Skoči na vsebino

[Uradna tema] Metroid Prime: Hunters


GBwallace

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Na dobavo iz Lik-sanga bo treba še malo pčakati

Thank you for your email and we are sorry to keep you waiting.

While on the product page it states that the release date of the item

is on 20th March, it can actually take a few more days for the stocks to

arrive at our warehouse. You can be sure that your order would be one

of the first to be shipped once the item arrives. We'll let you know

once your order has been shipped.

Očitno se ne splača biti pošten, M3!!!

BessieSABU.png

Link to comment

IGN ocena...... 9.0

I can still remember the uproar of applause at Nintendo’s press conference back in 2004 at the moment Metroid Prime: Hunters made its debut. At the time of its premiere, no one was expecting a handheld to look as good as that game did at that moment. More than a year and a half later, the team still manages that level of impressiveness with one of the most in-depth and beautiful DS titles yet released, which makes it pretty clear that if you give developers plenty of time with a project they can crank out something on the level of current generation production. Metroid Prime Hunters is easily the best handheld first person shooter developed to date, even with its somewhat high learning curve and cramp-inducing control.

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Ne vem, mene kontrola s thumb-strapom niti kanček ne moti ali utruja, edino kar mi povzroča težave je streljanje z gumbom L - ga nisem navajen tako hitro in pogosto pritiskat in me je na začetku kar malo grabu krč, ampak se mi zdi, da sem se sedaj že povsem navadu in ni več tega problema ..

High learning curve pa ne vem na kaj se nanaša - če imaš izkušnje z originaloma pomoje ni nobenih težav. Jaz sem po 20 minutah skakal po platformah ravno tako učinkovito kot na GCju. Skok kot dvojni pritisk na touchscreen se začuda prav dobro obnese, z ostalim pa ne vem kje naj bi bili problemi. Da bi se spravu brat celoten opis sem pa trenutno prelen .. :tepen:

Link to comment
  • vrhovni

Ja, ker so tako nesposobni, da je bilo v opisu napisano, da je možno preko WFCja igrati samo najbolj osnoven deathmatch brez kakršnihkoli sprememb nastavitev. V resnici je ta omejitev samo, če igraš z naključnim folkom, če igraš pa s friendi ali rivali pa lahko spreminjaš vse nastavitve in izbiraš med sedmimi različnimi modei. Loleki.

Link to comment
  • vrhovni

Mah, bullshit.

Če kaj, ima špil najbolj osnovo pomoč za merjenje, torej, da v špilu zadaneš nekoga, tudi če nimaš križca popolnoma na njem - ampak v tem gre za milimetre in ne za avtomatično merjenje. Verjetno je podobno s snajpo, s tem da ti s križcem v neposredni bližini nasprotnikove glave pač večkrat registrira headshot.

Neke vrste take pomoč je, vsaj glede na moje omejene izkušnje, prav gotovo vključena vsaj v samotarski del špila, se pa ne bi čudil, če v manjši obliki tudi v multiplayerju. Thumbstrap vseeno pač ni miš in tako natančno streljanje ni ravno možno.

Link to comment

Mahe če te bi čakal paket, bi ti poštar med pošto vtaknil en listek na katerem piše da moraš priti po paket oz. pošto. Piše na listeku cena paketa, od kje je prišel......

P.S: Vem da je offtopic (ne me kaznovat) samo tako čakam da moram povedat. Jaz bom ju3 tudi dobil en tak listek :razzy: , na katerem bo pisalo da moram priti po Outrun 2006 Coast 2 Coast.......

followmeontwitter.png
Link to comment
Mahe če te bi čakal paket, bi ti poštar med pošto vtaknil en listek na katerem piše da moraš priti po paket oz. pošto. Piše na listeku cena paketa, od kje je prišel......

Vem, ne kupujem prvič. Vendar sem nabavil preko Brucea, ta je pa še v službi ... :no_no::puppy:

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.