Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Ne, se ne da. Trenutno je edina "rešitev" nakup digitalne igre.

Potem je 500gb namenjeno zgolj digitalnim verzijam, DLC,updejtom slikam, video?

Edit: Ko sem igral PES2015, sem nekje sharnil posnektek 15min in je kao zesedlo 700MB. Kje lahko pridem do tega posnetka. V "knjiznici" ni nic..

Urejano od skrba81
Link to comment
  • vrhovni
Potem je 500gb namenjeno zgolj digitalnim verzijam, DLC,updejtom slikam, video?

Ne, igra se iz ploščka v celoti inštalira na disk, ampak plošček se bo še vedno ves čas vrtel v konzoli (vsaj v Killzone SF se mi je). Če kupiš digitalno, pa tega vrtenja ni.

Igra vedno zasede enako diska, ne glede na to če jo kupiš na ploščku ali digitalno.

Edit: Ko sem igral PES2015, sem nekje sharnil posnektek 15min in je kao zesedlo 700MB. Kje lahko pridem do tega posnetka. V "knjiznici" ni nic..

V PS4 glavnem meniju med igrami poišči "Capture Gallery":

post-803-144771074172_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kolikor berem na netu in twitterju, so lizardsquad rekli da bojo na bozicni dan ddosali xbox live in psn. Ocitno jim je ratal. Sedaj se pa na twiterju odvija cela drama med lizardsquad ki napadajo psn in xbox live, ter finestsquad ki pomagajo psnju in xboxu in resujejo serverje... svasta majka rodi...xbox jim je baje ze ratalo zrihtat tudi psn v nekaterih drzavah...

Poslano z mojega GT-I9300 z uporabo Tapatalk

Link to comment
Jaz ne zastopim cisto tegale, kaj je tak problem ce so shackal PSN in LIVE?? Vsaj kolikor vem, nobena konzola nove generacije ne rabi bit povezana v internet. Takisto nobena od prejsnje.

Ce je pa ves problem v MP spilih, menda ima vsak vsaj se kaksno igro?

Nove konzole majo obvezn update takoj k jo zalaufaš, kar pomen, brez online services si za božič dobu opeko, ki jo lahko prižgeš. Ista stvar je pri špilih, christmass noobi recimo niso mogl niti probat kšnih špilou ala Destiny, k morš bit always online. V mojmu primeru, dopoldne sm lih iz PS sale dobu BF4 premium in na srečo dau dol potegvat addone, ker ko sm naslednič probu v store it čez par ur nism mogu in so se mi dodatki prenašal tekom dneva, drgač bi jih dons šele lh začev vlečt.

DarkKwaad.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.