Skoči na vsebino

Ugotovi igro !


Priporočene objave

Točno tako. Saj ta je bila itak lahka uganka za Wii lastnike, ker je zadeva prišla nekaj tednov nazaj na Virtualno Konzol'co.

Prej je pa nisem poznal (tako kot verjetno tudi vsi ostali tukaj), ker je zadeva izšla samo na Japonskem. Je res fino, da na VC tudi take stvari (importe) dobivamo, na ta način se marsikaj novega naučimo.

Ta igra je meni prav fina zadevica, sem jo obrnil nekaj dni nazaj. Mi smo ta dojenček na sliki, fora je pa, da imamo eno magično ropotuljico, s katero prasce napihujemo. Potem pa lahko na njih skočimo (v stilu Moj pujcek je lahko balon), ali pa jih uporabimo kot orožje proti ostalim čunekom.

Pač taka luštkana in nedolžna, vendar zelo zabavna platformica.

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja, samo da je vrstni red obrnjen: Bonk's Adventure. Zgleda, da bo treba nehat VC igre dajat, ker jih prevec obvladas.

Drugace gre pa za prvi del legendarne platformaste trilogije za TurboGrafx-16. Sem to tudi pred kratkim na veliko ownal in je meni res super. Je zelo preprosta, vendar Ima nek poseben car. Smo pa en mali prehistoricni hecko (na sliki je sicer King Drool, glavni bedgaj), z veliko in zelo trdo glavo, s katero butamo sovraznike.

Igra je bolj pocasne sorte, tako da zna kake Mario in Sonic fane odvrniti, samo tukaj ni toliko platfomarjenja, ampak je poudarek res bolj na bonkanju sovraznikov (je pa to se vedno platforma, ne pa kaksna hodacina pretepacina). Meni je najbolj sick, da lahko delamo hardkor just frejmaste juggle. Sicer to ni potrebno (jugglamo itak trupla), dobimo pa na ta nacin s hudimi komboti veliko tock -> zivljenj (ki kar prav pridejo proti koncu), pa se zelo zabavno je in nudi res nek filing ownanja, ko zadevo v nulo zaobvladamo.

Sicer naj bi to bil najslabsi del trilogije (na VC-Reviews je dobila stiri zvezdice, dvojka in trojka pa vseh pet moznih; tudi po komentarjih sodec imajo ljudje rajsi zadnja dva dela), meni je pa najljubsi. Preprosto je res nek poseben filing in vzdusje, ko to igras. Predvsem pa je edina od trojice, kjer se da orenk jugglat, kar je meni glavna finta te igre in res tisto, kar dvigne Bonka nad tono genericnih 2D ploscadic tistega casa.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ja, samo da je vrstni red obrnjen: Bonk's Adventure. Zgleda, da bo treba nehat VC igre dajat, ker jih prevec obvladas.

Drugace gre pa za prvi del legendarne platformaste trilogije za TurboGrafx-16. Sem to tudi pred kratkim na veliko ownal in je meni res super. Je zelo preprosta, vendar Ima nek poseben car. Smo pa en mali prehistoricni hecko (na sliki je sicer King Drool, glavni bedgaj), z veliko in zelo trdo glavo, s katero butamo sovraznike.

Igra je bolj pocasne sorte, tako da zna kake Mario in Sonic fane odvrniti, samo tukaj ni toliko platfomarjenja, ampak je poudarek res bolj na bonkanju sovraznikov (je pa to se vedno platforma, ne pa kaksna hodacina pretepacina). Meni je najbolj sick, da lahko delamo hardkor just frejmaste juggle. Sicer to ni potrebno (jugglamo itak trupla), dobimo pa na ta nacin s hudimi komboti veliko tock -> zivljenj (ki kar prav pridejo proti koncu), pa se zelo zabavno je in nudi res nek filing ownanja, ko zadevo v nulo zaobvladamo.

Sicer naj bi to bil najslabsi del trilogije (na VC-Reviews je dobila stiri zvezdice, dvojka in trojka pa vseh pet moznih; tudi po komentarjih sodec imajo ljudje rajsi zadnja dva dela), meni je pa najljubsi. Preprosto je res nek poseben filing in vzdusje, ko to igras. Predvsem pa je edina od trojice, kjer se da orenk jugglat, kar je meni glavna finta te igre in res tisto, kar dvigne Bonka nad tono genericnih 2D ploscadic tistega casa.

To sem pa tudi jaz sprobal/igral, hehe. Verzija za avtomat je še boljša, me pa zadevščina iz nekega razloga zelo spominja na SMW2: Yoshi's Island :)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.