Skoči na vsebino

Transformers:The game


anc165

Priporočene objave

risanka: bedna

film: beden

igrca: najverjetneje bedna

kaj je tebi? risanka je bla zakon še posebej TRANSFORMERS: ENERGON, za film predvidevajo da bo uspešnica leta in zakaj za v***a domnevaš da bo igra bedna. aja pa še to, če ti je vse od transformerjev bedno zakaj pol sploh postaš na tej temi :x:x

lp, DSmadfan :x

Link to comment
  • vrhovni

Haha, to pa prvič vidim, da nekdo cenzurira besedo 'vraga'. :lol: :thumbup:

.. razen če ne dojemam še kakšne možne variante? :?

Transformersi so kul. Trailer za film zgleda kul. Kolikor malo sem videl filmčka iz špila .. mnja, generičen shoot-everything-wheeee. Vsaj lepo tekoče je delal. :tepen:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

No, kakšna bo igra bomo videli ko bo veni in jo sami sprobali :beer:

Kar pa se tiče risane serije Transformers sem jo zelo rad gledel in tudi film mi je bil vseč... :beer:

I may never beat FINAL FANTASY XII. I can't bring myself to do it. I have fallen in love with this game, completely, and don't want the relationship to end... :)

Link to comment
risanka: bedna

film: beden

igrca: najverjetneje bedna

kaj je tebi? risanka je bla zakon še posebej TRANSFORMERS: ENERGON, za film predvidevajo da bo uspešnica leta in zakaj za v***a domnevaš da bo igra bedna. aja pa še to, če ti je vse od transformerjev bedno zakaj pol sploh postaš na tej temi :x:x

lp, DSmadfan :x

pri risanki sem zmerej zaspal ker mi je bla tolk dolgocasna !

film sm neke reklame gledou in sem gledou prvih 30 sek. pol sm pa zapru oknck k mi je blo bedno (mogoce naprej ni sam nevem) !

domnevam da bo igra bedna po LOGIKI ???!!! ce risanka in film nista dobra pol tut pomoje igrca mi ne bo kej prevec !

postam pa zato v tej temi ker bi rad drugim povedal s svojim pisanjem naj malo pazijo preden kupijo to kitajsko sr***e , mogoce se izkaze da bo bla igra prov fajn samo mocno dvomim !

Link to comment

Sam sem igro sporbal.

In morm priznat, da ni tako "švoh",kot sem naprej mislil da bo.

Grafika je več kot odlična (za wii), igralnost je tudi presenetljivo dobra in ostalo spada tudi nekje pod "povprečje".

Zelo me je igra impresionirala s tem, da vsi objekti kot so stebri, hiše, bunkerji, cestni znakii. ograje vse je "uničljivo" prav tako imaš možnost katerega od "lažjih" predmetov prijeti v svoje roke in ga nato vreči v nasprotnika.

Misije so nekje do lahke do srednje težke.

Edina stvar, ki me moti je recimo, ko si t.i "AutoBot" oz. robot, ki se spremeni v nek avto, se avto obnaša na cesti tako kot jajce na maslu skače sem ter tja tako, da se vidi, da so več dela vložili v transformacije (animacije) kot v samo fiziko v igri.

Igro sem igral kake 40 minut.

Sam nisem nevem kakšen navdušenec nad Transformers-i tako, da tisti ki so true fan Transformers-ov si lahko (heh) kupijo igro saj men osebno je vseč in će mi bo kdaj res dolgcjat jo bom mogoče še kaj prešpilal :).

LP, pDOC

Ps: Slika Coverja :

1uznt2zrtorgtkokmzhl_thumb.jpg

nintendowiiownerdh7.png

playstatiozxvk.png

1442orxn.png

Link to comment
risanka: bedna

film: beden

igrca: najverjetneje bedna

kaj je tebi? risanka je bla zakon še posebej TRANSFORMERS: ENERGON, za film predvidevajo da bo uspešnica leta in zakaj za v***a domnevaš da bo igra bedna. aja pa še to, če ti je vse od transformerjev bedno zakaj pol sploh postaš na tej temi :x:x

lp, DSmadfan :x

pri risanki sem zmerej zaspal ker mi je bla tolk dolgocasna !

film sm neke reklame gledou in sem gledou prvih 30 sek. pol sm pa zapru oknck k mi je blo bedno (mogoce naprej ni sam nevem) !

domnevam da bo igra bedna po LOGIKI ???!!! ce risanka in film nista dobra pol tut pomoje igrca mi ne bo kej prevec !

postam pa zato v tej temi ker bi rad drugim povedal s svojim pisanjem naj malo pazijo preden kupijo to kitajsko sr***e , mogoce se izkaze da bo bla igra prov fajn samo mocno dvomim ![/quote:1dau2tr0]

zakaj si gledal risanko če si vedno zaspal zraven? ne razumem te zakaj si šel gledat trailer filma, ko ti je risanka že tok dolgočasna. za igro pa ne morš reči da je bedna če sploh še ni izšla. aja, vsak ima svoje mnenje o neki stvari, zato ni treba drugih ljudi (nekateri npr. še niso gledali Transformers) prepričevati, da je vse skupaj bedno. zdj pa prosim mir :x:x:x

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.