Skoči na vsebino

[Xbox] Katere xbox igre igrate sedaj????


Davodax

Priporočene objave

Oddworld ! Oddworld ! Stranger ! Stranger !

Definitivno ena naj-najboljših iger za Xbox ! Sem jo dokončal 2x, tretjič pa ostal nekje na sredini. Na netu si malo poišči screenshote in video revjuje pa boš videl kako je. Za mene vglavnem brutalish ! Nevem tako noro dobra je igra, zamisel...nimam pripomb, na čase tudi smešna, lahko igrate precej taktično nekatere misije (se skrivate po travi in nasprotnike boksate v ventilatorje :fiufiu: -my favourite!)

Ljudje so kokoši, katerim lahko prašite riti in gledate kako leti perje po zraku (v realnem življenju je zadevanje kokoši bolj zabavno :fiufiu: ) in jim kradete denar. Obstajajo tudi black-market trgovine v katerih dobite nadgradnje in strelivo (komarje,dihurje...)

Komarji, dihurji ? huh ? V igri imate takle samostrel, kateri pa ne strelja puščic, ampak razne komarje (sniper), muhe (mašin-gun), nekakšne male zajedalce in še veliko drugih.

Definitivno igro preigram še vsaj enkrat ! Kasneje v igri tudi ugotovite da nimate le 2 nogi ampak 4 :tard:

followmeontwitter.png
Link to comment

Ej, kdor ima XBOX in ni igral Strangerja, si ne zasluži imeti XBOX. Tako to ne gre. Igra je tako zelo čisto preveč predobra, da sploh ni fora, kako zelo čisto preveč predobra je. Meni je to druga najboljša ekskluziva za XBOX (prvi je itak NGB s preveliko prednostjo), OK, tretja, če upoštevamo še NG. Igra je pa tako zelo predobra, da jaz zaradi nje pišem take butaste poste, v katerih pišem, kako zelo predobra je.

TO JE TO! Kdor ima XBOX in ni igral te igre, je še večji čudak kot liki v tej igri.

Potegaman.jpg
Link to comment

My god, Outrun! :love:

Na K-Si Halo2 lanu, sem enkrat celo dobil perverzno idejo, da usekamo eno nad-tru seanso v šestih. Žal sem se potem spomnil, da nihče od mladih juncev ne igra tako old school zadev in so se itak vsi samo nad Gothamom slinili, pa nisem niti predlagal. Bog se jih usmili. :red:

Trigger: z X360 padom se na PCju baje vozi odlično (no ja, enako dobro kot na Xboxu).

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Jaz pa preigravam neverjetno noro dobro igro ! Metal Gear Solid 2 Substance. Tole je moj prvi 3D MGS - Igral sem še 2D MGS na Game Boyu. Ter ta je seveda čist drugačen od Substance - Igra je veliko boljša od kakega Splinter Cella - ker ima veliko bolj dodelan sistem tihega pobijanja. Vsak vojak vsake toliko časa odda report in če ga ne odda - zaženejo iskanje in v tem času morate najbolje kar se, da skiti truplo - v najslabšem primeru bodo samo povečali 'sistem varnosti'. Z streljanjem morate biti precej natančni - ter zanimivo je če se sovražniku prikopljete za hrbet in v njega namerite puško - in protagonist mu pove naj, da roke v zrak. V tem času se pa lahko premaknete na drugo stran in mu namerite puško v obraz, s tem vam vojak odvrže predmete, ki jih ima s sabo. Res 1A igra in, da ne začnem govorit o zgodbi, ki je zelo zelo dobra (že dolgo nisem igral igre z tako noro zgodbo) ! Makes me wanna buy PS2 for more MGSs.

followmeontwitter.png
Link to comment

Sicer je offtopic ampak... za PS2 je Hitman Blood Money nekaj podobnega. Tiho pobijanje, skrivanje trupel (v škatle zabojnike, omare), od tistega, ki si ga ubil lahko nato vzameš obleko ter se tako vtihotapiš med ostale. Pobijaš pa lahko tudi z inekcijami, vrvico itd.

Več pa raje ne bom pisal, da ne bo kakšen Warn zaridi OT padel :D

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.