Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Enka, itak. To sem jaz tako nažigal, je bila res totalno legendarna zadeva. Sem imel original škatelno verzijo.

Se točno spomnim dne, ko je zadeva prišla po pošti. Jaz sem bil še v osnovni šoli, moj pet let starejši brat je pa ravno prejšnji večer imel maturantski ples (se ne spomnim, ali je bil ples 1. aprila, ali je bil ta dan 1. april, ko sva z bratom igro dobila - takrat sva vse igre skupaj kupovala, vsak je dal pol, seveda). Paketek veselja je pridni poštar prinesel nekje ob osmih zjutraj, pa ker je bila sobota, sem bil doma. Brat je pa itak bil čisto zmatran od prejšnje noči, samo sem ga jaz vseeno takoj iz postelje vrgel, ko je ta igra stoletja prišla. Pač, fora je v tem, da smo takrat imeli doma samo en PC, ki je bil ravno v bratovi sobi.

Samo ta igra je tako predobra, da je bilo res čisto tumač. Itak, če je pa Bullfrog (takrat najbolj ultimativna firma za PC igre), samo tudi za Bullfrogove razmere je to bilo hudo. Res taka revolucionarna zadeva.

Samo zyzyx, res si pujcek mali, ko take legende daješ. Zdaj spet celo noč ne bom mogel spati, ker me bo preveč drmalo. Že zdaj, ko sem se ravnokar vstal in pozajtrkoval (Nutella FTW/itak) in sem posledično še čisto friški, se vidijo posledice mojega videnja te slikice (v smislu bednosti tega posta), si raje ne upam pomisliti, kako bo šele zvečer. Poleg tega že en teden nisem DMC4 igral in imam že rahlo withdrawal krizo (*)... Nocoj bo dolga noč.

----------

(*) - DMC4 že tako ownam, da mi je edini čelinđ te igre ne igrati in poskusiti preživeti - to je pravi hardkor sadomazo filing.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.