Skoči na vsebino

Mario Strikers Charged


matej1990

Ali si boš nabavil/a igro Mario Strikers Charged?  

22 glasov

  1. 1. Ali si boš nabavil/a igro Mario Strikers Charged?



Priporočene objave

  • Odgovorov 102
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Kolkor se spomnim sem V Gigo v MB zasledil Lan adapter, vec 10 razlicnih iger, wiimote, classic controllerje ter nunchake( vse je zgledalo dobro zalozeno).

PS. Kako sreco sn mel jaz....sn uletel na prodajalca, ki je dejansko rekel, da je Wii boljsi. Ce tak gledam je bil model kr fejst poucen o vsem....recimo o blu-rayih, napakah ki jih je naredil Sony ter tak dalje.

Way to go BB, mogoce ste vidli, da je v Wiiju vec dnarja. :lol:

Link to comment
PS. Kako sreco sn mel jaz....sn uletel na prodajalca, ki je dejansko rekel, da je Wii boljsi. Ce tak gledam je bil model kr fejst poucen o vsem....recimo o blu-rayih, napakah ki jih je naredil Sony ter tak dalje.

take prodajalce žal iščeš z lučjo pri belem dnevu, saj večinoma dobiš totalno blesave cepce, ki ne vejo, kaj je sploh razlika med Gorenje 100hz TVjem in recimo Bravio W2000.... (ja, to se mi je zgodilo v Merkurju)

 

 

Link to comment
PS. Kako sreco sn mel jaz....sn uletel na prodajalca, ki je dejansko rekel, da je Wii boljsi. Ce tak gledam je bil model kr fejst poucen o vsem....recimo o blu-rayih, napakah ki jih je naredil Sony ter tak dalje.

take prodajalce žal iščeš z lučjo pri belem dnevu, saj večinoma dobiš totalno blesave cepce, ki ne vejo, kaj je sploh razlika med Gorenje 100hz TVjem in recimo Bravio W2000.... (ja, to se mi je zgodilo v Merkurju)

men se je zgodil tut neki pudobnga v BB vKranju(Prodajalc je razlagu da se DS igre dajejo v računalnik :doh: :doh: )

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
Strikersa kupil včeraj v našem domačem Big Bangu v MB. Cena normalnih 49,99 evrov. Meli so še dva, tak da navalite.

Zdajle mam sicer neke resne izpite, a se pol rade volje pridružim kakšni spletni nažiganciji... :beer:

ajoj 49,99 evrow je normalna cena? js sm dubuil v trstu takoj drugi dan po izidu za 43 evrov :mwahaha:

raizssx.png
Link to comment
  • vrhovni

Kwa je zdej to, že ima kdo MSC? Mi smo ga dobili včeraj in totalno seka, še posebej multiplayer, samo nam zaenkrat še fali en nunčak, da bi lahko v troje špilali. :(

Je pa zato tok bolj kul 2:2 online, ki dela 1A, samo z dečvo sva še mal nespota, pa naju vsi na veliko tepejo. :lol:

In, očitno, kot je razvidno iz špila, bomo vsi dobili nove FC kode, saj ti špil za vsakega Miija zgenerira samostojno kodo, da lahko igraš online z več različnimi profili. Če gre verjeti razvijalcem MSC (in ne vem zakaj jim ne bi), bodo te Mii specifične kode identične v vseh online špilih in jih zato lahko začnemo zbirati v Friend Codes topicu. Kdor ima špil, naj se javi tam, jaz bom pa malce predelal originalni post.

Tr0n: bogi, bogi. :petting: Držim pesti, da se nam čim prej pridružiš za malo :bringiton:. :D

Link to comment
  • vrhovni

Heee, kul je tale Strikers Charged. Online je prav fleten in dela ful lepo, če izbiraš pač samo folk s štirimi zvezdicami pri povezavi, ker drugače naletiš na take primere, da hočeš ubiti koga - recimo tak zamik, da so igralci ko na ledu in se vrtiš v krogih okoli žoge, ker se igralec odziva s polsekundnim zamikom. Arghhh$"#%!! :doh:

No, ko dela lepo, dela ful lepo (zato si omislite špil, da bomo špilali med sabo z lepimi povezavami znotraj Slovenije :D) in niti ne porajtaš, da špilaš online. Povsem glup je samo sistem točkovanja, ker po ne vem kateri debilni logiki vedno dobiš isto število točk, ne glede na nivo nasprotnika - kar pomeni, da je edini način, da se prebiješ na vrh, da špilaš zadevo 24h/dan. Bedno, bedno. In še en razlog več, da rabimo čim več folka s špilom, da bomo igrali med sabo. :beer:

Link to comment
Heee, kul je tale Strikers Charged. Online je prav fleten in dela ful lepo, če izbiraš pač samo folk s štirimi zvezdicami pri povezavi, ker drugače naletiš na take primere, da hočeš ubiti koga - recimo tak zamik, da so igralci ko na ledu in se vrtiš v krogih okoli žoge, ker se igralec odziva s polsekundnim zamikom. Arghhh$"#%!! :doh:

No, ko dela lepo, dela ful lepo (zato si omislite špil, da bomo špilali med sabo z lepimi povezavami znotraj Slovenije :D) in niti ne porajtaš, da špilaš online. Povsem glup je samo sistem točkovanja, ker po ne vem kateri debilni logiki vedno dobiš isto število točk, ne glede na nivo nasprotnika - kar pomeni, da je edini način, da se prebiješ na vrh, da špilaš zadevo 24h/dan. Bedno, bedno. In še en razlog več, da rabimo čim več folka s špilom, da bomo igrali med sabo. :beer:

ja to je res ampak tui neki sm opazu da zdej ko že dost časa nisem igraw online sm mew 0-0, in pol ko sm šu not sm vedno dobiw ene z visokimi rationi, v prvi seztoni ko sm mew 44-32 pa sm js dobivav take nasprotniki po 0-0 rationa..mal čudno to ~.~

raizssx.png
Link to comment
  • vrhovni

Ja, vsaka sezona, se mi zdi, traja samo en teden ali nekaj takega. Potem se vsi rezultati izbrišejo in jovo na novo.

Kako pa izbira pare, pa ne vem, pomoje povsem naključno. Z rankom 9000 in nekaj sem igral z enim z rankom 400, z rankom 3000 pa z enim s 13000. Pomoje čisto random, kar je tudi totalno debilno. :doh:

Link to comment

Včeraj nabavil igro v BB Celje in moram priznati, da so že kar dobro založeni z WI igrami in dodatki.

Drugače pa igra zažiga in grafika za konzolo je po moje zelo lepa. Sama igralnost je dobra, tako, da se nasmejiš in internetna povezava je zelo dobra brez laga.

V kolikor se zaželite igrati preko neta me dodajte na fren listo.

Moja MSC koda je: 373764 648937 MoD

dadyb.png

wii_forum2.jpg

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.