Skoči na vsebino

Ugani film!


MaHe

Priporočene objave

1. Ženskega spola sem.

2. Ni se ti treba pizdit, ker je blo mišljeno bolj kot zafrkancija.

3. Slikce lahko boljše in večje najdeš z enostavnim browsanjem po prijatelju googlu. Potem uporabiš kakšen shrani.si, da spremeniš ime slikce, da ni takoj očitno in potaš slikco sem :)

4. Kar ti prilepi še en film.

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Bahaha, to sem pa že gledal, samo tega hillbillyja od glavnega igralca je treba pokazat.

Meni ni bil nevem kaj od filma, sploh zaradi glavnega igralca in njegovega kompanjona, oba neka hard-boiled fajterja, ki odkrijeta, da se med ljudmi sprehajajo neki čudni, okostnjakom podobni marsovčki, in jim v bistvu tudi vladajo. Vidijo pa jih lahko samo s posebnimi očali/lečami, na koncu razbijeta nek oddajnik, ki ljudem omogoči, da jih vidijo, in da je bolj dramatično na koncu še umreta.

Kdo nadaljuje?

Link to comment

Najhujsi film, pa tist fajt na sredi je eden najhujsih faitov nasploh. Ce kdo misli drugace, se enkrat gledat:)

Nadaljuje naj pa Mumbo, ker ni nekaj pametoval ampak odgovoril.

Twety al kaj ze si , pac ne goljufaj in na pamet ugotovi:) Poglejte na to tako, se vsaj mal dogaja na tem prelepem forumu:))

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Olrajti den. Tukaj je en film, po mojem mnenju totalno podcenjen po ocenah na imdbju sodeč (tu se vidi koliko mulcev enostavno klikne 1, ker pač niso nič dojeli). Eden boljših filmov vsekakor, ki so ga zaradi neverjetno dobre igralske zasedbe nekateri kar odpisali in ga prograsili za totalno komercialen projekt. Česar zaradi zelo drugačne kamere in osvetlitve skoraj ne bi mogli trditi.

morjeducatub3.jpg

Link to comment

Točno, to so Oceanovi (zraven moram omenit, da ima zadeva tudi izredno glasbeno podlago, tudi ostala dela). Res je v tem filmu kup podrobnosti, ki jih dojameš šele, ko film gledaš drugič, tretjič, kot, da bi se Sodebergh hotel odkupiti za tiste neumnosti iz Elevena (Verjetno ste opazili, da med ropom sefa nikakor niso mogli v sef prenesti tolikšne količine torb (tiste, ki so delovale kot vaba, napolnjene z z reklamami za kurbe))

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.