Skoči na vsebino

[Multi] CoD: Modern Warfare 3


Priporočene objave

Call of Duty 4: Modern Warfare? to ne obstaja.Samo Call of Duty 4 je pol pa naprej Call of Duty: Modern Warfare 2. Mal je čudno, ker cod delata dva studia, izmenično vsako leto eden, in pol je mal zmešano vse skupi.

Vbistvu je Modern Warfare 2 nadaljevanje 4 in pol naprej MW3.( 4, modern warefare 2 in mw3 je delu infinity ward) ostale pa Treyarch( cod 3, world at war in black ops)

Urejano od MannyPacman

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment
O shieeeeet, look who's here, a bf playah who thinks bf3 is the ultimate warfare simulator :rock:

Just a question (bom kar tukaj, ker vidim, da je veliko bf3 fanov tud na tej temi) : a se na Bfju sploh lahko najdeš, glede na to, da so mape velike, supporta pa špil okol 24 igralcev? Pa ne ni trollanje, dejansko me zanima, ker sem nekje zasledil, da zna bit kdaj pain in the ass :)

Jap BF player in oldschool COD player in ne mislm to na MW2! Cod sem zacel igrat leta 2003 in tist COD spostujem ne pa to kar sedaj delajo. To je sramota in najhuj so kupci, ki kupijo igro ki je ze 5 let ista.

Sj je res zakaj se sploh sekiram sj je njihov denar... samo to mi je čudn, da ljudje ne vidijo kar je nekaj očitnega. In glede bojev... tako kot je Speexy reku kaksna caspian border zna bit kr tema pr conquestu ampak rush je pa kr zanimiva, če ves kje so "točke" bojev in iz kje igralci prihajajo najraje. Seveda ti tega še neveš ampak, če si rekel da boš kupil BF boš kmalu zvedel in tudi dojel, da je BF igra, ki se počutis kot, da bil na pravem bojišču ne pa kot COD k misls, da si v eni risanki k majo vse puške isti zvok, recoil itd.

Je pa res vse stvar okusa ampak tut kle je nekje meja... In zakaj sem rekel, da raj ne it na BF? Ker se prov vidi kdo je COD player kdo pa BF player! Seveda niso vsi isti obstajajo tudi izjeme ampak res mal... :) Na BF sam ne boš tako uspešen kot pa z ekipo. Ampak boš sam vidu kako pa kaj ko jo boš kupil, če jo boš ;)

Cawcy :P

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
Jap BF player in oldschool COD player in ne mislm to na MW2! Cod sem zacel igrat leta 2003 in tist COD spostujem ne pa to kar sedaj delajo. To je sramota in najhuj so kupci, ki kupijo igro ki je ze 5 let ista.

Sj je res zakaj se sploh sekiram sj je njihov denar... samo to mi je čudn, da ljudje ne vidijo kar je nekaj očitnega. In glede bojev... tako kot je Speexy reku kaksna caspian border zna bit kr tema pr conquestu ampak rush je pa kr zanimiva, če ves kje so "točke" bojev in iz kje igralci prihajajo najraje. Seveda ti tega še neveš ampak, če si rekel da boš kupil BF boš kmalu zvedel in tudi dojel, da je BF igra, ki se počutis kot, da bil na pravem bojišču ne pa kot COD k misls, da si v eni risanki k majo vse puške isti zvok, recoil itd.

Je pa res vse stvar okusa ampak tut kle je nekje meja... In zakaj sem rekel, da raj ne it na BF? Ker se prov vidi kdo je COD player kdo pa BF player! Seveda niso vsi isti obstajajo tudi izjeme ampak res mal... :) Na BF sam ne boš tako uspešen kot pa z ekipo. Ampak boš sam vidu kako pa kaj ko jo boš kupil, če jo boš ;)

Cawcy :P

laughing out loud model, prejudgement is awesome isn't it? :)

1. kot prvo, cod sem začel igrat z enko in sem pristaš dvojkice ter cod4 promod style. MW2, BO in MW3 so podn proti njim, kupim jih pač, ker imamo nekateri mal več cekina v žepku in nam ga tud za tako sranje zgleda ni škoda. Malo mi je žal, da so pač matchmaking še bolj zagonli, to je pa to. Pač "plain jane" :lol

In no offense, glede bfja, me je samo zanimal kako močno so ga "nrfal" na konzolah in ne kakšen je dejanski občutek, namreč sem dosti preigral starih bf klasik in bf2 s project reality modom (to igraj, potem boš vedel kaj je troo battlefield) pa seveda tudi armo. Tako da, če igram CoD ne pomeni, da sem nek trigger happy modelček, ki misli, da je cod simulacija resničnega bojevanja, pa bf3, tud ni pretirano blizu :) Ampak, obvious troll is obvious hihihi:beer:

Urejano od jonski

GT: jonskiC

Link to comment
laughing out loud model, prejudgement is awesome isn't it? :)

1. kot prvo, cod sem začel igrat z enko in sem pristaš dvojkice ter cod4 promod style. MW2, BO in MW3 so podn proti njim, kupim jih pač, ker imamo nekateri mal več cekina v žepku in nam ga tud za tako sranje zgleda ni škoda. Malo mi je žal, da so pač matchmaking še bolj zagonli, to je pa to. Pač "plain jane" :lol

In no offense, glede bfja, me je samo zanimal kako močno so ga "nrfal" na konzolah in ne kakšen je dejanski občutek, namreč sem dosti preigral starih bf klasik in bf2 s project reality modom (to igraj, potem boš vedel kaj je troo battlefield) pa seveda tudi armo. Tako da, če igram CoD ne pomeni, da sem nek trigger happy modelček, ki misli, da je cod simulacija resničnega bojevanja, pa bf3, tud ni pretirano blizu :) Ampak, obvious troll is obvious hihihi:beer:

Dost žalostno, da se pohvališ, da imas mal več cekinčka v žepku. In žalostno je to, da ČE si res igral COD 1 in 2 potem veš kakšen bullshit je mw3 in še zmeram kupiš?? Oh ja...Ampak sj vsak ma svoj okus in vsak bik ma svoj štrik je tako? :)

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.