Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

Po novem sem jst punca, ker ste vsi bedni in nihče ne da nobenga filma

Joj, pa ravno zdaj sem hotel razkriti, da sem jaz v bistvu mala luštna deklica, pa dati novo slikico. Saj sem res, mala luštna japonska deklica, ujeta v telesu zdaj že skorajda 26-letnega zavaljenega stokilskega prasca. No, preden zaidem v EMO smer, bom raje kar odgovor dal(a).

Itak je to The Crow, film, ki je najbolj znan po tem, da je Brandon Lee zraven mrčkal. No, saj film je bil kar fini, sem ga gledal kako leto nazaj, samo pomoje, če bi ga gledal pred desetimi leti, bi mi bil pa še bolj fini.

(Aja, kaj sicer je fora v tem, da je Tweety že polnoletna, pa noče, da ji kdo reče punca, ker je zdaj že ženska?)

Potegaman.jpg
Link to comment

Itak. Kdor po tej sliki prepozna ta film, mu je to sigurno prava stvar. Ta film je res čisto predober, najboljši božični film vseh časov (se dogaja za Božič, hehe). Poleg Božičnega Filma TM (It's a Wonderful Life), seveda.

Aja, če kdo ne ve, tega legendarnega negativca igra (prav tako legendarni) Alan Rickman, ki med drugim igra tudi v Harry Potterjih enega profesorja.

Potegaman.jpg
Link to comment

Hehe, sem kar vedel, da bo ta scena, še preden sem kliknil na link. Jaz bi tudi to dal, je res spipana. Pa itak tudi nič ne izda. Ker ta film te res orenk useka, samo ni dobro o njem preveč vedeti, preden ga prvič gledaš.

Uf, sem šel zdaj pogledat na IMDB. Dej nehi, tam ima zadeva User Rating: 8.6, je na 28 mestu(!) najfilmov vseh časov, v sami lepi družbi (LOTR: Two Towers, Memento, Silence of the Lambs,...). No, saj nimam nič proti, samo tega res nisem pričakoval. Samo David Fincher je pa res car, njegovi filmi so prav vau. (Poleg tega ima tudi Se7en na 40. mestu, še en odličen film. Meni je bil hudi tudi The Game. Panic Room je tudi kar kul, čeprav bi lahko bil boljši, prav tako Alien 3, Zodiaka pa še nisem gledal (je ravno te dni v kinu, če kdo ne ve).)

Naslednja:

cunekivd8.jpg

Potegaman.jpg
Link to comment

Ja. Tisti bošček na sredini je Jim Carrey, ostali trije so pa njegovi sinovi.

Brata Farrelly imata res take butasto-odštekane komedije. Samo meni so fora, jaz imam rad take zadeve. S tem, da njune komedije niso butasto butaste, ampak so izredno smešne, se res lahko narežiš. Ta film je imel nekaj prav norih scen, me je orenk nasmejal, kar se meni redko dogaja. Sicer rad gledam komedije in v njih tudi uživam, samo res nasmejejo me pa redke.

Potegaman.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.