Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

@abbot:

še zadnjič si mi v šoli rekel, da poznaš čisto vsaki špil. what's wrong this time? :beer:

Ker ti je to mogoče rekel moj brat, ki na tem forumu uporablja račun dees? :beer: Jaz sem tvojo šolo že namreč pred leti dal skozi :lol: Je pa res, da je včasih pisal pod mojim računom. Isti računalnik, pa take fore. Glavno, da sem se ga zdaj z prenosnikom elegantno rešil :)

Sprašujem se, kdaj naju bo folk začel razlikovati :)

*ok, dovolj offtopica.

PS. Ne čudi me, da ti je to rekel, ker tudi meni včasih naklada o tem, kako vse oblada v nulo, potem pa ga premagam v Singstarju. Hja, ni lepše zmage, kot človeku dokazati, da ne zna pet'.

Link to comment

:doh: . Joj, kako bi te Kekken tepel. To, kar si ti povedal, je kolekcija iger, ne pa igra. Sicer je ta igra na sliki not v kolekciji, samo vseeno.

Jaz vem, da bi totalno popizdil, ce bi dal sliko iz npr. MM2 ali MM3, potem bi pa nekdo prijavil, da je to Mega Man Anniversary Collection.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.