Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Zadnji popravek za Skyrim 1.5 tudi na konzolah


Priporočene objave

Torej, začel špil, odšel z tistim pripadnikom imerija do prve vasice. Kasneje se odpravim do prvega mesta, kjer dobim nalogo, naj poiščem nek artifakt v gorovju (nek barrow...) , to sem opravil, zdaj pa dalje...

Me pa zanima tole, čeprav sem izbral bojevniško pot, ter bildam lok ter orožje v eni roki, a je možno da se naučim magije ter raznih super fint. A je možno dobit kompanjona zraven za v boj kot v fallout ter kasneje lastnega zmaja ?

ko ubiješ zmaja ti kralj da Lydio ki je tvoja sobojevnica... meni so jo na žalost že ubili :D. Pa ja ravn to je pri skyrim kul ko lahko delaš kar želiš se pravi si lahko warrior in znaš še magic zraven. Tisto pot ki si izbral pomeni samo da ti levelajo weaponi v zvezi z warriorjem hitreje.

Gapi x3.jpg

Link to comment
jz ga mam večkrat gor in mi je kar dober če sem iskren. Ker me velikokrat zanima kako kaj izgleda in ga imam dost časa gor ampak če hočeš res izkusit to igro ti priporočam v prvi osebi ker se vidi tko badass ko imaš 2 roki tam in tko :D. Men izgleda res dobro third person.

hvala.

mah rpg-je raje igram v tretji osebi. saj bi ga tudi v prvi osebi preigral če bi tretjeosebni pogled smrdel, a če je dobro implementiran toliko boljše.

Link to comment

V špili omenjajo, da je biu Tiber Septim tud dragonborn tko kt usi njegovi nasledniki vključno z Martinom Septimom iz Obliviona. On se je na konc spremenu v zmaja pa še nek sm vidu en screenshot od Skyrima, da se dva zmaja med sabo tepeta. Could it be, da se ti na konc k morš ubit zmaja Alduina spremeniš v zmaja? :hyper: ideje?

Link to comment
V špili omenjajo, da je biu Tiber Septim tud dragonborn tko kt usi njegovi nasledniki vključno z Martinom Septimom iz Obliviona. On se je na konc spremenu v zmaja pa še nek sm vidu en screenshot od Skyrima, da se dva zmaja med sabo tepeta. Could it be, da se ti na konc k morš ubit zmaja Alduina spremeniš v zmaja? :hyper: ideje?

ko si že mal dlje v igri dobiš enega zmaja za prijatelja ki ga lahko pokličeš krad hočeš in ti pride pomagat pri fightih.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Kmalu po tistem ko obiščeš tiste starce na gori (imena si težko zapomnim, mislim da se je nekako na H začne), sem se odpravil na sever, nakar najdem in ubijem drugega zmaja z ledeno magij, kmalu dobiš neko dušo (soul) in me zanima kako to uporabiš ? Pa še tole me zanima, kako dam lydiji konja ?

lydiji konja ne moreš dat na žalost. Fak ej zdej tko hodim čist casually in me napade en blood dragon. No mu spravim tko 1/4 healtha dol, nakar prileti drugi blood dragon in me začneta oba napadat. K sreči sem že lv20 in s pomočjo fireballov sem ubil oba :D. Zdej sm si hišo kupu tko da lohk končno shranim stvari not. Me pa zanima če kdo tle ve mal kako uporabljati ta alchemy lab oz kako se dela poisone in potione.

Gapi x3.jpg

Link to comment
Ko berem tole temo sem vedno bolj "živčen", ker čakam na svoj izvod Skyrima :) Upam, da pošta iz UK hitro pride, v torek je namreč bilo vse skupaj odposlano. Glede na trailerje in izkušnjo z Oblivionom, bo me težko dobit od PS-a, ko dobim igro v roke :D

haha jz sam še skyrim igram ej pa sploh nism tak fan obliviona še manj fallouta. Pač res epic igra je.

Gapi x3.jpg

Link to comment
lydiji konja ne moreš dat na žalost. Fak ej zdej tko hodim čist casually in me napade en blood dragon. No mu spravim tko 1/4 healtha dol, nakar prileti drugi blood dragon in me začneta oba napadat. K sreči sem že lv20 in s pomočjo fireballov sem ubil oba :D. Zdej sm si hišo kupu tko da lohk končno shranim stvari not. Me pa zanima če kdo tle ve mal kako uporabljati ta alchemy lab oz kako se dela poisone in potione.

js sam tega sicer ne delam, ampak med loading screenom ti piše, da pogruntaš, kašn efekt majo stvari za alchemy tko da jih sprobaš seprav lepo brezskrbno pohrustaš in se pustiš presenetiti, pol pa pomoje sam na kp mečeš, kar spada skupi :cheerful:

Link to comment
haha jz sam še skyrim igram ej pa sploh nism tak fan obliviona še manj fallouta. Pač res epic igra je.

jaz tudi nisem fan obliviona (morrowind mi je veliko boljši), a po vsej hvali ki jo dobiva špil po forumih nisem mogel zdržat in sem kupil špil na steamu za 50€ :D

še malo pa je povlečen, kmalu začnem z igranjem :rock:

Link to comment

Pa nikol se mi taki špili niso dopadli. Idin podobn špil, kerga sem res rečmo skor obrnu je bil gothic 2. Pa še tega sem se pol naveliču. Za skyrim pa ne vem, sploh me ni pritegnu že od samga začetka. Preveč vsaj na začetku je teh kot pejt do tega, se meniš, greš dalje do naslednjega, med tem te kdo napade in po možnosti frderba(pa kuk sem mel priliko se bojevat je men bojevanje dost lesno, ker vedno, ko so me banditi napadl so me frderbal, ko za hec. Jaz pa mahu pa neč nim dol pobral.) Vglavnem ni to špil za mene. Pa ne mislim s tem, da je slab na splošno, pač nekaterim odgovarja nekaterim ne.

MannyPacman888.png

MannyPacman888.png

Link to comment

Elder scrolls špilovje daje velik povdarka zgodbi, katera se men zdi, da je fenomenalno razvita in posledično je pol tud kr nekej dialogov in nanašanja na oblivion, če bl pa morrowind. Men je nasploh celotn lore tok privlačn, da sm se navadu v špili še knige brat :D Skor usaka stvar, k ma velik teksta, prpomore k razvijanju dogajanja ampak da slediš rdeči niti to seveda ni potrebno ampak jo to sam obogati :) ampak ja pač, če ti ni ti pač ni :cheerful:

Link to comment
A se je kdo pridruzil Dark Brotherhood guildu? Tezave imam namrec z enim izmed questov. Po sprejemu v guild sem dobil quest kjer sem moral odstranit tri tarce, sedaj pa ne morem koncat questa ker ni reakcije ko zelim govorit z Nazimom (vsaj mislim da je on :P).

Sent from my LG Optimus 2X using Tapatalk

js sm downloal skyrim voice fix... napiš v google.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Mislim da ti ne bo žal. Jaz sem dal 50€ na Steamu – po dolgem času sem kupil špil za tako vsoto pa mi ni žal niti malo, saj že cel teden geekam kot nor, pa sem odkril šele tri glavna mesta.

Osebno mi je špil boljši kot Oblivion, po zgodbi, vzdušju, dungeonih (nekateri so res fantastični), pa še third person view je bistveno boljši kot v Oblivionu ter Falloutu. Edino parkrat sem preklopil v first person, ko so me v kakem ozkem hodniku napadli štirje sovragi naenkrat.

Edino kar me moti je da se spremjevalcem ne more kaj preveč ukazovati (v stealth pozi se hočem počasi prikrast sovražniku za hrbet, una Lydia pa kar navali na njih :sweat:).

Link to comment
Mislim da ti ne bo žal. Jaz sem dal 50€ na Steamu – po dolgem času sem kupil špil za tako vsoto pa mi ni žal niti malo, saj že cel teden geekam kot nor, pa sem odkril šele tri glavna mesta.

Osebno mi je špil boljši kot Oblivion, po zgodbi, vzdušju, dungeonih (nekateri so res fantastični), pa še third person view je bistveno boljši kot v Oblivionu ter Falloutu. Edino parkrat sem preklopil v first person, ko so me v kakem ozkem hodniku napadli štirje sovragi naenkrat.

Edino kar me moti je da se spremjevalcem ne more kaj preveč ukazovati (v stealth pozi se hočem počasi prikrast sovražniku za hrbet, una Lydia pa kar navali na njih :sweat:).

za tealth so spremljevalci obupni. Včasih k si na takem mestu kjer ne bi smel bit ji nemoreš rečt niti wait here ker ti odgovori we're not supposed to be here. Pač jz raje lydio pustim čakat zunaj pred vrati in grem sam not če grem stealth style.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.