Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Minil je 1 dan od razkritja zadnje igre in še vedno ni nadaljevanja. Nekako mamo pravilo sicer, da imaš 2 dni časa, da nadaljuješ, vendar se zadnje čase tako pogosto dogaja, da tema stoji po več dni, da imam tega res že preko glave. Še zadnjič povem: kdor ne misli sodelovat naj ne sodeluje (če pa ugotovite igro in veste, da neboste zmožni dat nove, preprosto rečite naj nekdo drug nadaljuje -to metodo podpiram-, če že drugače negre). NoWii peace :thumbup: :thumbup:

EDIT: Bad timing i guess (sem pisal tole poštenih 10 minut ker sem razkurjen). Držite se sedaj zgoraj napisanih pravil in še tega: od potrditve, da ste uganili igro imate 35ur časa, da daste novo! Spremljam tole temo kar pogosto, tako, da vas bom mogoče včasih tudi par ur pred iztekom opozarjal preko ZSja.

NADALJUJTE OD NoWii-jeve IGRE !

Updatal sem lestvico ugotovljenih iger na prvi strani. Z veliko prednostjo vodi zyzyx

followmeontwitter.png
Link to comment

Ok, mislim da vas je večina že videla slikco in ne prepoznate...To je bil Ford Racing iz leta 2001. Ja, sej je bil dokaj polom.

No, bom kar jast nadeljeval....:

vvcnf.jpg

Nisem igral vseh delov serije, ampak mi je bil med njimi tale najljubši. Še danes ga igram...

Pa za pomoč: je za PC (da nebo kdo misli8l da je za GBA, glede na grafiko in velikost slikce)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.