Skoči na vsebino

Super Smash Bros. Brawl


Tr0n

Priporočene objave

  • Odgovorov 421
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

  • vrhovni

Živi bili, pa videli. Glede na to, kako perfektno lahko laufajo določene MSCF tekme preko neta, ne bi bilo nič narobe, če dosežejo isto za vse matche pri SSBB. :D

Btw, današnji updejt: http://www.smashbros.com/en_us/music/music04.html

Čist hudo noro dober mix vseh glavnih Zeldinih melodij, ki se bo vrtel kot glasba med fajti. Matr, mene en takle komad bolj napsihira glede špila, kot vsi ostali updejti do sedaj. :drool:

Edit: /me slaps Gandalf with Tingle :evil:

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • vrhovni

Medtem ko je bilo v zadnjem mesecu malo morje updejtov na ofišl strani (ki se mi jih ne da pejstati, povzetek nekaterih pa lahko preberete tule), je bil danes razkrit nov playable stric:

Ike (Fire Emblem)

ike.jpg

From Fire Emblem, Ike appears! The fact that he can wield a two-handed sword with a single hand is a testament to his magnificent strength.

His brings his special move "Aether" with him as he crashes the Brawl party. Try for a single-stroke finishing blow with his mighty blade!

ike_070801a-l.jpg

ike_070801b-l.jpg

ike_070801c-l.jpg

ike_070801d-l.jpg

Link to comment

in tako kot je že nekdo tu napisal bi pri ssbb že najmanjši lag lahko pomenil da bi blo čist brezveze igrat prek neta

se pravi da bi povezava morala bit 1A in brez laga, kar je težko če ne praktično nemogoče brez laga

sicer pa se naj zrihta prek neta, blo bi kar ql(vsaj upam no)

lp

First Rule:::::I Rule

Link to comment

Nihče od odgovornih ni rekel da ne bo online...

res pa je, da tud nihče izmed njih ni rekel, da bo. :crazy:

Glede na to, kakšno podobo dobiva špil, me malce skrbi, da bo online način nastradal. Vse namreč zgleda spolirano v nulo in izdelano z veliko domišljije in ljubezni do detajla. Sobe, karakterji, itemi... vse je že skor nekaj lig nad predhodnikom. Danes so objavili še obsežen enoigralski način za nameček...

Držimo pesti, da bo našel svoj prostor tudi online mode.

Link to comment

po mojem pa ne bi blo fajn ker sonic ni nintendo zvezda in itak je že za enega sigurno ki bo v brawl in ni nintendo zvezda(snake)

eden čist folga olga in res upam da je fake

pa da me ne bi narobe razumeli, sonica sem velikokrat preigral na sega mega drive in je prav ql igrica pa še na gc-ju sem ga igral, ampak sonic pač ni VIP pri nintendoju

lp

First Rule:::::I Rule

Link to comment

ja ok

jas sem reko da meni ne bi blo prav pri srcu če bi bla not

komot sta lahko v drugih igrical ampak v smashu so oz. bi naj bile le nintendojove zvezde, ker sonic in knuckles nista-in snake prav tako ne, poleg tega pa če men vprašate, mislim, da je zelo malo verjetno da bosta not oz. kerikoli od njih

lp

First Rule:::::I Rule

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.