Skoči na vsebino

[Uradna tema] Metroid Prime: Hunters


GBwallace

Priporočene objave

  • Odgovorov 72
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

To je zato ker je v resnici robot :doh:

Aja zdaj bom bolj z veseljem igral dalje, ker bom imel v mislih bjondo.

A lahko kdo kaj več pove o Metroidih, mislim zgodbo.

No malo raziskujem in zadeva počasi ratuje bolj zanimiva :D

The mechanism that allows the mass of the Power Suit and its wearer to occupy the space of the Morph Ball is unknown, and cannot be recreated.

BessieSABU.png

Link to comment

Ne me več mučit :crybaby: :crybaby: :crybaby:

*se začne trest kot maniak in ustavlja neizmerno željo po davljenju Bruca in njegove familije* :crazy:

SolidG, mogoče sem samo jaz tak ampak Oblivion ne more met za burek proti MP:Hju :?

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
SolidG, mogoče sem samo jaz tak ampak Oblivion ne more met za burek proti MP:Hju :?

Žanra se ne moreta ravno primerjati (razen prvoosebnega pogleda). Bom sodil, ko bom resno prešpilal MP:H. Vendar je Oblivion, različica za X360, nekaj resnično fenomenalnega in svetinja za vse FRP ljubitelje.

Link to comment
Žanra se ne moreta ravno primerjati (razen prvoosebnega pogleda). Bom sodil, ko bom resno prešpilal MP:H. Vendar je Oblivion, različica za X360, nekaj resnično fenomenalnega in svetinja za vse FRP ljubitelje.

Ma Oblivion je čisto neka druga dimenzija. Se ne bi čudil, ako bo Oblivion kar GOTY letošnjega leta, saj tako dobrega FRPjka še nisem igral od Baldurja.

 

 

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

danes sem kupil zadnji (mozno tudi da je bil edini) MPH v Mullerju v MBju. Evropski dosti lepse disi :D

vase FCje sem ze dodal, v petek ko se povezem na wifi pa vam tudi svojega javim (napisem v FC topic), na MSNju pa vas imam se iz MK casov ;) tako, da javite ko boste kaj igrali :P

Link to comment
  • vrhovni

Jst se sedaj počasi prebijam skozi enoigralski del, s tem da bom DSa čez vikend verjetno posodil dečvi .. tko da, se vam pridružim pri multiplayer seansah v ne-še-čisto-bližnji prihodnosti. :)

Aja: ne morem preveč poudarit, kako me vsakič, ko ga igram, znova preseneti, kako utrgano dobro grafiko ima glede na povprečje DSovih špilov. Slava jim! :china:

Link to comment
Heretiki. :red:

Mja, razvijalci so popolnoma pozabili, da je DS konzola, ki bi jo lahko katerekoli pet minut vzel v roke in igral, ne pa da se sprehajaš 20 minut po enih in istih hodnikih preden lahko shraniš. Špil ni nič posebnega (izvzemši grafiko, seveda), IMO.

[__<(^.^<)_____ascii_userbar_user_]

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

A bi se zmenili za kaki match ali 15, zdaj te dni, no dokler se še ne začne prav šola recimo. A bi bil kdo za ? Vsaj 4-je bi se zbrali in udarili par Team Battle, Prime Hunter in Capture.

Če se nas zbere več pa bi lahko šli kaki turnir.

Prosim pišite vsi zainteresirani sem. Kdaj bi šli itd.

Lepo bi blo naredit en predšolski turnir preko wifi-ja.

Tudi ko se zmenimo za kdaj bi to bilo, povejte še vsi svoje MSN je ali vsaj povejte da ste jih dodali v profil na KSi da se lahko bolj fajn zmenimo.

followmeontwitter.png
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.