Skoči na vsebino

nakup ps3


matjaz

Priporočene objave

  • vrhovni

Sem dolgo gledal za nakup PS3-ke. Pa sem prišo do spoznanja, da si je ne bom kupil, ker vidiš VSO grafiko samo na TV-ju ki podpira polno 1080p resolucijo (polni HD). Te televizije pa so svinjsko drage (veliko dražje od PS3-ke). :P Tak da je za moje pojme PS3 prenov in preveč napredni in posledično so VSE komponente ki jih potrebuješ predrage, polek že same PS3 cene. :D

Polek vsega pa cene PS3-ke ne bodo še dolgo padle, razen če bo Sony v res kriznem finančnem stanju. Njegova izdelava je preveč zakomplicirana in preveč napredna. :lol:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

to se pa ne bi strinjal da nujno potrebuješ tv, ki podpira 1080p. dovolj je da imaš solidno plazmo oz. lcd, ki je HD. Dober in velik tv (npr. 42 inčen) tako dobiš že za 1000 eur. Fora je da igre sploh še ne podpirajo 1080p (se mi zdi da trenutno nobena na ps3ju ne podpira, če se motim me prosim popravite).

720p je čisto solidna resolucija. Na 3 do 4 metra razdalje od televizije se neke velike razlike naj ne bi opazilo.

drugače pa ne razumem vprašanj ali se splača kupiti ps3? to lahko razčisti le vsak pri sebi. če maš dovolj denarja in te stvar zanima kupiš.. simple as that.

seveda bi se bolj splačalo kupiti za 500 € z dodatnim kontrolerjem, tremi igrami. je en tip prodajal na bolhi, pa je itak že prodal. sem ga sedaj zval. :(

Link to comment
to se pa ne bi strinjal da nujno potrebuješ tv, ki podpira 1080p. dovolj je da imaš solidno plazmo oz. lcd, ki je HD. Dober in velik tv (npr. 42 inčen) tako dobiš že za 1000 eur. Fora je da igre sploh še ne podpirajo 1080p (se mi zdi da trenutno nobena na ps3ju ne podpira, če se motim me prosim popravite).

:(

Marvel: Ultimate alliance podpira 1080p, sam za info :D

tag.png
Link to comment

LOL em, na X360 vsi novi špili že podpirajo skor 1080p.

Drgač pa nevem a se splača. X360 imam že od začetka in ta trenutek bi na tvojem mestu raj vzel 360ko ker nudi veliko več in ima ogromno dobrih špilov.

Dans sm si tud sam vzel še PS3, predvsem zato kr sm ga dobil super poceni: PS3+1 dodatn joypad+NFS Carbon+RR7+Resistance+Philispsov HDMI pozlačen kabl vse skp sam za 500 evrov. Ampak sem se špilu mal z demoti ipd. urco, dve in sm pol šou raj nazaj na X360. Pač na žalost ni nč pametnih špilov ta trenutek in jih nebo do poletja oz do jeseni.

Bo pa zihr kdo reku, da flejmam, ko pravim, da ni pametnih špilov ampak sory ko enkrat igraš GRAW2, PGR3, Forza 2, GoW, R6 ipd ipd na 360ki, se ti Resistance in Motorstorm ne zdita kej extra. Verjetn bi blo več ljudi tazga mnenja, sam malokdo si lasti obe konzoli (tako kot jz :D )

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.