Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Narobe!!! Arcana Heart. Brez S-ja na koncu!!! Haha, saj dam za prav, ker sem sam na Pretep threadu falil. Moo, kakšno subliminalna promocija Pretep foruma. :love:

No ja, dejansko igra kljub čisto preveč japonskem in hopeless-anime-geek izgledu sploh ni tako napačna in ponuja veliko možnosti in dosti globine. Samo kaj, ko pa jo mnogi že zaradi na videza ne prebavimo. Je pa Kira, plavalka v blobu, ki se potem ponaša kot kak Zangief, BOG! :bowdown: :D

Evo en posnetek, za videt.

Naprej!

Link to comment
  • vrhovni

Har, har. Close enough.

Če mi pa tole ugotovite na en-dva-tri, bom pa komu kaj odrezal. Dva dni sem se trudil spomnit naslova tega špila, pa ga nisem uspel nikakor najti - in sem moral iti čekirat skozi bazo artiklov Laser plusa iz leta 1994 (!), da sem sploh odkril, za kateri špil je šlo. Respect meh workzor! :eye::)

guess25.png

Link to comment

Bah, ker so v moji odsotnosti v tej temi preveč moške debate padale, sploh ne bom komentiral (razen seveda tega, da so v Arcana Heart najbolj seksi luštkane deklice sploh, una v blobu je pa itak čisto prehuda - ko naredi tisti tahudi muv, ti kar špricne, če že sicer ne (kar pa itak, ker je čisto prehuda, še bolj kot ostale, ki so tudi itak čisto prehude, ker je to pač taka prehuda zadeva, kjer so vse deklice čisto prehude (razen ene, ki ima joške, seveda, in kot taka nima kaj v tej igri iskati). Res, kdor ni prej bil pedofil, bo sigurno to postal, ko to igro sproba (jaz sicer uporabljam izraz pedofil kot nekaj lepega, pač za nekoga, ki kapira, kje je fora luštkanih malih deklic, ne pa za nekoga, ki dejansko takim luštkanim deklicam/dečkom počne stvari, ki se jih takim luštkanim deklicam/dečkom ne sme početi).). Aja, kje je fora "luštkanih" malih dečkov, ne kapiram, da ne bo pomote (zato je tudi izraz v narekovajih).).

No, sicer me ni zato, ker sem čisto v RE4 Wii Edition not padel. Zdaj sem ravno Mercenaries v nulo poownal z vsemi liki in trenutno igram Seperate Ways - bogi SMG pride šele čez kak teden ali dva na vrsto. Potem me pa itak kak mesec ne bo tu okoli verjetno. (Poleg tega pa še v avtošolo hodim.)

--------

Jaz pa poznam After Burnerja. Glede tega je ena anekdotica: moj bivši LJ cimer, ki ga itak vedno omenjam, ko je primeren čas za kakšno anekdotico, je totalno obseden s Terminatorjem 2, da mi že petnajst let teži, kako mu je to daleč najboljši film sploh. No, tam je ena scena na začetku, ko John Connor v arcadesu nažiga After Burnerja (tisto, ko je v eni mašini not in ga po luftu meče). V bistvu to ni anekdota, to bi bila bolj, če bi povedal zgodbo o tem, kakšne teorije sva s cimrom okoli tega dogodka zganjala. No, gre pač za interno foro, posledica tega pa je, da sem jaz After Burnerja 2 na Megadrive emulatorju igral, ker je to igro cimer itak obvezno moral imeti na računalniku, ker je to pač igra iz Judgment Daya.

Edit: Ups, zgleda, da sem se malo zmotil: (Prekopirano iz IMDB) "The video game John Connor is playing at The Galleria is Missile Command, a game where you are supposed to stop nuclear missiles from hitting cities."

Očitno sem že malo pomešal in pozabil, samo dejstvo je, da je okoli After Burnerja in Terminatorja nastala neka interna fora med mano in bivšim cimrom.

Samo mi je pa res čudno. Missile Command itak vsi poznamo oziroma smo ga preigrali na tone, to res ni take sorte špil, da bi v arkejcu naredili neko škatlo, ki te po luftu meče, ko ga igraš. Medtem ko After Burner je take sorte špil (upravljamo neko letalo in streljamo okoli, saj se iz slike vidi). Morda je pa tisti Johnov prijatelj After Burnerja igral, res sem že pozabil, samo vem, da After Burner je nekje v filmu bil.

Potegaman.jpg
Link to comment
  • vrhovni

Evo, ena ultra lahka, ker nimam več idej in da počastim eno izmed najboljših iger zadnjega desetletja. Čista popolnost. :drool:

guess26.jpg

Junior: tebi na čast vtaknil v DVD moj dojče Terminator Twei: German Ultimate Edition DVD in pogledal pet minut filma v tistem šoping centru - najprej špila Missile Command, tam popuši in v naslednji sceni igra After Burnerja. Da boš lažje spal. :D

Link to comment
  • vrhovni

Jeps. :thumbup:

Že dolgo časa ni bilo špila, ki bi se mi ga dalo v enem šusu igrati več kot kakšni dve urci .. dons z dečvo špilava SMG, prešpilava par galaksij, se odločim da bo dovolj za en dan, v Wiiju odprem Playing time sporočilo in .. 3h 42 minut. :o Noro. Nadgrajeni Super Mario 64 in to v vseh pogledih in do popolnosti. Že samo orkestralna glasba, oh my .. :hyper:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.