Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Ah ne, saj sploh nisem jaz na vrsti. Sem samo naredil quote na The Manov post nekaj strani nazaj. Takrat sem ravno dal uno tahudo vprašanje, v kateri pustolovščini smo začeli z eno točko, pa je pač The Man napisal, da se bo že maščeval, pa če je to zadnje, kar stori - je citiral Gargamela iz Smrkcev, zato je to slikico zraven prilepil. Jaz sem pa zdaj to pač citiral, ker je ravno on na vrsti in ima sedaj priložnost, da se maščuje.

Sem bil sredi pisanja tega posta že pred pol ure, pa je v službi zmanjkalo elektrike. Se zgodi, samo hec je v tem, da jaz delam v NEK (Nuklearna Elektrarna Krško).

Potegaman.jpg
Link to comment

:rockbrow: razočaran

no, igra je v stilu bet em up, torej final fight varianta. edina razlika je v tem da se tu premikaš samo levo ali desno in skok(levo/desno), in ne kot pri FF kjer se gibaš tudi gor/dol po levelu. torej je kot Super Mario Bros. žanr pa beat em up. tole je snes verzija, bila je pa tudi na amigi in še verjetno kje.

ratt-logo.gif
Link to comment

ok, igro najdete pod dvemi naslovi, s tem da je pri drugem možnem dodana samo ena beseda, zakaj tako, ne vem. prva beseda je THE :D sledita še dve besedi

naprimer THE SUPER MARIO, drug naslov bi pa bil THE SUPER MARIO BROS. upam da štekate

še par slkic

ks1yzzq.gif

ks2yzzt.jpg

ks3yzzw.jpg

ks4z000.png

p.s: šele zdaj ugotavlam kak debilna stran je ta shrani.si, kr nekam me meče pa tak počasi dela da bom prej brado pusto. pa še fuzbal je :x ne morem vse naenkrat :annoyed:

ratt-logo.gif
Link to comment

Po ozadju sodeč bi rekel Legend of Kage, samo mi nekaj ne štima, morda je kakšna čudna verzija , ki je nisem igral? Ospredje pa res zgleda podobno kot Ninja Gaiden, samo ni, sem ga špilal, pa tam ni bilo nobenih dreves. Sicer pa so bili trije NGji na NESu.

Edit: Morda Ninja Gaiden za Arcade? Si ga lahko unlockal na Ninja Gaiden Blacku, sem ga igral in je bil čisto drugačen kot NG1,2,3 za NES, ki so bili v originalnem NGju za Xbox. Arcade NG mi je bil krneki, sem ga samo malo pipnil, zato sem že pozabil, kako je sploh zgledal, itak, zakaj bi se z njim matral, če imaš pa zraven NGB, eno najboljših iger vseh časov.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.