Skoči na vsebino

[Multi] CoD: Modern Warfare 3


Priporočene objave

Zakaj se potlej sprašuješ zakaj tok slabih leti čez to špilo, mariskermu se zdi za isto sranje keš metat smotano in vsak k ne misli kupit špile day one bo po netu hatu, na koncu pa celo igrov. Jebat ga tko je.

Smešno mi pa je, da bi vam sedla spet tematika ww2, v času cod4 se je pa tko hejtal, kako razvijalci ne znajo druzga nardit. Je pa tko ww2 pa mw se da nekak prbližat realnosti, zato te dve tematiki prevladujeta, za vse ostale so pa tu halo, killzone...

[No fear, no pain, be crazy & ride BMX]

Link to comment

Men je že skos ww2 tematiko boljš kot mw! Da bi naredili BF3 v tematiki 2.sv.vojne... pa to je zmaga! :) Si predstavljate king tigre, pantherje pa tako naprej?! :) ow yea upam, da jih kdaj kej prime tazga pa naredijo :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Da bi se to zgodilo, je zelo malo možnosti.Ker večino materiala so že izčrpal iz ww2, ker so stvari probali čim bolj približat kako je bilo v realnosti.Modern war pa lahko nategujejo in si zmišljujeo scenarije/ zgodbe, kakor želijo. Samo rabijo na eni strani met pozitivce(usa in podobni) na drugi pa teroriste( talibane in podbne narode) in to je to. Ker ww2 z nekim čistim x scenarijem, bi zgledala prov smešna in nikakva za moje mojme. Se pa strinjam ww2 so bli svetovni špili. Žal pa so te časi preteklost.:(

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Blah... Se pravi, da bo tisti, ki bo igral igro 7 ur na dan avtomatsko boljši - ne po skillu, ampak mu bo igra to pač omogočala - od tistega, ki mogoče igra boljše, ampak igra manj. Potem si sploh ne upam predstavljat nekoga, ki dejansko ve, kaj dela in ima vse te bonuse maxoutane. Ali pa celo ekipo takih ljudi proti navadnim lolekom. Že pri prejšnjih CoDih je blo težko govorit o neki resni kompetitivnosti, tu bo pa vse skupaj še toliko bolj random in smrti bojo prihajale od vsepovsod. In ko ti bo končno uspelo dobit dovolj killov, da boš v zrak poslal UAV, bo nekdo nekje mel portable anti-aircraft zadevo in tvoj UAV bo šel po gobe. Kako random in predvsem kako zanič.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ne bit tak pesimist nitro. Codi so prov fun za igrat. Single je ok ceprav kratek, multi je ekstra zabavno z frendi igrat. Pa se eno leto po izidu lahko prodas za 30€, ker prov ceno drzijo. Jaz bom kupil zato ker vem da bom lahko prodal za neko ceno, ko se bom navelical. Tako kot vsako leto:-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Link to comment
Vse je isti šmorn, sam drugo pakovanje. Jaz upam, da bom lahko ta tedn uspel probat bf3 pr kolegu, da vidim kak je...Bomo vidl
Kako lahko rečeš, da je vse isti šmorn probal pa še nisi nič??? Če hocs res taprav warfare in pa občutek kot, da si v pravi vojni potem kupi BF3... če pa hocs kr tko mal se streljat in pobijat 13 letne otroke, ki igrajo potem pa mislm, da veš kaj mors kupit ;)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Osebno bom raje počakal na COD in ga verjetno tudi igral, ker meni BF nikoli niso preveč odgovarjali.

V BF so meni osebno prevelike mape in vsi se navlečejo v tiste tanke pa vstalo težko mehanizacijo in pol me vse mine.

Neki se mi pa neljubi učit helikopterja pilotirat, da bom tam hiše razfukavu in tanke.

Bolj mi je všeč pešadija in kabum.

Link to comment

...

Got an Early Copy of Modern Warfare 3? Play it and You Risk an XBL Ban

With certain offending retailers selling Call of Duty: Modern Warfare 3 early, Microsoft has issued a warning to gamers that playing it before the game's November 8th release date could result in consequences for their Xbox Live accounts. A tweet from Xbox Live Director of Policy and Enforcement, Stephen Toulouse has warned that playing copies of the game mistakenly sold by retailers pre-release is "not authorised" and "may impact your account." Toulouse apparently "double checked" the situation with Activision, contradicting an earlier tweet in which he said "have fun" to gamers with early copies of MW3. Past history dictates that Microsoft is usually swift to act in banning players for such infractions, so if you've bought the game, you might want to hold off playing it. Besides, Call of Duty: Modern Warfare 3 is out in just a few days, landing on Tuesday, 8th November. We'd recommend waiting a little longer, lest you get yourself banned from Xbox Live. It's not worth it, people! [Update:] Couple of updates for those of you who've got your hands on a legitimate copy, Robert Bowling just tweeted saying, "No plans to ban legit fans, but try to wait til midnight launch on Tuesday to play #MW3. Can't wait to jump online with everyone then!", to which Toulouse followed up with, "no plans to ban legit MW3 copies, but wait til Tuesday to play with everybody." Nothing like a bit of bad press and confusion to get everyone geared for launch, eh?

Link

Urejano od xboxowner

XBL : C Denis SLO

PSN : C_Denis_SLO

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.