Skoči na vsebino

PSP-290 gps


LaMike

Priporočene objave

Go!Explorer je od 26 Marca na prodajnih policah v Nemčiji. Baje, da je zadeva super, čeprav so testirali "early leaked version". Mape in 3d vodenje je natančno, psp hitro lociira svojo pozicijo ter updati hišnih številk in ulic bodo na voljo ( tistim, ki boste zadevo kupili) :lol:

Link to comment
  • Odgovorov 127
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Go!explorer bo, če sevede bo za slovenijo zakon zadeva!!! Sam povsod pise da so kao sodelovanje potrdile le ene par držav!!

"Explore currently only offers maps of UK/Ireland, Iberia, France, Germany/Austria/Switzerland, Italy, Benelux, and Scandinavia"

Upajmo da bo v kratke se ke slovenija!!!!

;) :crossfingers:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

A je mogoče kdo zasledil, kdaj naj bi zadeva izšla, ali še vedno velja tisti press release od januarja, ki pravi early Spring 2008. Zame je že late Spring 2008 :P Na Amazon.de je datum 3. maj, ampak se itak vedno premakne, ko pridemo do omenjenega datuma :D

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 2 meseci ...
v taki službi sem na terenu, da moram poznat skoraj vsak kraj v naši ljubi sloveniji, bi bilo super če bi meu slovenijo! dobro bi pa imel eno karico samo za GPS, ni problema-playstation pa ima itaq v avto zarad muzke pa videa! na koncu si pa bom mora itaq kupit gps napravo-bv samo še ena naprava v avto več!

Ce imas res tako sluzbo, da bi pogosto rabil gps, potem si kupi garmina, rabljenega ali pa novega za 120 eur, za mape pa mene kontaktiraj, ker PSP mapa sigurno ne bo tolk dobro pokrita, da bi zadovoljila tvoje potrebe.

Link to comment
  • 1 year later...

Živjo usem skupaj mal sem raziskal uso zadevo in mislim da je GO!EXPLORE to če bo še kdo pogledal ima isto sestavo map kot IGO iste končnice za mape pokrajine 3d stavbe itd.... težava nastane samo v datoteki licence z .lic končnico treba jo je tako prirediti da bo prijela use dodane mape itd če kdo ve kje bi se to dalo dobiti je to naša priložnost za igo pc je polno forumov kje znajo urediti to lic datoteko sam za psp pa nisem našel nobenega verjetno ni noben niti vedel kaj sem jast odkrilll

lp

Link to comment
  • Pred 5 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.