Skoči na vsebino

[Uradna tema] Nintendo Wii


MaHe

Priporočene objave

  • vrhovni

Če koga zanima in mu to kej pomaga - Amazon.co.uk je končno dobil RGB kable, ampak jih, seveda, ne pošiljajo v Slovenijo. Gnoji. :tard:

.. ampak! Mogoče to pomeni, da se bodo kmalu začeli pojavljati tudi drugje? :hyper:

jaz sem opazil da rgb kabel nima audio izhodov , kako se bo to prikloplo na ojacevalec,upam da ima wii vsaj opticni izhod.

Če se ne motim ima moj GC RGB kabel tudi extra audio izhode ..

Link to comment
  • vrhovni

http://wii.ign.com/articles/750/750994p1.html

Strangely, despite the Wii hardware having its own friend list, Battle Revolution uses its own, independent friend list. Each game includes a unique 12-digit friend code, different from your Wii system number. To create a friend, both sides have to input the other's code. How you actually go about exchanging these codes is a mystery, as the information is not included on your battle pass. Once again, I presume Nintendo wants you to only exchange codes with your real life friends.

Ahahahaha. Keri kreteni so to pri Nintendu glede onlinea, ne moreš verjet. Ni besed, res. :doh:

Link to comment
  • vrhovni
original rgb za GC nima izhodov za zvok

Sem lihkar čekiral in malce googlal - GameCubeov RGB kabel ima očitno zraven tudi kompozitni kabel (dejansko je sestavljen iz dveh ločenih kablov, povezanih na začetku in koncu) - in ta ima sredi kabla standardne izhode - Video ter Audio-L in R. Verjetno bi se ga preko tega dalo priklopit na ojačevalec?

Pri meni zgleda to takole ..

rgb.jpg

Link to comment
original rgb za GC nima izhodov za zvok

Sem lihkar čekiral in malce googlal - GameCubeov RGB kabel ima očitno zraven tudi kompozitni kabel (dejansko je sestavljen iz dveh ločenih kablov, povezanih na začetku in koncu) - in ta ima sredi kabla standardne izhode - Video ter Audio-L in R. Verjetno bi se ga preko tega dalo priklopit na ojačevalec?

Pri meni zgleda to takole ..

rgb.jpg

Ne, original Nintendo RGB kabel nima nobenih činč izhodov na sredi kabla. Sam si lastim tak kabel, zato vem kaj govorim. Mi je pa znanec iz samega RGB scart konektorja izpeljal zvok na činč kable, tako da ga lahko priklopim na ojačevalec oz. zvočnike, ki imajo AUX in.

Bankaj.png
Link to comment

Pa kje ima k*rč*v Nintendo RGB SCART kable?!?!? :headscratch:

Matr, tolk časa so imeli, vedeli so, kakšni bodo AV izhodi iz Wii-ja, kablov pa nikjer, pa ko jih je 100x lažje in hitreje narest, kot Wii-ja.

Komponentni kabel zdaj vsaj lahko kupiš 3rd party, sam RGB SCART-a pa nikjer. Matr, to so me pa ultra razočaral. :yuck:

Retardiranci :tard:

wii_forum2.jpg
Link to comment
sem se moral sam potrudit da najdem ce ima wii sploh kako moznost za zvok preko ojacevalca , rgb brez audio izhodov,

konzola nima opticnega in niti coaxialnega izhoda ,kar pomeni da nima niti 5.1 dolbi digital, to pomeni da z slabo grafiko moram se slab zvok trpet.

Konzola podpira Dolby Prologic II - bodisi preko priloženih stereo činč kablov, bodisi preko modificiranega original RGB kabla (ko bo na voljo), bodisi preko 3rd party RGB kablovja. Vse skupaj seveda gre na ojačevalec in voila!

Bankaj.png
Link to comment

Jao, ta industrija nas ima res za kretene. Toliko časa so TVji s scart vtičnico že vzunaj, da bodo kmalu rotirali ven na račun LCDjev/plazm, oni pa še kar vztrajno pakirajo konzole s tremi ušivimi kompozitnii činči in brez RGB kablov. Ko dobiš na izposojo x360 - čudo tehnike, in si ga potem primoran priklopiti preko kompozitnega signala za craptacular sliko, slabšo od one za prejšnjegeneracijskih konzol, se res vprašaš, kaj je narobe... Da ne govorimo, da bo/je PS3 prav isto sranje. Jao. :doh: :annoyed: :no_no::no_no::no_no:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.