Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

eeeeeeeee...ne bo šlo Milan :( nimam še PS-plus....če bo vse po sreči bo ju3, ali kak dan kasneje.... :)....drugače pa .....uuuuuujjj je slika kot se šika :) .....sem malo igral tale KZ ..... sem se skoraj v gate usral , ko mi je ročka začela govorit med igro :D :D ....cool...sem kar navdušen , čeprav se še lovim z vsemi možnostmi , ki jih ponuja tale napravca.... ;)

:rock:ALL REBELS

Link to comment
  • vrhovni

No... tudi jaz imam fiksno prednaročen PS4 in sicer pri Harvey Normanu v MB. :D 400€ in 2 leti garancije. Imajo pa tudi oba KZ bundla!

Je pa zadeva takšna, da jih imajo že od petka in so jih baje že prodajali v trgovini na policah. Nakar so jih morali umakniti iz prodaje zaradi prehitre prodaje (pred uradnim izidom). Baje da je možno da bodo sedaj imeli težave zaradi tega. Zdaj koliko je dejansko to res da so jih že prodajali v trgovini in ne samo poznancem in kolegom je druga zadeva... :roll:

No... prodajalec je baje fizično nalepil listek s prednaročilom na moj PS4! :rock: Tako da ga 100% že imam, a ne prej kot pred 29.1. :puppy: Mogoče pa pokličejo kaj prej! :begging:

Status zaloge se lahko brez problema spremlja na njihovi spletni strani: PS4 prednaročila

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
No... tudi jaz imam fiksno prednaročen PS4 in sicer pri Harvey Normanu v MB. :D 400€ in 2 leti garancije. Imajo pa tudi oba KZ bundla!

Je pa zadeva takšna, da jih imajo že od petka in so jih baje že prodajali v trgovini na policah. Nakar so jih morali umakniti iz prodaje zaradi prehitre prodaje (pred uradnim izidom). Baje da je možno da bodo sedaj imeli težave zaradi tega. Zdaj koliko je dejansko to res da so jih že prodajali v trgovini in ne samo poznancem in kolegom je druga zadeva... :roll:

No... prodajalec je baje fizično nalepil listek s prednaročilom na moj PS4! :rock: Tako da ga 100% že imam, a ne prej kot pred 29.1. :puppy: Mogoče pa pokličejo kaj prej! :begging:

Status zaloge se lahko brez problema spremlja na njihovi spletni strani: PS4 prednaročila

imeli so jih na policah...jaz sem kupil enega :D :D ;)

:rock:ALL REBELS

Link to comment

Prav srečen sem, da le končno dobite PS4..nasplošno za vse, ki grejo v nabavo..nikoli nebom pozabil lanskih dram z GW in postov na tem forumu kje dobit pri vragi ps4..Gw in njihove obljube obljube in še enkrat obljube..naj vam hitro mine noč in upam, da nebo 70cm snega :-) veseli unboxing vnaprej! Pa malo le javite če ste zadovoljni:thumbsup:

Link to comment

ODLIČNA ŠKATLA tale PS4.....samo pozitivno za1X z moje strani.....prenos bf4 iz ps3 na ps4 traja ...dooolggooooo... meni z siol povezavo cca 15-16 ur, na optiki gre hitreje :) .....ampak se splača :) ... sama igra :D :D :D ...ni primerjave z ps3... saj boste videli....edino način igranja se je oziroma bo spremenil....ne gre samo laufat , ker te pospravijo za malico...treba se gibat v skupinah......:) ...pa še to streljaš zdaj z R2 in meriš z L2 , spotaš z R1 in granate na L2....meni osebno to ne odgovarja :( .... ampak se bo treba privadit......to je na kratko....over and out ;)

:rock:ALL REBELS

Link to comment
Prav srečen sem, da le končno dobite PS4..nasplošno za vse, ki grejo v nabavo..nikoli nebom pozabil lanskih dram z GW in postov na tem forumu kje dobit pri vragi ps4..Gw in njihove obljube obljube in še enkrat obljube..naj vam hitro mine noč in upam, da nebo 70cm snega :-) veseli unboxing vnaprej! Pa malo le javite če ste zadovoljni:thumbsup:

O ja, to je bila prava drama.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.