Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

te strani ne bi ravno verjel, saj več kot očitno tolčejo v temi, kar se PS3 in Wii cifer tiče - prve neuradne številke bodo znane šele v prihajajočem tednu

Ok, torej bo Wii 59670 SIT :) Plus Zeruda in investicija se povzpne na 73K :amazed:

Nakar še morm nekako Wi-Fi uštimat v bajti...kaj priporočate? Se da še kje dobit Wi-Fi Dongle?

 

 

Link to comment
te strani ne bi ravno verjel, saj več kot očitno tolčejo v temi, kar se PS3 in Wii cifer tiče - prve neuradne številke bodo znane šele v prihajajočem tednu

Ok, torej bo Wii 59670 SIT :) Plus Zeruda in investicija se povzpne na 73K :amazed:

Nakar še morm nekako Wi-Fi uštimat v bajti...kaj priporočate? Se da še kje dobit Wi-Fi Dongle?

Če bi Zeldo naročil takrat, ko sem dal link na on-line trgovino:

http://www.konzole-slovenija.com/forum/ ... .php?t=783

bi jo dobil za 28 funtov = 9.5kSIT.

Me pa nekaj zanima. Zakaj ima BB ceno DS Lite-a 36.990,00 SIT (154,36 €). EU cena za DS Lite je 149€. Matr jim, a tkole nas mislijo? Že tko je v 149€ vključena njihova marža, a njim ni zadosti. Sej, DSa greš lahko kupit v Mullerja, 100 metrov strani in ga dobiš za 1100SIT ceneje, sam če pa mislijo zdej takle monopol zganjat nad Wiijem, ga grem v soboto iskat v Celovec v MediaMarkt.

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=5 ... 49011664A3

wii_forum2.jpg
Link to comment
Me pa nekaj zanima. Zakaj ima BB ceno DS Lite-a 36.990,00 SIT (154,36 €). EU cena za DS Lite je 149€. Matr jim, a tkole nas mislijo? Že tko je v 149€ vključena njihova marža, a njim ni zadosti. Sej, DSa greš lahko kupit v Mullerja, 100 metrov strani in ga dobiš za 1100SIT ceneje, sam če pa mislijo zdej takle monopol zganjat nad Wiijem, ga grem v soboto iskat v Celovec v MediaMarkt.

http://www.bof.si/sl/product.cp2?guid=5 ... 49011664A3

Zelo redko naši vrli trgovci naredijo čisti preračun, ampak vedno dodajo nekaj € zraven - vsaj kakih 5 - 6. Zato sem pa vprašal prej :)

 

 

Link to comment
Za par jurjev se pa res ne bom sekiral. :rockbrow:

Ja, samo to ni poanta. Ravno na to računajo in to jim bo prineslo extra nezaslužen zaslužek. To je pač posledica monopolnega položaja, kar vsekakor ni prav.

In dati jim je treba vedeti, da se z nami ne zajebava in dela extra zaslužek.

Drugače bodo postali drugi Emona Obala Koper.

Edit: Aja, pol pa še dodajo 1kSIT pri RGB kablu, pa 1kSIT pri Nunchuku, pa 1kSIT pri igrah. Pol se bomo pa lahko kur*ili.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Vem, samo recimo:

1kSIT pri konzoli

1kSIT pri RGB kablu

1kSIT pri Wii-Playu

1kSIT pri Nunchuku

Potem so pa še igre. Zeldo dobim za 9.5kSIT. Domnevam, da vam jo bo BB prodajal po 13kSIT ali še več. Na uč recimo 14kSIT.

Že brez igre me pride 4 kSIT manj, kar je manj, kakor moj Clio porabi do Celovca in nazaj. Pa še s punco imava en lep izlet.

Edit: Wii Points bomo lahko kupili tudi preko Wii vmesnika z nakupom preko kreditne kartice. :rock: Ne bo potreben nakup kartice v BB.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Bo! Sem že videl adapter, ki ga boš priključil.

Vprašanje je, če bo BB to uvozil. Imam slab občutek glede tega.

Bom pogledal, če najdem kakšen link na ta adapter.

Edit:

Eto:

http://www.play-asia.com/paOS-13-71-10u ... -1mwk.html

a mora biti ravno ta? ker zgleda kot navaden router. scart kabel noter. edino v kišto se priklopi preko USB :disbelief: . to je stvar ki me preseneča. drugač pa ne vidim zakaj ne bi šlo z navadnim routerjem :ihih:

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Sodeč po komentarjih na raznih forumih vlada v ZDA kronično pomankanje nunčakov.

Was nintendo and reggie really stupid enough to release 1 million systemm 1 million wiimotes, and 65 nunchuks? this definitely deserves a main page blog entry.

Mja, upam, da bom dobil želene stvari ...

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

hehe, prav vesel sem da mam lynksis ruter v omarci :P se mi ne bo treba s tem zajebavat.

drugače pa, mislim fuck bofex

vam povem kolk psp-jev imel na dan izida. 500

vam povem kolko PS2 naročijo naenkrat ko jim gre po zalogi. 1500-2500

če mislijo met sam 100 kosov lahko o kakšnem resnem zastopništvu samo sanjamo (in zopet bo izbira iger pestra...NOT)

ratt-logo.gif
Link to comment
hehe, prav vesel sem da mam lynksis ruter v omarci :P se mi ne bo treba s tem zajebavat.

drugače pa, mislim fuck bofex

vam povem kolk psp-jev imel na dan izida. 500

vam povem kolko PS2 naročijo naenkrat ko jim gre po zalogi. 1500-2500

če mislijo met sam 100 kosov lahko o kakšnem resnem zastopništvu samo sanjamo (in zopet bo izbira iger pestra...NOT)

jah, saj Muller ni daleč, tako da če bodo mel pri BB ubogo s špili, jih bomo pa v drogerijah kupovali

Drugače pa je že dosežek, ako bodo dostavili 100 Wiije, saj bo Evropa bolj tenko piskala, kar se konzol tiče

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.