Skoči na vsebino

World of Warcraft


Rox

Priporočene objave

  • Odgovorov 57
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

no zdej sm pogledu tanov dodatk pa se mi že slinecedijo :D:D no zdej že neki cajta igram burning crusade pa je to zame edn najbolših špilov evah :D pa mi sploh ni žou dnarja. pa tud zrediu se č nism :evil: (prej shujšu k nč ne jem :lol: ) tko da če ni to za*******ja pol res hardcore :D

yippee-ki-yay, motherfucker:D

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • Pred 2 meseci ...
  • 3 tednov kasneje...

Jaz zaj špilam Wolrd Of Warcraft Trial.Pa me nekaj zanima.Ko prodajam stvari jih prodam tako, da poiščem onega ki prodaja potem kliknem buyback in odperem svoj nahrbtnik vzamem stvar in povlečem tja in prodam.Ko pa hočem prodat kako stvar ki jih mam več npr. 3 iste pa ne gre :?:o Kak naj prodam te stvari ki jih mam več?

Sharksy.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Sem igral kar nekaj časa. Tudi mene je čisto prevzela. Nisem čisto nič drugega delal, kot pa cele dneve gonil ta WoW. Ta špil je edini MMORPG ki mi je všeč, ker drugi so večinoma na klikanje, to mi pa ni všeč. Igral sem Troll Hunterja na serverju Shadowsong(pve) lvl 70.

Igrat sem nehal zaradi tega, ker ni zadost € da bi si plačeval. :)

Kupim X360. Ne sme biti banan iz Xbox Live. Pošlji ZS.

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 3 meseci ...

Jaz sem nehala špilat zaradi obveznosti na faksu... prišla sem tja do lvl 39, počasi, a vztrajno... vzelo mi je pomoje tam kakšna 2 meseca, s tem da sem igrala mogoče 2x na teden po kaki dve urci...

Če ne bi bilo trenutno obdobje izpitov bi z veseljem še špilala... :razzy:

DSmadfan.. če boš špilal še čez kakšen mesec povej, pa ti bom prišla na pomoč :P

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Ko smo že pri mmorpgjih oz. mmojih nasploh... Zadnje čase na x360 ni glih nekih pametnih špilov, pa sem malo študiral o povratku na PC. Dajte mi povedat za kaki pametn mmo - kul bi blo, če bi bil zastonj al pa da bi bli timecardi dosegljivi v Sloveniji. Precej sem igral Maple Story pred časom, sam tisto je bolj tak... Nekaj študiram okoli EVE Online, sam ni pri nas timecardov za dobit :no_no:

Še kaki vaši predlogi?

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Ce isces ultimate MMORPG je to WoW definitivno.

Lahko se tudi odlocis za Gw, ki ne zahteva mesecnega placila, a je to cisto drugacna igra, kot ostali mmorpgji. Wow, Age of conan (rabis nov PC), lotro in podobne so trenutno aktualne, a WoW je po mojih izkusnjah in izkusnjah drugih best...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.