Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Doctor Mario!

Dr.%20Mario.jpg

Moo, ta legendarna igra me je na GBju tako prevzela, da se mi je melodijica čisto zapekla v glavo. In še dobro, da GB niti barv ni imel, pa je vseeno dogajalo kot sto mater. Ah, lepi časi neizbirčnosti.

Težavnost 40 na hitrosti 20 for breakfast, plz tnx. :love:

Ko sem jo odklenil v Wariowareu (ja, v barvah!!!) sem jo itak igral skoraj več kot vse drugo skupaj. :ihih:

Link to comment
Onion master? :)

Meni je pač butasto pisati blabla.png ali pa guess ali karkoli, si raje butasta imena zmišljujem za svoje lepe slikice.

Ja, itak, da je Parappa. Ena prvih ritmičnih iger, iz leta 1996, ko se je ravno vse začelo dogajati, Beatmania, DDR in te zadeve. Igra je za svoj čas bila super duper, res taka totalno spipana psiho scena. (Tisto, ko se naš veseli pesek pelje v avtu z uno lepo deklico Sunny, pa ga srat tišči, pa take face dela, da se ona čisto v njega zaljubi, ker je kao tako možat, pol se pa on gre pokakcat na črpalko (in je cela stopnja na to temo, ker je pred njim gužva za WC in je treba z rapanjem nadownati ostale, da nas spustijo naprej), pa je spet veseli mali deček, potem pa njo vse mine, totalno psiho scena.)

Samo škoda, da je zadeva tako preveč prekratka, jo obrnemo v eni uri. No, saj je še nekaj ekstra zadev, samo vseeno. Mislim, da zadeva ravno čez kakšen mesec pride na PSP kot totalna predelava iz PSX, zadeva je še zdaj super za igrati, dokler pač traja. Res fina stvarca, samo dandanašnji bi jo težko priporočil za nakup, preprosto prekratka je.

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, zato ga imaš pa ti.

Kekken - moj osebni PSP ritem dealer. Tala porcije just frejmov, nujnih za moje preživetje.

Samo na hitro za tiste, ki ne vedo, za kaj se gre. Na lanskem legendarnem Popotovanju od Pirana do Kana (ki sem ga že večkrat omenjal) jaz štiri dni praktično nič nisem jedel. Razen just frejmov. Čez dan GGXX na turnirjih, zvečer in ponoči namesto spanja pa Taikota na PSPju. Od tam tudi moja znamenita, na Pretepu večkrat citirana izjava: Jaz ne rabim hrane, jaz jem just frejme.

Pa Kekken, zdaj bi že lahko vedel, da se reče Čunek Master, ne pa Wamp Master.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.