Skoči na vsebino

Rocksmith/Rocksmith 2014


Priporočene objave

  • Pred 2 meseci ...
  • vrhovni

Ne vem ravno če ti bo zabavna igra s kolegi ob piru, še posebej če ne znate igrat. En igra ostali pa gledajo? Ne vem no, meni se ne sliši zabavno. Mogoče samo kratkoročno, ko epic failaš, ker ne sfolgaš sledit notam. :cheerful:

Drugo bi bilo če znate in potem tekmujete kdo doseže več točk. Pa še potem ne vem če vas bo dolgo držalo zanimanje.

Za zabavo raje priporočam Guitar Hero ali pa še bolje Rock Band. Nihče ne rabi nič znat, se pa zato hitro naučiš in potem skupaj igraš. Igra narejena dejansko za zabavo. Preverjetno iz prve roke. :beer: Če hočeš zadevo obvladati, pa itak ponovno potrebuješ veliko vaje.

No, kot lahko razbereš iz teme, sem tudi sam nabavil Rocksmith s kablom. Nimam pojma o kitari in to res NIČ (Vem kako izgleda inštrument! It is something! :duck:). O glasbeni izobrazbi pa vem ravno toliko kot je bilo povedano v osnovni in srednji šoli. Torej ponovno ZELO malo.

Takole bom rekel... imel sem precej višje upe glede učenja iz čiste nule. Sem mislil da te igra lepo vodi skozi po korakih. Pa te žal ne oz. zelo omejeno. Pove kako naj držiš kitaro, brenkaš, jo uglasiš,... in ja, tudi par osnovnih "drž" zabrenkaš brez težav. Potem se pa vse skupaj krepko zaustavi pri notah. Naenkrat igra naredi preskok in misli da že vse veš o notah in kompliciranih prijemih. Enostavno sploh ne veš kako bi prijel toliko strun hkrati, kaj šele da bi nato naredil prehod v drug prijem. No, tukaj si moraš potem pomagati z drugimi viri, ker v igri je ta del enostavno zanič narejen. In tukaj sem tudi jaz trenutno zaštekal. :tepen:

Do neke mere pomagajo tudi mini igre, ampak spet... premalo razlage kako kaj narediti.

Kar sem igri tudi zameril so preveliki prehodi v težavnosti. Igra ima namreč dinamično vgrajeno težavnost ob igranju. Če zadeneš dovolj not, se težavnost samodejno zviša. In potem te enostavno zasuje z notami in nato spet padeš na lažjo težavnost. Ta prehod bi moral biti narejen mehkeje. Bolj postopno višanje težavnosti.

Če hočeš samo z igro priti od tega: :loser::pullinghair: do tega: :cool::rock: se da, samo je potrebno VELIKO vztrajnosti. Fino je če imaš koga, da ga vprašaš po osnovah in pomoč.

Kot drugi viri učenja, sem veliko hvale slišal od Year of Rock, ampak še nisem sprobal. Prav tako bi naj zadeva delovala v navezi z Rocksmith kablom, kar je še bolj mamljivo.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.