Skoči na vsebino

Destiny


Priporočene objave

Res nevem, odkod imate tako nesrečo. Jaz pa dnevno naredim le daily na 2 karakterjih ter morda kako misijo postransko za bounty ter dobim enopar modrih, ter že tretji exotic weapon bounty, ter to na prvem characterju.

Kot "staremu mačku" mmorpg pa mi destiny ravno prav sede na meji med grindom (ko res cel mesec po 5 ur na dan igraš za prazen nič) ter "Here you go!" handoutom. Ter Legendary je redki ledgendary, katerga nima čisto vsak, ker je pač minimum requierment za dungeon/raid/endgame.

Ter to le iz PVE. PVP sem igral le kolikor je od mene exotic bounty zahteval, and nothing more ^^

Link to comment
  • vrhovni

Od danes pa do 14. oktobra bo na voljo nov MP mode: Iron Banner

post-803-144771067554_thumb.png

Iron Banner, which opens this evening and runs till 14th October, enables level advantages. This means the attack and defense ratings for your weapons and your armour count in Destiny's PVP mode, The Crucible. It is - deliberately - not a level playing field.

As with other factions in Bungie's first-person shooter, Iron Banner has reputation levels for players to work through. At rank one you unlock an Iron Banner emblem and shaders, which each provide a stacking 10 per cent boost to Iron Banner reputation gains. At rank two you unlock Class Items, which again provide a 10 per cent boost to Iron Banner reputation gains. And at rank three you unlock Iron Banner armour items, which include legendary weapons and armour, as well as new emblems and shaders.

Danes okoli 16:00 po našem času bo izšel tudi nov hotfix, ki bo prekinil povezavo s serverji in bodo ti nedosegljivi par ur.

Urejano od matej1990
post premaknjen iz napačne teme in urejen

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Tudi sam sem probal tole metodologijo.

Sicer sem imel nekaj dropov, a mi je bilo ironično, da takoj ko sem quital ter šel v misijo sta mi prvi dve grupi dropali 3 rare engrame v minuti :D

Med čist običanjim gameplayom dobim ravno toliko engramov, kot če tam stojim v kotu ter mindnumbingly farmam. Raje lečem okrog, malo raziskujem, kaka misija ter isto dobim. Le da tam ni na istem mestu in tako mehansko metodično, ter je pomojem bolj psihološka fora. Ter posledično je le občutek, da je hitreje. (Time flies when you're having fun)

Sicer pa vsakomur svoje, samo jaz sem tega grind farmanja imel dovolj v zadnjih 10 letih igranja free2play azijskih mmorpgjev :D

Link to comment

The way I see it, je ta način praktičn u primeru da ti fali še mau za nabildat rank od kriptarka (ker pol dobiš legendary pošto), in nimaš cajta za strike al whatevah kjer maš šanso dauš dobu rare engrame, pa greš pač mau podrkat pod ene štenge/jamo/karkol že tok da probaš če maš zegn na hit si mau nafarmat. kukr berem komente od folka na fbju k to bl prakticirajo, ful variira a se ti bo sral na pouno al boš meu pa travnik zelenih engramov. Men se ne da farmat, sm pa že parkat naredu zgoraj opisano situacijo tk d prtožvat se ne morm

DarkKwaad.png

Link to comment

Morda ni ravno DLC že bil v igri kot cuttani content. Pač mapo so naredili vnaprej, da ni potrebe pozneje patchat, ker je itak ogromna. Vsi ostali eventi, itemi, mobi itd. pa bodo naknadno dodani in niso še bili dokončani v času izdaje igre. Ali pa bi ob releasu bila premajhna mapa ter ne bi bilo toliko za raziskovat).

Itak smo ob končanju zgodbe opazili, da je v že obstoječi mapi ogromno potenciala, ker je še veliko delov neraziskanih oziroma bolje povedano neizkoriščenih, ker se tam nič ne dogaja in te nobena misija ne usmeri tja.

Vsaj jaz se bolj nagibam v to smer, kot pa "darn them they fucked us real good with dem cut content day one paid dlc!"

Link to comment
[ATTACH=CONFIG]8081[/ATTACH]

Dons kupu od Xura exotic engram ker druzga nism mogu, in mi cryptarch da čelado za faking warlocka. Thank you fruiting much, Bungie. Douchebags.

Meni se je prejšnjič isto zgodilo, ter Warlock je edini, katerega ne igram. Samo sem pa imel toliko sreče, da mi je čez minuto legendary head engram dal exotic za hunterja :D

Link to comment
  • vrhovni

Statistika:

  • Destiny averages 3.2 million players each and every day!
  • Average playtime is still right around 3 hours a day, even on weekdays, one month after launch.
  • The average player plays Destiny 1.8 times a day.
  • The average player has played Destiny 20.9 times.
  • Over the past three weeks, we’ve had more players online in Destiny than we did during the same span for Halo 3 and Halo: Reach, combined.

Statistika iz raidov:

  • 1,970,807 players have attempted the raid on normal difficulty.
  • Of those nearly two million players, 472,082 have defeated the final boss and finished the raid.
  • Meanwhile, 202,729 of those players have re-attempted the raid on its harder, level-30 difficulty setting.
  • 36,181 have completed it on hard.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.