Skoči na vsebino

Show and Tell oz. "poglejte, kaj je prišlo po pošti"


Priporočene objave

@miham, kaj pa je po tvoje best buy neglede na ceno ?

Sent from my Q10 using Tapatalk

Bullshit_detector4_zps923951f6.gif

FOLK NE VE KVA KOK JE TO DBEST K PRIDM U ŠTRCUNO SONY ACS KUPM NOV TV, NOV DVD , PLEJSTEJŠN 2, VSE KAR HOČM ŠE TAMAU PSP NOV FOTOAPARAT K NARDI KLIK KLIK ČE OSTANE NEKI FLIK KUPM ŠE MEMORI STIK TRGOVINA SONY ACS NASPROTI KINA ŠIŠKE

Link to comment

Danes sem dobil Forza Horizon 2 X360 in No More Heroes PS3. Za slednjega je bilo zanimivo kako sem ga prevzel, nekaj novega (vsaj zame)...

QUOTE samega sebe

Danes zjutraj ob 8.30 je bil zvonc, pa sem bil tok sesut, ker sem sel sele nekaj ur prej spat, da sem ze komaj do domofona prisel, kaj sele da bi vedel kaj narest potem laugh.png

No, kasneje v nabiralniku najdem listek za prispel paket preko sluzbe GLS. Vendar pa ni bil standarden, kdaj bo spet dostava, ampak za prevzem na bliznjem Paketomatu.

Zadeva je kot en velik zabojnik, z touchscreen displayem na sredini in vratci naokoli. Na ekranu imas prevzem, oddaja pa se nekaj. Pritisnem prevzem, nato sem moral vtipkat njihovo stevilko posiljke, nato se svojo mobilno stevilko in/ali email. Na telefon sem dobil SMS s kodo. Le to sem nato vpisal in odprla so se ena vratca, v njej pa moj paket.

Kar kul zadeva. Kurirske sluzbe mi gredo drugace na jetra, ker vedno pridejo ko me ni in velikokrat nimas it kam prevzet, ce pa ze, pa nekam v tri krasne. Pa ze tko imam raje, da mi na dom sploh ne dostavljajo. Imam raje Posto in njenih tisoc poslovalnic, pa grem iskat ko se meni ljubi. Sam tole s Paketomatom mi je bilo pa vsec.

konec QUOTE samega sebe

:princesspeach: Sing while you can! :zelda:

Link to comment
  • vrhovni

Prvič slišim za paketomat. Če deluje brez zapletov, potem je dobrodošla zadeva.

Ponavadi če te ni doma pokličejo (če imajo na paketu napisan telefon) in vprašajo kam naj dostavijo. V redkih izjemah pokličejo še preden pridejo na naveden naslov. Če nimajo telefonske in te ni, pridejo ponovno naslednji dan. Če te spet ni, moraš iti v njihov lokalni zbirni center, da prevzameš paket.

Ponavadi vedno nekje takoj po 12:00 dostavijo. Se mi je pa pred kratkim zgodilo, da mi je DHL dostavili paket komaj ob 18:30. :zzz:

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • vrhovni

Mislim da je to to, Clicky.

post-4424-144771069285_thumb.png

Tam pod points in v oklepaju funti je bilo pri meni prej 5906. Pol sem pa moral koristit do konca oktobra, sicer bi propadla reč. Je bilo obvestilo.

We are contacting you with a reminder concerning any remaining membership points you may have left on your account. If you currently have '0' (ZERO) membership points left for use, please disregard this email.

As per our membership change in February this year, these remaining points are due to expire and be removed on October 31st 2014. These membership points are available for use against the majority of in stock items as well as pre-order items on our site. If you are looking to use your points against a pre-order item, this item must be released before October 31st 2014 for the points to be used successfully. Full information regarding our membership scheme can be found here

Thank you for your continued loyalty and custom!

Kind Regards,

The ShopTo Team

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.