Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

Ne vem, zakaj mi BB vedno bolj in bolj deluje kot druga Emona Obala Koper. Sicer pa tudi Črna Luknja ni bila kej dosti bolje. So igre, ki so drugače iz UK stale 12kSIT 'uvažali' po 16kSIT.

Šele ko jim je šlo za nohte so cene normalizirali.

Se pustim presenetiti, vendar imam slab občutek, da bodo cene nad evropskimi in zaloge dodadtkov in iger podpovprečne.

Mislim, da nisi preveč resni kar se tega tiče in jim je Nintendo čista neznanka.

Škoda slabe odločitve Mullerja.

wii_forum2.jpg
Link to comment
Sodeč po komentarjih na raznih forumih vlada v ZDA kronično pomankanje nunčakov.
Was nintendo and reggie really stupid enough to release 1 million systemm 1 million wiimotes, and 65 nunchuks? this definitely deserves a main page blog entry.

Mja, upam, da bom dobil želene stvari ...

65 nunčakov ? Fuc* that če je res ! Samo pomojem ni.....1miljon wiimote-ov pa samo 65 nunčakov....to zelo nategaško zveni.....welll.....pomojem, ni res....drugače pa zanimivo če se bo lahko uporabljal USB wifi adapter ki je bil za DS...drugače pa mihec i wanna rezultati prodaje še ta teden....hehe.....you can do it

:beer::beer:

followmeontwitter.png
Link to comment

mal of topic

Evo tega si nabavte na bolhi:

Cena:500.000 SIT (2.086,46 EUR)

Do izteka oglasa je še:9dni 20h 21min 06s

Prodajalec:mc_banana

Kraj:Štajerska

Telefon:031 474 898

Vsi oglasi tega prodajalca

O prevzemu oziroma dostavi in načinu plačila se obrnite na prodajalca.

Kupite ta predmet!

To je oglas s fiksno ceno.

Za nakup ali za dodatne informacije o predmetu kontaktirajte prodajalca

Kaj je oglas s fiksno ceno?

Playstation 4 (edini v SLO!!!!)

Edini plejtejšn štiri v sloveniji.

Par podatkov:

Super duper plastik fantastik ohišje iz kvalitetnega stiroporja.

16 grafičnih kartic (podpora DirectX 16.0c)

8 procesorjev z močjo 8 THz/procesor (tera hertzov) = 8000.0000 MHz 8x8Thz = 64 THz

4096 GB RAM (4096x4096MB)

Blu-ray pogon

HD-DVD pogon

Flex-šajba™ pogon

Podpora 2.000.000 kontrolerjem (igra lahko 2.000.000 igralcev ob istem času.

Možnost priklopa na veliko platno (npr. tako kot v kinu)

4D Slika z 16 MILIJARD barv.

True 3D surround zvok (4096 kAnalni)

Priklop za roštilj (med igro vam peče čevape,hrenovke,pleskavice)

Integrated šitoar (za popolnoma lahkotno sranje med igro).Na wc ni treba nikoli kar pomeni da lahko nabijate non-stop.

Za napajanje potrebuje zrak in ne elektrike (BIO-DEVICE CERTIFICATE).

Dodam igre:

Call of Duty 8.

Gran turismo 13.

Tetris.

Fliper.

SSX 25:Highway to snow paradise.

Tony Hawk Jr:Still remember my dad?

James Bond:Troo g33k.

Battlefield 9821.

P.S:Cena je v evrih ( € ).

Ugoden nakup ni kaj

:mwahaha:

Link to comment
mal of topic

Evo tega si nabavte na bolhi:

Cena:500.000 SIT (2.086,46 EUR)

Do izteka oglasa je še:9dni 20h 21min 06s

Prodajalec:mc_banana

Kraj:Štajerska

Telefon:031 474 898

Vsi oglasi tega prodajalca

O prevzemu oziroma dostavi in načinu plačila se obrnite na prodajalca.

Kupite ta predmet!

To je oglas s fiksno ceno.

Za nakup ali za dodatne informacije o predmetu kontaktirajte prodajalca

Kaj je oglas s fiksno ceno?

Playstation 4 (edini v SLO!!!!)

Edini plejtejšn štiri v sloveniji.

Par podatkov:

Super duper plastik fantastik ohišje iz kvalitetnega stiroporja.

16 grafičnih kartic (podpora DirectX 16.0c)

8 procesorjev z močjo 8 THz/procesor (tera hertzov) = 8000.0000 MHz 8x8Thz = 64 THz

4096 GB RAM (4096x4096MB)

Blu-ray pogon

HD-DVD pogon

Flex-šajba™ pogon

Podpora 2.000.000 kontrolerjem (igra lahko 2.000.000 igralcev ob istem času.

Možnost priklopa na veliko platno (npr. tako kot v kinu)

4D Slika z 16 MILIJARD barv.

True 3D surround zvok (4096 kAnalni)

Priklop za roštilj (med igro vam peče čevape,hrenovke,pleskavice)

Integrated šitoar (za popolnoma lahkotno sranje med igro).Na wc ni treba nikoli kar pomeni da lahko nabijate non-stop.

Za napajanje potrebuje zrak in ne elektrike (BIO-DEVICE CERTIFICATE).

Dodam igre:

Call of Duty 8.

Gran turismo 13.

Tetris.

Fliper.

SSX 25:Highway to snow paradise.

Tony Hawk Jr:Still remember my dad?

James Bond:Troo g33k.

Battlefield 9821.

P.S:Cena je v evrih ( € ).

Ugoden nakup ni kaj

:mwahaha:

http://www.bolha.com/oglas2028128

LOL

Link to comment
očitno so nekah zaFUBARali pri updatu Wiijev v nedeljo in pojavljajo se težave s povoženim firmwarom. A Nintendo je že ukrepal - brezplačno zamenjajo konzolo v treh dneh. Upam da zadeve pošlihtajo do evropskega lansiranja.

Menda ni potrebna zamenjava, ker se menda da firmware nadgraditi preko CD-ROM-a.

Ta update ni zabrickal konzole, le dostop do interneta in posledično tudi nalaganje popravljenega firmware-a.

wii_forum2.jpg
Link to comment

Menda ni potrebna zamenjava, ker se menda da firmware nadgraditi preko CD-ROM-a.

Ta update ni zabrickal konzole, le dostop do interneta in posledično tudi nalaganje popravljenega firmware-a.

ja, vendar so ta CD-ROM dobili le nekateri trgovci, za primer crkota demo postaj. Ampak :bowdown: Nintendu za hiter odziv.

 

 

Link to comment

Mene pa neki zanima. Sam se zelo zanimam za nakup Wii-ja ker mi zadeva zgleda zakon. Samo malo sem skeptičen glede sledečega, a se kaj ve a za Wii bo kdaj kakšn recimo PES izšel, ker konzola brez PES-a je men tko kot avto brez koles. Sam mam že 5 let PS2 in če ne bi obstajal ta špil sploh nebi imel te konzole. Samo si pa tudi ne predstavljam kako bi z remotom ali nunchakom igral fuzbal.

Link to comment

GameSpot je prezkusil Wii z dvema različnima kabloma in glejte razliko.....(miško na sliko da se spremeni slika v sliko z drugim kablom...počakajte kakih 5sekund da se prikaže slika, kajte res je vredno ogleda)

http://www.gamespot.com/features/6162297/p-2.html

I'm soooo AMAZED....meni se zdi grafika z tistim drugim kablom res res lepša...še posebaj se vidi na prvi in drugi sliki....

Lp

followmeontwitter.png
Link to comment
Mario Strikers :D

Sicer pa Madden-a za Wii hvalijo, tako da je za pričakovati, da bo EA naredila tudi Fifo za Wii-ja.

Model že če bi mi reku Wii Fifa neki ne bi bil navdušen, tale Strikers to je pa za 5 let stare otroke, ki nimajo pojma o fuzbalu. Sej ne rečem, mogoče je čist hud špil, samo jaz sem imel bolj kej v smislu PES-a v mislih. Čeprou mam občutek da bi na Wii-ju znala bit kašna Fifa Street res huda.

Link to comment
Mario Strikers :D

Sicer pa Madden-a za Wii hvalijo, tako da je za pričakovati, da bo EA naredila tudi Fifo za Wii-ja.

Model že če bi mi reku Wii Fifa neki ne bi bil navdušen, tale Strikers to je pa za 5 let stare otroke, ki nimajo pojma o fuzbalu. Sej ne rečem, mogoče je čist hud špil, samo jaz sem imel bolj kej v smislu PES-a v mislih. Čeprou mam občutek da bi na Wii-ju znala bit kašna Fifa Street res huda.

mah, jaz sem veliko bolj pristaš FIFE. ker se mi zdi, da naredijo vedno kako večjo izboljšavo. PES se mi zdi že 3 leta več ali manj enak.... :?

x360.jpg

Davodax.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.