Skoči na vsebino

Devil May Cry 4 [PS3, X360 & PC]


Priporočene objave

Aja pa še nekaj sem mnenja ... Mislim da tako v celem špilu nikakor ne bo. Ker je nekako razmesarjeno ... Iz pristanišča prideš v snežne gore, ko pa vstopiš v grad prideš v neko izsušeno naselje z ognjenim bossom. Mislim da so po kosih dajali skup ta demo ... Samo oni mestni del je pravilno povezan.

bres skrbi to je tam leto pa pol star demo.

Link to comment
  • Odgovorov 134
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Mi lahko kdo pove, v čem je finta pištol, včeraj sem nekaj streljal pa ne naredijo nič škode ?

Je pa to moj prvi dmc.

Naredi škodo ampak gre bolj počasi ... DMC3 je poznal poklice in eden od njih je Gunslider in z njim narediš definitivno ogromno več škode !

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment
Sem ravnokar poownal demo. Lustkana zadevica. Samo je pa filing cisto kot da bi trojko igral (kar seveda ni nic slabega).

Mi je pa hecno, ko imas kao dve misiji, pa ze pri prvi lahko tudi celotno drugo prefuras (jaz sem sefa nekje do polovice namlatil, ko mi je zmanjkalo casa). No, saj na drugi pa ni limita, tako da si ga v miru lahko privoscis.

Skratka, zadeva bo kul ogrevanje za NG 2.

Ti si ga do polovice , pri meni mu je ostalo čisto čisto malo še :lol: ... Haha končno sem boljši od tebe v nečem :beer: ! Če bi ostalo še 10 sekund bi padel že na misiji s časovno omejitvijo !

No, no, no. Sem sel zdaj samo zaradi tebe se enkrat demo na hitrco poownat. Sem na time limitu fental sefa in mi je ostalo se vec kot 1:20 (80 sekund) casa (potem se demo konca, tako kot pri drugi misiji).

Bi se dalo se dosti hitreje, tako da, ce se ti da, kar izvoli. Samo koga brigajo neki speed runi na demotu, za take stvari je polna igra. Bomo potem merili, koliko just frejmov merijo nasi psiho-tici. (Pa raje daj malo svoje Racke rezultate upgradaj, ker so res svoh.)

OK, malo heca/tauntanja mora biti. Besko (D.Tidus) je itak kul. On se vsaj trudi, ne pa ostali, ki raje zganjajo nek random fanboy crap, kot pa da bi to energijo za ownanje hardkor iger porabili.

Potegaman.jpg
Link to comment

All this info is taken from ign boards and gamefaqs. This is info about the game's difficulty levels.

Difficulty Levels

Human

Devil Hunter

Hard mode "Son of Sparda" requires that you have at least an A rank to pass to the next mission. And some of the levels in DMD take AN HOUR TO BEAT!

Hell or Hell

-Nero/Dante dies in one hit.

-Enemies have Dante Must Die health plus Devil Trigger.

-Here's the real killer... in order to kill enemies you have be at SSS style rank.

Hell or hell verjetno samo za juniorja :bringiton:

Link to comment
All this info is taken from ign boards and gamefaqs. This is info about the game's difficulty levels.

Difficulty Levels

Human

Devil Hunter

Hard mode "Son of Sparda" requires that you have at least an A rank to pass to the next mission. And some of the levels in DMD take AN HOUR TO BEAT!

Hell or Hell

-Nero/Dante dies in one hit.

-Enemies have Dante Must Die health plus Devil Trigger.

-Here's the real killer... in order to kill enemies you have be at SSS style rank.

Hell or hell verjetno samo za juniorja :bringiton:

:bowdown: :bringiton: , no vglavnem upam da bo DMC4 tako dober kot DMC, DMC3 je bil super spil vendar bossi in arhitekture niso bili na nivoju DMCja. A mogoce kdo ve ce bo BigBang ali pa Mantis dobil DMC4 na dan release, no vsaj en dan kasneje ker je osmega tist kurcov presernov dan.

Link to comment
ma dj ta ign pa gametrailers pa gamestop vsi so eni isti loleki ki za denar dajo visje ocene tko da raje počakite na jokerjev opis :D

upam da je bil to sarcasm, IGN so imo najbolsjsi reviewerji, za vsako konzolo imajo svojo grupe, sepravi playslavi reviewjajo ps igre, xboti xbox igre, wiitard wii igre etc. In pogosto se strinjam z njimi. Joker na drugi roki pa nevem, al zreba opise ter ocene al kaj....ce dobi assasins creed isto oceno kot LAIR je tu defenitivno nekaj narobe.

Link to comment

To pa zato, ker nobena ni povsem pravilna.

Pri ocenjevanju se gre za subjektivno izrazanje. Ce se ne drzis po nekem pravilu kaj naredi igro boljso je to nemogoce. Prav tako pa bi tak program ne mogel obstajati. Jaz uporabljam te strani za okvirno oceno. Se bolj, kot pa ocena me pa zanima interview kjer ti povedo tocno kaj vse se notri dela in kaj je slabo/dobro itn.

Link to comment
To pa zato, ker nobena ni povsem pravilna.

Pri ocenjevanju se gre za subjektivno izrazanje. Ce se ne drzis po nekem pravilu kaj naredi igro boljso je to nemogoce. Prav tako pa bi tak program ne mogel obstajati. Jaz uporabljam te strani za okvirno oceno. Se bolj, kot pa ocena me pa zanima interview kjer ti povedo tocno kaj vse se notri dela in kaj je slabo/dobro itn.

Tocno, in od INGja je bil opis perfektn..od gtja pa na zalost cisti fail.

Link to comment
Samo sam lahko oceniš, ko vidiš in igraš...

Lahko pa prepustiš ocenjevanje drugim in si ovca...

Ne glih.

Men je vazno da mi je spil vsec, pol pogledam se mal ocene teh strani, konkretne komentarje publike in ce je ok pol kupim ...

Sicer pa men je bol pomembno kaj je napisano in ne kako je ocenjeno ... no dobro ocena tut igra vloko

MaDrung caki. Intervju z razvijalcem ... tam kvecjemu izves ka je noter v igri ne pa ka je slabo ... lol!

Hell is where the police are German, the chefs British, mechanics French, lovers Swiss and it's all organized by Italians.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.