Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Krivda je na Nintendovih plečih. Po celem svetu je konstantno pomanjkanje konzol ...

A misliš, da je Nintendo pričakoval tak naval na konzolo? Saj še sami pravijo, da jih je vse skupaj izredno presenetilo. Glede na to, da v ZDA in po Evropi konzole izginejo iz trgovin v nekaj momentih... saj dovolj pove podatek, da bodo več kot očitno dosegli zastavljeni cilj 6 milijonov prodanih konzol do konca marca.

Od konca marca bodo mesečno proizvedli milijon konzol - povečanje proizvodnje ravno zaradi enormnega povpraševanja.

 

 

Link to comment
Krivda je na Nintendovih plečih. Po celem svetu je konstantno pomanjkanje konzol ...

A misliš, da je Nintendo pričakoval tak naval na konzolo?

Chill pill, plzthx.

Nikogar nisem obtoževal, samo hotel sem povedati, da ni Big Bang kriv ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • vrhovni

Huh.

Today we present the News Channel, which allows you to scan the globe for the latest headlines! Please bear in mind that this is only the first version of the News Channel launching in Europe, but the second version will be coming soon. We thank you for your patience, and hope you will enjoy getting the news from around the world with your Wii.

Zanimivo?

Link to comment

Wii je danes prisel v BIG BANG, wendar je prislo samo okoli 60 kosov, in par wii playev. Tisti ki so imeli rezervacijo so bili poklicani in imajo prednost nakupa ( rezervacij je bilo vec kot 60 se mi zdi tako da zadnji ostanejo brez ). Tisti ki nimate rezervacije pa hitro v Big bang ( lahko da se je kdo premislil ali pa ni javil na telefon ).

Cena je malce drazja in sicer 270 evrov za wii in za wii play 50 eurov.

Svoj wii zdaj veselo nastimavam :beer:

Srecno pri nakupu

Anything you can do, you can do better!

Link to comment
  • vrhovni
Me zanima kaj je razlog in kdo se je spomno da bi bla zdej konzola 20 evrov dražja... :annoyed:

Ponudba in povpraševanje. 60 konzol, ki jih bodo vsekakor razprodali tudi za 20€ več, njim prinese ekstra 1200€ čistega profita. Moralno? Ne lih. Še za legalno nisem ravno prepričan .. :red:

Link to comment

Ponudba in povpraševanje. 60 konzol, ki jih bodo vsekakor razprodali tudi za 20€ več, njim prinese ekstra 1200€ čistega profita. Moralno? Ne lih. Še za legalno nisem ravno prepričan .. :red:

Če bi bli prepričani da ni...bi lahk komot prijavl na zvezo potrošnikov, da bi komu mal na prste stopl.

Pa še to z VIP točkami...če so eni rekl da so dobil 500 točk za konzolo kupljeno v avstriji...tule pri nas pa nič...pa še pri Zeldi ni blo točk...potem smo eni bli "oropani" za 750 točk (za tolk točk morš 150 dni obiskovat nintendovo stran...). Ne pravim da je kriv big bang...sam nekdo sigurno je.

Pomoje bi na škatli od konzole mogla bit nalepka...da se vidi da ni bila odpirana...vsaj do zdej je na vseh ostalih bila, pa še Zelda je bila brez zaščitne folije na škatli... :?

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
pa še Zelda je bila brez zaščitne folije na škatli...

Jap! To je tud meni smrdelo. Sem vajen v Avstriji kupovat špilovje, kjer je zaščitna folija in sexi Nintendo trakec čez prav na vsakem špilu...

Sicer pa vsem novim lastnikom prijetno Wiijanje!! Pa friend code ne pozabit napisat in že obstoječe dodat! :beer:

Link to comment
pa še Zelda je bila brez zaščitne folije na škatli...

Jap! To je tud meni smrdelo. Sem vajen v Avstriji kupovat špilovje, kjer je zaščitna folija in sexi Nintendo trakec čez prav na vsakem špilu...

na vprašanje zakaj ni folij gorih mi je trgovec odgovoril: "lahko vam jo damo v folijo če hočete"... :doh:

Povejte tisti ko ste zdej kupoval konzole pa če je slučajno še kdo Zeldo kupoval če zdaj imajo folije in še bolj pomembno VIP kodo?

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment
Folija je bila, ko sem 8. decembra kupil pri BB Maribor, ne pa kode.

Mislim, da nobena EU/PAL Wii igra nima VIP kode zraven.

hmm čudn jst sm tud v mariborskem BB kupo...mogoč pa ne v istem.

Pri Wii Play sm dobil VIP kodo, sam tam je zraven še hardware (Wiimote), mogoče zato.

A bi se mogla pri vseh igrah dobit VIP koda al sam pri nintendovih?

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Ni ne moralno, niti legalno prodati wii konzolo za več kot 250€. Saj je nintendo dal to v pravilnik da več kot 250€ sama konzola nesme stat. Tak da če bi kdo to Nintendo prijavil bi Imel big bang težave. Enak primer se je zgodil v Italiji kjer je eden prodajal konzolo za 265€ in je zaradi tega bil tožen in zgobil veliko več koker je pridobil z podražitvijo cene.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.