Skoči na vsebino

Halo DS


RIDDICK

Priporočene objave

Že kar lepo časovno obdobje nazaj, so začeli širiti govorice, da naj bi obstajala igra Halo za DS, imenovana kar Halo DS ! Govorice so se nekaj dni nazaj začele zopet nadaljevati. Sam menim, da M$ nebi svoje (najbolj) uspešne serije prenesel na konzole svojih tekmecev. Sicer je tole prenosna konzola, in mogoče pa bodo res začeli izdajati Halo-je na DSju.

Matt Casamassina from IGN posted a while back that he had played Halo on the Nintendo DS. It didn’t take too long before this was debunked as strictly a rumor and was burned into vaporware. However, in IGN’s Wii-k in Review podcast for 6/15/2007 (ie: last nights) Mr. Casamassina brought it up again, and had this to say:

“It’s a real game… we’re going to lay down some ownage next week or soon afterward by showing you guys that it is a real game.“

45938_hs.jpg

Real or Fake ?! Presodite sami.

EDIT: Ko sem prej kopiral iz n4g strani, je tam očitno nekaj manjkalo. Na teamDSx pa imajo nekaj več iz ENAKEGA (!) intervjuja.

I Played Halo on DS:

"I had the opportunity to run through the beginning beach area and noted while playing that it looked like Xbox Halo except on DS, it was running fast, and the control was responsive. The trademark Halo music even played out of the tiny speakers of Nintendo's handheld."

In še drugi boxart (prvi zgleda meni bolj realen).

halo_for_ds.png

followmeontwitter.png
Link to comment
  • vrhovni

Nima tale tvoj argument lih neke teže, glede na to, da gre za dve povsem ena-drugi nekonkurenčni konzoli - prenosne in standardne konzole se ne izključujejo med sabo. Ne pravim, da Halo DS res obstaja, ne bi pa s tem MS ničesar izgubil, ampak kvečjemu pridobil: mastne dinarce od prodaje in večjo izpostavljenost Halo znamke tudi folku brez Xboxov (ki bi, mogoče, zaradi navdušenosti nad DS Halojem začeli razmišljati tudi o konzolnih Halo špilih).

Rare, katerega lastniki so prav MS, tako mirno izdaja GBA in DS špile in nič ne kaže, da bodo prenehali s to prakso.

Link to comment

evo tole sm najdu na IGN:

Halo on the Nintendo DS? It could have been, if the deals had worked out. A major publisher began negociations with license holder Microsoft for the game to happen, and contracted a known game developer to produced a spec demo of a version of Halo for the Nintendo DS. The demo was made, the game was (according to those who played it) appropriately accurate to the Halo experience on Nintendo's little handheld, and the talks were active in making the game happen ... and then, it was no more. Due to issues regarding the license, Halo DS was never fully produced.

hm, demo obstaja?!

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Mislim, da je vsaj polovica KSi videla video o Halo DS, kjer Matt (IGN) pokaže demo Halo DS. Je to nateg? Mogoče resnica? Verjetno ne bomo nikoli vedeli, ampak tu je nekaj :no_no: dejstev:

1. Zvok menija je isti kot pri igri GoldenEye: Rouge Agent.

2. Spodnji ekranček v igri je na las podoben igri GoldenEye: Rouge Agent.

3. V igri umreš na isti način kot v GoldenEye: Rouge Agent (hm se vam ime zdi znano :rockbrow: ).

4. Sovražniki umrejo na isti način kot v GoldenEye: Rouge Agent! Primer: Takoj, ko sem videl posnetek "Halo DS", sem opazil, da ko je Matt ustrelil svojega prijatelja v Multiplayer igri je karakter njegovega prijatelja padel po tleh, medtem ko se je držal za *jajca*. Takoj sem skočil po moj DS, vstavil igro GoldenEye : Rouge Agent, ustrelil nasprotnika v zlato sredino in :bleh: nasprotnik je padel po tleh na POPOLNOMA ampak res POPOLNOMA isti način kot pri "Halo DS".

5. Še zadnje dejstvo: Glas nasprotnika je isti kot pri GoldenEye.

Če kdo ne verjame, kar sem napisal. Hitro po DS, prižgite GoldenEye: Rouge Agent in jo primerjate z "Halo DS".

V obstoj igre Halo DS demo, še vedno verjamem, ampak kar je pokazal Matt je definitivno fake oz. nateg.

Hvala za branje :car:

lol :uke:

Link to comment

ej fantje.... :? tu mate en video, sicer je v english...... :ihih: pa vam bo vse jasno http://ds.advancedmn.com/article.php?artid=5828 :cough: artid=5828 .......................

......na koncu pa halo ds res obstaja :plan:

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

... :sweat: ups.....pardon :no_no: ...to pa je blo prvič, kar se mi je zgodil... :? sorry.....................

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment
  • Pred 10 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.