - enka še ni ravno težka, dvojka je že čisto sick. Slika je pa iz enke, iz prve stopnje.

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, kar nadaljuj.

Ravno zadnjič, ko sem si kupil in dol potegnil Solomon's Key za VC na Wiiju, sem se spet navdušil nad oldschool miselnimi igrami, zato sem takoj šel še tole obrnit, ker velja za najboljšo serijo miselnih iger na NESu (poleg Solomona seveda). Mi je bila stvar zelo všeč (če bo kdaj na voljo za VC, kupim takoj vse dele), čeprav ne tako zelo kot Solomon. Te stare miselne igre imajo res nek poseben čar, ki z leti ne zbledi, tukaj itak ne gre za grafiko, čeprav še vedno dobro izgledajo. Takih miselnih iger preprosto ne delajo več, kot tudi ne pustolovščin. Zadnje čase sem itak čisto v retro filingu, ravno po zaslugi Virtualne Konzole. Saj zato mi je pa Wii ultimativna mašina, ker nikoli prej nisem imel nobene Nintendo konzole, ta pa je vseh pet Nintendovih sobnih konzol v eni + še MegaDrive. Ravno zdaj npr. nažigam Super Mario Sunshine, pa zadnjič sem si kar tako za hec kupil Excitebike za NES VC,...

Potegaman.jpg
Link to comment

Mmmm....

Aces High, Be Quick or Be Dead, The Trooper in A Man on the Edge. :eviltongue:

Za Ed Hunterja pa ne vem, ker ga nisem nikoli zarolal v PCju. :ihih:

Smem zdaj postavit vpršanje, majstore!?!? :razzy:

I'll take your silence as a "yes". :P

----

Evo, ko smo že pri metal soundtrackih:

to + to + to = ?

Seveda me zanima ime igre. :evil:

Link to comment

Omg, TheMan is THE MAN. Bravo, ni bila lahka. :car::car::car:

deep purple - highway star, black sabbath - paranoid, stepenwolf - born to be wild

Glasbo old-schoolerji itak poznate, ampak instrumentalne verzije teh komadov so bile soundtrack Rock'n'Roll Racinga na SNESu. Igra je bila simpatična sorodnica mikromašinc, z malo bolj masivno in približano grafiko ter v izometričnem pogledu. Odbita imena, humor, dobra težavnost in ogromno gadgetov je zelo razgibalo kampanijo. Blizzard pač. Oni ga znajo.

RockNRollRacing.jpg

110444830601qr5.gif110444830701aw6.gif110444830702ed4.gif110444830703tu0.gif110444830705lu2.gif

---

naprej :thumbup:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.