Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Zadnji popravek za Skyrim 1.5 tudi na konzolah


Priporočene objave

Mage guild sm šele začeu ampak že ne začetku sm mogu uporablat ene spelle (no shit) kar mi je velik bl ušeč k pa oblivion, k si loh ratou arch mage brez da bi sploh kšn spell castou, razn une scrolle k so bli pa itak namenjeni stebru in ne sovragom. drgač pa je, brotherhood mi je biu hud, k se je dost stvari prenesl iz ostalih elder scroll sagic :D kašn armor pa mate kj folk?

Link to comment

Sem komaj na začetku in.. I loooove it :lol. Je pa res, da je ta stil sandboxa in OGROOOMNO ozemlja malce strašljivo :headscratch:

Sem (popravljeno) Dark Elf in buildam na Archer, Enchantments in pa Light Armor :fiufiu: ... Po domače rečeno "Niam pojma ka delam, sam nekak gre" :lol

Urejano od Speexy

Amicus Omnibus, Amicus Nemini...

KaSpeex.jpg

Link to comment
Jaz igram Norda. Še nikoli nisem igral Norda v Elder Scrollsih, Skyrim pa je kot nalašč prilika za igranje te rase.

Od mage skillov bildam edino Conjuration, saj Dremora Lorda preprosto moram imet :D :

>http://www.youtube.com/watch?v=IHp-Y3Gnm_Q

z destruction spelli greš not in sam narediš fire storm in so vsi mrtvi :D

Gapi x3.jpg

Link to comment

Js mam Nightingale armour sam mam rokavice od Dark brotherhood pa Krosis dragonpriest masko. Večinomaa uporablam sneak pa one handed. Zmaga k prideš enmu za hrbt in ga usekaš pa je dmg 30x!!!! Backstab skill da onehanded sneak attack 12x, pol je perk za daggerje da dajo 15x pol pa še ring da one handed weapons v sneak attacku nrdijo 2x :D tko da je z mojim sneakom 100 zabavno praznt dungene brez da bi kdo vedu, kaj se dogaja :D

Link to comment
Js mam Nightingale armour sam mam rokavice od Dark brotherhood pa Krosis dragonpriest masko. Večinomaa uporablam sneak pa one handed. Zmaga k prideš enmu za hrbt in ga usekaš pa je dmg 30x!!!! Backstab skill da onehanded sneak attack 12x, pol je perk za daggerje da dajo 15x pol pa še ring da one handed weapons v sneak attacku nrdijo 2x :D tko da je z mojim sneakom 100 zabavno praznt dungene brez da bi kdo vedu, kaj se dogaja :D

tud jzt to uporabljam. Splača se ti tudi it v thieves brotherhood kjer dobiš najboljši dagger blade of woe se mi zdi da je ki ga lahko kar takoj na legendary upgrejdaš. Smithing zdj hočm mal vadit. Drgač pa sm tud 100 sneak in 100 pickpocket zdj hočm še 100 destruction. Uporabljam pa dokaj mešan gear. Masko imam morokei ker sm mage in imam še master robes of destruction. Sam počas bom naredu vse side queste samo imperial legion mi še manjka :D. Potem pa na main quest. Aja pa še vse te maske sm dobu razn ene ki jo dobiš ko igraš skozi story tko da komaj čakam da te maske položim na tist altar in dobim tisto eno ultimativno :D

Gapi x3.jpg

Link to comment

ja js mam smithing skor 90! najbol se splača daggerje delat, ker najmn pokurš, šteje se pa exp na kok stvari nrdiš ne kaj nrdit. tko da sm spimpau dragon priest masko, glass ščit pa ebony sword za sneak mam pa navadn spimpan ebony dagger (ne mormo se povsod preseravat :D) ne vem kje bi dubu void salts, da bi še nightingale armour spimpou :D

Link to comment

Kul špil, poln contenta. Načeloma nimam nič proti, me pa najbolj motijo neumni NPC followerji tipa Lydia, ki imajo očitno neko svojo voljo. Hodiš okoli po svetu, se obrneš in je ni nikjer. Potem backtrackaš čez grič in vidiš, da se je zataknila za neko skalo, ali pa je letela napast random medveda ali kaj podobnega. Sej bi jo lahko pustil v bajti, ampak je največji hudič, da včasih dejansko pomaga v combatu, pa še uporabna je za prenašanje stvari.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Kul špil, poln contenta. Načeloma nimam nič proti, me pa najbolj motijo neumni NPC followerji tipa Lydia, ki imajo očitno neko svojo voljo. Hodiš okoli po svetu, se obrneš in je ni nikjer. Potem backtrackaš čez grič in vidiš, da se je zataknila za neko skalo, ali pa je letela napast random medveda ali kaj podobnega. Sej bi jo lahko pustil v bajti, ampak je največji hudič, da včasih dejansko pomaga v combatu, pa še uporabna je za prenašanje stvari.

ma js sm se dokaj nauču upravljat z lydio. Enostavno stisneš T in počakaš kako urco če je ni za tabo ker morš rzaumet da ona ne more hitro tečt

Gapi x3.jpg

Link to comment
Kul špil, poln contenta. Načeloma nimam nič proti, me pa najbolj motijo neumni NPC followerji tipa Lydia, ki imajo očitno neko svojo voljo. Hodiš okoli po svetu, se obrneš in je ni nikjer. Potem backtrackaš čez grič in vidiš, da se je zataknila za neko skalo, ali pa je letela napast random medveda ali kaj podobnega. Sej bi jo lahko pustil v bajti, ampak je največji hudič, da včasih dejansko pomaga v combatu, pa še uporabna je za prenašanje stvari.

Zapreš jo v kuhno! Tam se nima kje "zatikati".

KA ME HA ME HAAAAAA

Link to comment

Tole so najdl v Bethesdinih pisarnah, tam kjer so PS3 port delali

post-4-144771013515_thumb.jpg

1. Thou shall disable Auto-Save.

2. Thou must only play 30 min. then thou must turn off PS3.

3. Thou shall worship Bethesda daily, then they might grant you a Patch.

4. Thou shall clear your cache.

5. Thou shall look upon the divine lag as a gift.

6. Thou shall not envy your neighbours version of the game.

7. Thou shall believe the words of John Carmack.

8. Thou shall wait 30 days before you move on.

9. Thou shall not cry when the game crashes.

10. Thou shall wait for our next patch, to be even more disappointed.

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.