Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

2956875siovohd.jpg

Uuu, legenda. Jaz imam to na Wiiju (virtual console). Sem kot froc pri prijatelju nazigal, zato mi ni bil problem dati 5 EUR. Je bila takrat res huda zadeva. Najbolj sick pa je bil editor, samo, ko v NES verziji nisi mogel svojih umetniskih izdelkov posneti. Na Wiiju pa se celo da, kolikor se spomnim.

Potegaman.jpg
Link to comment

2956875siovohd.jpg

Uuu, legenda. Jaz imam to na Wiiju (virtual console). Sem kot froc pri prijatelju nazigal, zato mi ni bil problem dati 5 EUR. Je bila takrat res huda zadeva. Najbolj sick pa je bil editor, samo, ko v NES verziji nisi mogel svojih umetniskih izdelkov posneti. Na Wiiju pa se celo da, kolikor se spomnim.

Itaq. Tio sem tudi na NESu nazigal. Se sedaj si jo lastim vendar kontroler ne dela. :x

Link to comment
  • vrhovni

Jep, jep, Secret of Evermore it is. :thumbup:

Jaz sem ga veselo šljivil in preigral, samo moram reči, da se ga v bistvu ful ne spomnim, razen tega, da si imel skoz cucka, ki ti je pomagal in da si lahko nasprotnike mlatil s kostjo. Bo treba še kdaj zalaufati, da si mal osvežim spomin. :)

Link to comment

Eh, to bi pa res lahko ljudje poznali. Sem ze vceraj mislil odgovoriti, pa sem zadnje case nekam ekstra len, zato sploh ne sodelujem vec v Ugani temah (ker se mi ne da novih limat).

No, saj zdaj je Kekken ze vse napisal, se bo ze nasel kak korenjak, ki bo zadevo postimal. Samo res mi ni jasno, kako ljudje tega ne poznajo. Se jaz, ki sem v tistih casih bil cisti antikonzolek in antipretepacek, se nisem mogel izogniti poznavanju te igre. No, je pa res, da sem takrat vsak dan gledal Games World na Sky One-u.

Potegaman.jpg
Link to comment

a, to je bla tista oddaja vsak dan od ponedeljka do petka, ko so enkrat tekmovali, enkrat napovedovali novosti, zopet drugič dajali hinte in cheate?

res je bla kul emisija. pred tem pa je bil top d.j. al kaj je že bil, nek maček-lutka, ki je sukal transformeje in ninja kornjače. pol so ga pa kodirali (in nikoli več nisem gledal WWF royal rumble :( )

ratt-logo.gif
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.